קידום אתרים - דוראן שירותי אינטרנט > קידום אתרים בגוגל

סטטיסטיקות בשנת 2008 קובעות – 60% מכלל החיפושים באינטרנט העולמי נעשו דרך מנוע החיפוש Google , כיום בשנת 2009 הסטטיסטיקה כבר עומדת על כמעט 75% ! בארץ ישראל 90% מהחיפושים נעשים דרך גוגל. קידום אתרים בגוגל הפך להיות השיווק האפקטיבי ביותר עבור כל עסק בארץ, בין אם אתה מוכר שירותי ייעוץ, תוכנות או מוצרים פיזיים. קידום אתרים אורגאני הוא אפיק הפרסום הרווחי , הזול והמשתלם ביותר בשוק.

 למה דווקא קידום אתרים בגוגל ?

 מכיוון שמנוע החיפוש הפך להיות הכלי המרכזי לביצוע חיפושים בארץ, התברגות בשלב הנוכחי בתוצאות החיפוש הטבעיות תוביל ללא ספק למתעניינים הכי רלוונטיים עבור כל עסק. הגולשים נעשים יותר ויותר חכמים ככל שעובר הזמן וניתן לייצר תנועה איכותית וממוקדת לכל תחום.

 היתרון הוא, אינך משלם עוד על חשיפה בעיתון או באתרים אחרים שבהם הגולש ביקש לקרוא חדשות, לראות את מזג האוויר או לקרוא מאמר ונתקל בפרסומת שלך, אלו הם סוגי פרסום נכחדים. הגולש של היום יודע מה הוא רוצה והוא נכנס לחפש את זה בדיוק. אם אתה מוכר משקפי שמש, ותופיע במקום הראשון במילה "משקפי שמש" התנועה שתגיע מביטוי זה תהיה 100% מדויקת לעומת מפגש ארעי בין גולשים אקראיים לבין המודעה שלך.

 למה כדאי להתחיל כבר היום ?

 רוב האנשים כבר מבינים, קידום אתרים בגוגל מוביל בסופו של דבר להגדלת החשיפות הרלוונטיות לעסק מסוים ובאופן בלתי נמנע עלייה במספר מתעניינים ולקוחות. תחומים שבעבר אף אחד לא השקיע בהם קידום כמו עורכי דין מסוגים שונים, מנתחים פלסטיים פרטיים ואפילו חנויות שוקולד כבר מתחילים להבין שהגיע הזמן להיכנס למשחק.

 כאשר תחום מסוים מתחיל להתעורר מתחילה פעילות קידום אינטנסיבית יותר וחברות קידום גדולות נכנסות למשחק. כאשר אתר מקדים את זמנו יש לו מספיק פור על המתחרים כדי ליצור "שורשים" חזקים יותר בתחומו ובכך להגדיל את הסיכויים שלו להישאר במשחק מתי שהתחרות תגדל.

העסק שלי עובד על מוניטין מפה לאוזן בשביל מה אני צריך להופיע בגוגל ?

 בכל תחום מתפתחות חברות צעירות שמבקשות לגדול ולהתרחב. מתחרה אמיתי צריך לדעת להתחדש או שיישאר מאחור. כאשר המתחרים שלך מופיעים בגוגל הם נהנים מתנועת לקוחות חדשים וקוצרים את הפירות ביתר קלות. זהו נתח שוק שלם שחברה וותיקה הייתה לוקחת ללא שום בעיה מול מתחריה הצעירים.

ולכן אנחנו רואים כבר היום בתחומים שונים של עריכת דין ותחומים נוספים. מופיעים עורכי דין חדשים בשוק וכבר הם מובילים במילות החיפוש שלהם ובונים לעצמם פרופיל לקוחות. בעוד שברוב המקרים ישנם עורכי דין בעלי משרדים וניסיון גדולים בעשרות מונים מאותם מתחילים ועקב הגישה ש"עסק טוב רץ בלי פרסום" מפסידים לקוחות ובסופו של דבר יכולים למצוא עצמם מחוץ למשחק.

קידום אתרים בגוגל משאיר אותך במשחק !

יוצא לנו להיתקל ללא הרף במפעלים וותיקים אשר פוטנציאל המכירות שלהם באינטרנט הוא עצום, יועצים מתחומים שונים אשר לא נראים באינטרנט ועוד מקרים רבים בהם לעוסק פוטנציאל רב ליצור לעצמו חוג לקוחות הולך וגדל או פוטנציאל מכירות גדול בהרבה ובכל זאת מחוסר ידע או חוסר עניין פספסו את הרכבת.

אף פעם לא מאוחר מדיי, שוק האינטרנט לא קרוב אפילו למצות את עצמו, לא בארץ ולא בחו"ל. נהפוך הוא כמה שהזמן עובר נפתחים עוד ועוד שווקים והחיפושים נעשים יותר ספציפיים. בין אם אתם עורכי דין, רופאים או יצרנים של סחורות שווה ללמוד את התחום שלכם באינטרנט ולהבין את הפוטנציאל העסקי האמיתי שלו.

איסוף מידע וניתוח מקצועי בזמן אמת

רוצים להבין יותר? זקוקים לייעוץ לגבי התחום שלכם? לא בטוחים עד כמה הנישה שלכם יכולה לייצר רווחים? לדוראן צוות מקצועי ומנוסה בנישות רבות בארץ ובחו"ל. בין אם אתם נותני שירותים, מוכרים תוכנות, או יצרני מוצרים. קידום אתרים בגוגל יכול ליצור אגף מכירות שלם בפני עצמו שיעבוד עבורכם ויחסוך לכם הוצאות פרסום מיותרות.

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לתת לכם חוות דעת מקצועית – גיא – 052-8896977

צרו עמנו קשר

בין לקוחותינו

דוראן שירותי אינטרנט בע"מ - רמז 28 תל אביב - יהודה הנשיא 10 פתח תקווה - ישראל 03-5227221 www.duran-seo.co.il
info@duran-seo.co.il © כל הזכויות שמורות