גוגל פלוס הגיעה ל- 150 מיליון משתמשים פעילים

על פי מדידות של globalwebindex הרשת החברתית גוגל פלוס זינקה בחודשים האחרונים זינוק משמעותי והגיעה ל- 150 מיליון משתמשים. ישנם שמועות רבות אשר מעלות תהיה האם מדובר במספרים מדויקים. וכפי שניתן לקרוא בכתבה, אפשר לראות בבירור שרוב הסיכויים שהמספרים מבוססים ואמיתיים. עלינו להבין שמצב זה מעמיד סופית את הרשת החברתית גוגל פלוס כמתחרה ישיר לפייסבוק שלא הולך להתנדף כל כך מהר.

קרא עוד

פייסבוק טיימליין – תיעוד מסע חיינו ברשת החברתית

את הפייסבוק טיימליין התחילו לפתח כבר מזמן, בחודשים האחרונים המערכת טיימליין הייתה בהרצה בכמה מדינות. בימים הקרובים לכל אחד מאיתנו כבר יהיה פייסבוק טיימליין. כמו כן, הטיימליין פעיל גם באפליקציות פייסבוק לסמארטפונים. ללא ספק מדובר בסטנדרט חדש שנצטרך להתרגל אליו.

קרא עוד

כיצד מדורג הפרופיל האישי ב- Google Buzz

נתחיל בדבר הקריטי והמהותי ביותר – התוכן חייב להיות 100% מקורי! חדשות גוגל אינן תומכות בשום דרך בתוכן מגורד, חצי מועתק או משוכתב לעצלה. אפשר להתחבר למאגרי חדשות עולמיים בתחום המבוקש, ולתרגם ידיעות חדשותיות, אמיתיות ורלוונטיות.

קרא עוד

צילום מסך סודי הודלף לרשת, הכלי החברתי החדש של גוגל נחשף!

כולנו שמענו את הרחש בתעשייה שאומר כי גוגל מתכננת את המהלך הבא שלה בעולם המדיות החברתיות. כמו תמיד כאשר יש לנו רעיון אנחנו מניחים כי גוגל הולכת להקים אתר או פלטפורמה דומה לפייסבוק שתתחרה בענקית. ובכן זוהי הנחה נפוצה הנובעת מתוך מה שמוכר לנו.

קרא עוד

פייסבוק מכתיבים קצב חדש – גוגל נגד פייסבוק

גוגל נגד פייסבוק – המלחמה החלה ואנחנו מרוויחים מתחרות חופשית, כמה נתונים מדהימים על שתי ענקיות האינטרנט

קרא עוד

Google Buzz – מה עוד לא התחברתם ?

כיום ניתן לראות את הפאזל מתחבר נוכח העדכונים של גוגל בחודשים האחרונים. רבים חשבו שמדובר בעוד ניקוי של התוצאות ושיפור אלגוריתמים אך איש לא צפה את הצעד הזה. היו מספר מאמרים ברשת שטענו כי גוגל מכילה כבר את רוב האלמנטים של רשת חברתית ורק נשאר לחבר…

קרא עוד

כיצד גוגל מדרגת את הטוויטר שלכם

זה בסדר אם אתם לא משתמשים בטוויטר, לחלקנו זה לא נכנס באסטרטגית הקידום שלנו. זה בסדר לא לקחת חלק ברשתות חברתיות, עם זאת אם אתם מעוניינים בבאז וויראלי איכותי לצד הקידום, כדי שתקראו את הכתבה הנוכחית .

קרא עוד

Digg חוגגת 5 שנים

מכיוון שקשה לרמות את Digg (סה"כ לא פשוט ליצור אלפים של הצבעות חיוביות באופן מלאכותי) הוא מהווה מקור מהימן גם עבור מנוע החיפוש. אתר חם ומדובר יזכה לקישורים ופעילות כלשהיא, גם אם מינימאלית בDigg. זאת כמובן בהתאם לאופי הפרויקט ואם הוא מסווג בתור…

קרא עוד

Google buzz – הפרופיל האישי שלכם

מאוד פשוט בשנייה שתכתבו את הפוסט הראשון שלכם בBuzz ישר יפתח פרופיל אישי עבורכם. ניתן לבחור את הדברים הבאים – שם מלא (כך הוא גם יוצג ברשת), תמונה, כמות האנשים שאתה עוקב ואשר עוקבים אחריך ומידע אישי נוסף.

קרא עוד