בניית קישורים שעובדת ושורדת עדכוני אלגוריתם של גוגל

לאחרונה עולים בחו"ל ובארץ הרבה מאמרים על עדכוני האלגוריתמים האחרונים, hummingbird ופינגווין 2.1. למרות שאני מאוד מעריך את המאמץ של Searchengineland, moz ואחרים להעלות מאמרים שלא מחדשים כלום אבל מציגים את בעליהם כסמכות אינטרנטית בתחום קידום האתרים רק כדי למכור עוד כלים ולעשות עוד כסף, החלטתי לנקוט בצעד דרסטי ופשוט לפרסם שיטה לבניית קישורים שעובדת בגוגל ישראל מהמלאי האישי שלי :).

קרא עוד

מחקר – מהם הגורמים המשפיעים ביותר על קידום אתרים בגוגל לשנת 2013

ב-17 לינואר 2013 וב-22 לינואר 2013 שוחררו עדכוני אלגוריתם אשר פגעו משמעותית בעשרות אתרים, בילבלו עשרות חברות קידום אתרים והטילו ספק בטיב עבודת הקידום של הרבה מן החברות. הנזק היה כה גדול שחברות החלו לתת שירותים נוספים מעבר לקידום אתרים אורגני בכדי להגדיל את ההכנסות שלהן. ובכדי לכסות על אי הוודאות שלהן בתחום, חלק ממקדמי האתרים הוותיקים אף פרשו מן התחום ועברו לעסוק בתחומים אחרים.

קרא עוד

עדכון פנדה ראשון לשנת 2013 – כללי התנהגות ומידע

גוגל ביצעו עוד עדכון פנדה שהגיע גם לישראל, קיבלנו כמה וכמה דיווחים ואיתרנו כמה שיחות ברשת אודות היעלמות של אתרים מתוצאות החיפוש בביטויים מסוימים ועלייה משמעותית אצל אחרים בביטויים אחרים, ב-22 לינואר שוחרר עדכון פנדה נוסף (פנדה 24) לאוויר העולם

קרא עוד

דוראן בתוכנית 'בואו נדבר על זה' ברדיו 106FM

הזמינו את צוות דוראן להשתתף בפנאל מומחים לתוכנית רדיו חדשה שעלתה ברדיו  106FM, התוכנית הזו היא הראשונה מסוגה שחוצה מדיה ומשודרת גם ברדיו וגם באינטרנט, בתוכנית הספציפית הזו דנו בנושאים של פרטיות ברשת, צנזורה ורגולציה. חלק ראשון העבירו לדקה 6:00   חלק שני   חלק שלישי   חלק רביעי    

קרא עוד

האם התאמת האתר לפי schema.org תורם לקידום האתר בתוצאות החיפוש בגוגל ?

ניתן לומר בוודאות ששימוש ב-Schema.org לא יתרום להתקדמות בתוצאות החיפוש בגוגל, לכן השאלה שנשאלת בוידיאו אינה נכונה, המטרה של Rich snippets היא לתת מידע מדויק יותר ועשיר יותר ביחס לתחומים מסוימים, כדי שהגולש יוכל לקבל את המידע המדויק ביותר ביחס למה שהקיש במנוע החיפוש, כמו כן הופעה עשירה מושכת את העין ובהחלט יכולה להניב יותר גולשים הנכנסים לאתר, אך אין זה אומר שהאתר עצמו יופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש הרגילות. חשוב לזכור ששימוש בשירותים שונים שגוגל מציעים הוא חשוב ותורם להבאת תנועה גדולה יותר, אך אין זה אומר שהאתר יתקדם מהר יותר, או יופיע גבוה יותר בשאילתות כאלו ואחרות.

קרא עוד

שתי טקטיקות יעילות לבניית קישורים בגוגל ישראל

נכתבו אינספור פוסטים על בניית קישורים ובכל זאת מקדמי אתרים עדיין שואלים אותי, איך אני יכול לבנות קישורים בצורה חכמה יותר. ובכן בניית קישורים זו לא פעולה של מה בכך, אמנם אנו עדים לכך שפרופיל קישורים יכול להיות מאוד "לא חכם" ועדיין לעבוד בתחומים מסוימים במיוחד בגוגל ישראל, אך אנו גם עדים לכך שיש תחומים בהם לא נוכל להתקדם ללא הפרופיל המתאים.

קרא עוד

איך להימנע משיטות הענישה החדשות של גוגל – להימנע מקידום יתר של אתרכם

לאחר עדכוני האלגוריתם האחרונים של גוגל החלו לעלות מאמרים בקצב די מסחרר אודות השינויים שנעשו והכילו לא מעט פרשנויות לגבי שיטות הענישה של גוגל ואיך להימנע מהן, לא צריך להיות יותר מידיי מתוחכמים, גוגל מנגנים את אותו ניגון מאז שחר מנוע החיפוש – תוכן איכותי, תנועה טבעית לאתר, קישורים טבעיים ופעילות אורגנית לאורך זמן. אלה הם העקרונות שחוזרים שוב ושוב בהצהרותיהם של גוגל.
כמובן שיש לקחת בחשבון שכאשר גוגל משחררים הצהרה כזו או אחרת במיוחד בנוגע לשינויים במנוע החיפוש יש מאחורי כן אינטרס, כך או כך הכיוון שאליו גוגל צועדים הוא ברור ובאחריותנו כמקדמי אתרים ללכת יד ביד עם הכיוון הזה בכדי שלקוחותינו לא יפגעו. יותר מכך אם אתם בעלי אתרים ועובדים עם חברת קידום אתרים כדאי שחברת קידום האתרים שלכם תדע איך לעבוד תחת עינו החדה והחדשה של גוגל.

קרא עוד

שינוי אלגוריתם מאסיבי בחודש מרץ – איך מתכוננים ומה בעצם קורה ?

שנת 2012 היא ללא ספק שנה משמעותית בתחום שלנו. למרות שבכל שנה אני מוצא את עצמי אומר את אותן מילים, חשוב להבין ולהפנים את השינויים הבאים עלינו לטובה וגם להיכנס אל תוך ההשפעות ההרסניות שפגעו באתרים רבים בארה"ב וגם בישראל בחודש האחרון. ראשית לפני שנתחיל לגלוש אל תוך הממצאים ולהכין את הקרקע עבור הבאות כמו גם לחדד מה כדאי לעשות יותר מכל, בואו נסתכל ממעוף הציפור על השינויים שגוגל עשו במהלך שנת 2011.

קרא עוד

קידום אתרים בפלטפורמת Syndu – כל מה שצריך לדעת

סינדו הוא מיזם צעיר ומרענן שמציע בניית אתרים יפים וחדשניים בחינם ומאפשר גמישות לא רעה בכלל בעיצוב והקניית מראה ייחודי לאתרים הבנויים על הפלטפורמה. החלטנו לבדוק עד כמה האתר עצמו מתאים ל- SEO…

קרא עוד

איך לעבור מערכת ניהול תוכן ולהישאר בחיים?

יותר ויותר אנשים עומדים מול הדילמה הזו מדי יום. האם לעבור מערכת ניהול תוכן? האם המיקומים שלי ייפגעו? יש הצדקה לשאילת השאלות הללו מכיוון שכאשר לא מבצעים נכון את המעבר התוצאות יכולות להיות הרסניות..

קרא עוד
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13