עדכון פנדה ראשון לשנת 2013 – כללי התנהגות ומידע

גוגל ביצעו עוד עדכון פנדה שהגיע גם לישראל, קיבלנו כמה וכמה דיווחים ואיתרנו כמה שיחות ברשת אודות היעלמות של אתרים מתוצאות החיפוש בביטויים מסוימים ועלייה משמעותית אצל אחרים בביטויים אחרים, ב-22 לינואר שוחרר עדכון פנדה נוסף (פנדה 24) לאוויר העולם

קרא עוד

האם אתרכם נפגע משינויי האלגוריתמים האחרונים של גוגל ?

החל מחודש מרץ גוגל שיחררו שינויי אלגוריתם למנוע החיפוש בקצב מסחרר, שוחררו מספר עדכוני פנדה ושוחררו מספר עדכוני פינגויין (פינגווין מחודש אפריל). נראה שהמרווחים בין עדכוני האלגוריתם הללו הוא קטן ולכן לא היה מספיק זמן לבצע ניסויים או בדיקות משמעותיות בכדי לבדוק פתרונות או דרכי טיפול במידה ואתרכם נפגע כתוצאה מהאלגוריתם, מה שכן ניתן לעשות הוא לבחון את היגע הרב שיש אודות האלגוריתמים הללו מהצהרותיו של גוגל ומאתרים נוספים ולהרכיב סדרת בדיקות פשוטות שיכולות לסייע לכם במידה ואתרכם נפגע כתוצאה מאחד האלגוריתמים הללו.

קרא עוד

איך להימנע משיטות הענישה החדשות של גוגל – להימנע מקידום יתר של אתרכם

לאחר עדכוני האלגוריתם האחרונים של גוגל החלו לעלות מאמרים בקצב די מסחרר אודות השינויים שנעשו והכילו לא מעט פרשנויות לגבי שיטות הענישה של גוגל ואיך להימנע מהן, לא צריך להיות יותר מידיי מתוחכמים, גוגל מנגנים את אותו ניגון מאז שחר מנוע החיפוש – תוכן איכותי, תנועה טבעית לאתר, קישורים טבעיים ופעילות אורגנית לאורך זמן. אלה הם העקרונות שחוזרים שוב ושוב בהצהרותיהם של גוגל.
כמובן שיש לקחת בחשבון שכאשר גוגל משחררים הצהרה כזו או אחרת במיוחד בנוגע לשינויים במנוע החיפוש יש מאחורי כן אינטרס, כך או כך הכיוון שאליו גוגל צועדים הוא ברור ובאחריותנו כמקדמי אתרים ללכת יד ביד עם הכיוון הזה בכדי שלקוחותינו לא יפגעו. יותר מכך אם אתם בעלי אתרים ועובדים עם חברת קידום אתרים כדאי שחברת קידום האתרים שלכם תדע איך לעבוד תחת עינו החדה והחדשה של גוגל.

קרא עוד

חדשות גוגל – איך מוסיפים אתר לחדשות גוגל ?

נתחיל בדבר הקריטי והמהותי ביותר – התוכן חייב להיות 100% מקורי! חדשות גוגל אינן תומכות בשום דרך בתוכן מגורד, חצי מועתק או משוכתב לעצלה. אפשר להתחבר למאגרי חדשות עולמיים בתחום המבוקש, ולתרגם ידיעות חדשותיות, אמיתיות ורלוונטיות.

קרא עוד

הרשת הסמנטית – הדור הבא של האינטרנט

כאשר גוגל רכשה את מאגר זה היא עושה למעשה את הצעד הראשון ליצירת הרשת הסמנטית. מכיוון שאין אפשרות לסדר את האינטרנט כולו יש אפשרות להיעזר במנועי סריקה סמנטיים ובציבור הגולשים בכדי להשיג את המשימה.

קרא עוד

מה גוגל יודעת על התנהגות גולשים – חלק א'

מטרת האלגוריתם היא ליצור משקל שונה עבור כל קישור ובכך להשיג דירוג טבעי יותר. בכדי להבין כיצד האלגוריתם עובד תוכלו להתרשם מסיכום של מס' מחקרים ששויכו לפטנט המדובר אשר יעמיקו את ההבנה לגבי אופן הפעילות

קרא עוד

מה גוגל יודעת על התנהגות גולשים – חלק ב'

בחלק הקרוב ניגע אחת ולתמיד בנושא הסקת מסקנות מהתנהגות גולשים באתרים. הרשיתי לעצמי לעבור על מחקרים רבים והכתבה לקחה לא מעט זמן בכדי לסכם את המסקנות שלה לכדי מאמר אכיל וקל לעיכול, מקווה שלא יצא כבד מדי ותצליחו לקרוא את כולו. אין ספק כי המסקנות שדליתי…

קרא עוד

הפרמטרים לדירוג האתר בתוצאות החיפוש של גוגל

קידום אתרים בארץ מתבסס ברובו על גוגל, הפרמטרים שגוגל מציבים לדירוג הם הפרמטרים הקריטיים ביותר לנו כמקדמי אתרים בכדי לדרג את האתר של לקוחותינו גבוה ככל שאפשר בתוצאות החיפוש בכמה שיותר ביטויים.

קרא עוד

חיפוש בזמן אמת – שינוי משמעותי בזמן אמת

באירוע החיפוש שנערך ב- 7 לדצמבר 2009, חשפה בפנינו גוגל התקדמות אדירה נוספת בטכנולוגיות החיפוש שלה. האירוע היה מרגש וחדשני. באותו ערב הוצגו בפניי עינינו המשתאות חיפוש קולי, חיפוש ויזואלי (Google goggles), מערכת תרגום קולית מדויקת מאוד והכי חשוב,…

קרא עוד

החיפוש החברתי של גוגל באוויר בגרסת בטה

החיפוש החברתי מביא איתו בשורה טובה לעוסקים העצמאיים החרוצים. אם בעבר שמענו על קבוצות של נטוורקינג וניסינו לפתח קשרים עסקיים עם העולם החיצוני כעת ניתן לעשות פעילות זו ביתר קלות באמצעות שימוש בחיפוש החברתי.

קרא עוד
1 2