דוראן בתוכנית 'בואו נדבר על זה' ברדיו 106FM

הזמינו את צוות דוראן להשתתף בפנאל מומחים לתוכנית רדיו חדשה שעלתה ברדיו  106FM, התוכנית הזו היא הראשונה מסוגה שחוצה מדיה ומשודרת גם ברדיו וגם באינטרנט, בתוכנית הספציפית הזו דנו בנושאים של פרטיות ברשת, צנזורה ורגולציה. חלק ראשון העבירו לדקה 6:00   חלק שני   חלק שלישי   חלק רביעי    

קרא עוד

סמינר קידום ושיווק באינטרנט

סמינר קידום אתרים ושיווק באינטרנט לחברות מבית דוראן שירותי אינטרנט

קרא עוד

מתג את עצמך כמומחה בעזרת האינטרנט

כאשר תהפכו למקור זמין של ידע איכותי תזכו ליתרונות רבים. ביניהם המלצות טבעיות על ידי אנשים אחרים על התוכן שלכם וקישורים טבעיים למאמרים שלכם. תמיד השאירו ערך מוסף בטיפים שלכם ואל תפחדו לחשוף הכל.

קרא עוד

חדשות גוגל – מיתוסים ואמיתות – מתחרים וכתבות וידאו

האלגוריתם של גוגל לוקח הרבה מאוד גורמים בחשבון ועל פיהם מחליט את מי לדרג גבוה יותר, ופרסום אותה ידיעה לאחר המתחרים שלכם במטרה להיות עדכניים יותר לא ישנו את החלטתו. כמובן שתהיה העדפה ברורה ומוחלטת לתוכן המקורי ולא למועתק.

קרא עוד

חדשות גוגל – מיתוסים ואמיתות – שינויים מבניים ו Adsense

שינויים דרסטיים במבנה האתר, לאחר שהתווסף כבר למנוע החדשות של גוגל, ישפיעו לבטח על יכולת הסריקה של אותו אתר. במקרים שכאלה, ניתן ליצור קשר ישירות עם מערכת התמיכה של גוגל, ולהסתייע בהם בפעולות הנדרשות בכדי לאפשר לסורק לעבוד כראוי, וגם לקבל הנחיות…

קרא עוד

פרסום מאמרים בתמורה לקרדיט

באמצעות פרסום מאמרים הרווח הוא כפול. הגולשים מתחילים להכיר אתכם בתור מומחים בתחום ונתקלים בכם ביותר אתרים אשר מתאימים לתחום העיסוק שלכם ואם הצלחתם לבצע את הבקשות הנכונות הרי שזכיתם גם לקישורים איכותיים שיתרמו לקידום האתר שלכם.

קרא עוד

פעילות בפורומים ובבלוגים

ניהול פורום מסיר למעשה את הצורך בתשלום למנהל פורום מצד בעלי האתר ולכן זה הרווח של אותו באתר בהקצאת התפקיד למקצוען בתחום. הצד שלכם בסיפור הוא החשיפה. וודאו באופן בהיר כי הולכת להיות מוצגת תמונה שלכם, עם פירוט אודותיכם וקישור לאתר שלכם בתמורה לניהול.

קרא עוד

כיצד לזהות פורומים איכותיים באמת ?

ניתן על ידי מעבר זריז בפורומים לאתר האם יש שימוש בחתימות. אתם תשימו לב בסמוך לכל מודעה או בתחתית שלה תראו קישורים שמפנים החוצה מהפורום. אם כך הדבר יש בפורום שאתם נמצאים בו חתימות, אם אין קישורים זהו פורום ללא חתימות.

קרא עוד

פעילות בבלוגים והקמת בלוג אישי

מיתוג אישי לוקח זמן אבל שווה את ההשקעה. כאשר אתם עסק בתחילת דרכו הדרך עשויה להיראות לכם ארוכה והרפתקנית. אבל כל מי שהלך בדרך זו באופן עקבי הניב לעצמו מקור תעבורת גולשים ממוקדים באינטרנט. יש לכך כוח ותמיכה חשובה בכל עסק.

קרא עוד