קידום אתרים - דוראן שירותי אינטרנט > > אופטימיזציה טכנית

אופטימיזציה טכנית – Structure

תהליך הפקת דוח האופטימיזציה הטכני נעשה באמצעות כלים שונים אשר סורקים ומאתרים כשלים באתרי הלקוחות. המטרה של התהליך היא לאפשר לנוע החיפוש להבין בצורה מיטבית את האתר ולהגיע לכל חלקי התוכן שבו. משקלו של פרמטר זה בעבודת הקידום הינו כ- 40% מההשפעה, ועל כן נחשב למאוד קריטי. תהליך האופטימיזציה נעשה בתשומת לב מוקפדת ואחראית, נתפר על פי מידות אתרו של הלקוח וקורא באופן פרטני יצירתי ומשתנה מאתר לאתר.


מיפוי כשלי גישה לסורק – 
Googlebot

בעזרת כלים חיצוניים, הצוות ממפה את הכשלים השונים אשר מונעים ממנועי החיפוש להגיע ולסרוק את דפי האתר. כשלים שכאלה גורמים לחסם משמעותי ביכולות האתר להתקדם ולכן אחת ההתמחויות החזקות ביותר של חברת דוראן היא ביכולת להבנה יסודית של מגוון פלטפורמות טכנולוגיות וחסמים פוטנציאלים העלולים להופיע בהן. במסמך מוגש מיפוי הכשלים המלא כמו גם הצעות לפתרון, ונעשה תוך ליווי מלא של אותו הצוות אשר הפיק את המסמך.

אופטימיזציה לזמני טעינה – page speed

עם כניסת פרמטר מהירות טעינת הדף, על ידי מנוע החיפוש גוגל לפני למעלה משנה, התחיל צוות האופטימיזציה לכלול בדו"ח הטכני הנחיות לשיפור מהירות טעינת האתר. החל מבדיקות ברמת האחסון וכלה בהצעות לפיתוח מנגנוני עיצוב "קלים" שיסייעו לטעינה מהירה יותר של הדפים על ידי מנועי החיפוש וישפרו את חווית המשתמש אצל הגולשים עצמם. תהליך שיפור המהירות מקנה יתרון ברור ומשמעותי בקידום, ובתחומים תחרותיים יכול להיות הגורם שעושה את ההבדל בין מאבקים ארוכים ומתישים לניצחון ובטוח.

ליווי תהליכי פיתוח ושדרוג

גם אם מדובר באתר תוכן קטן של עסק בהתפתחות, פורטל בעל רבבות רבות של עמודי תוכן, אתר תדמיתי של גוף ענק, או אתר מכירות – ישנם מבנים ארגוניים שצריך לקחת בחשבון טרם מתחילים ליישם את ההמלצות הניתנות בדוח"ות השונים – פיתוח, טכנולוגיה, שיווק, תוכן ועוד. צוות דוראן מיומן ביצירת סינרגיה מושלמת בין הצלעות השונות של הארגון, ומאחוריו שנים של ניסיון בליווי ביצוע תהליכי שדרוג והטמעה של שדרוגים ופיתוחים טכנולוגיים בזמנים קצרים ויעילים ככל האפשר, תוך כדי שמירה על תקן איכות גבוהה ככל האפשר.

פתרונות גמישים בכל מצב

תהליך אופטימיזציה לא אחת יכול לגבות זמן וכסף רב, לכן עבור דוראן כל קמפיין הוא עולם ומלואו – ועל כן מנהל הפרויקט לומד ביחד עם הלקוח מהי מפת הדרכים המדויקת עבורו, וכך גם יוצרים סדרי עדיפויות בתהליכי הביצוע של ההמלצות הניתנים בדו"חות השונים. תוך הקשבה אמיתית הצוות יוכל למצוא פתרונות יצירתיים להשגת התוצאות המבוקשות, במסגרת לוחות הזמנים והיכולות הפיננסיות של כל לקוח וכל קמפיין יחיד ומיוחד.

צרו עמנו קשר

בין לקוחותינו

דוראן שירותי אינטרנט בע"מ - רמז 28 תל אביב - יהודה הנשיא 10 פתח תקווה - ישראל 03-5227221 www.duran-seo.co.il
info@duran-seo.co.il © כל הזכויות שמורות