קידום אתרים - דוראן שירותי אינטרנט > > בניית פרופיל קישורים

בניית פרופיל קישורים – Inbound links

בניית קישורים הינה נושא רגיש אשר ייקבע את האופן שבו האתר יתקדם ואת היציבות שלו לאורך זמן מול שינויים באלגוריתמים ובתנועת המתחרים. דוראן מקפידה על עבודה ברמה איכותית וחסרת פשרות. החברה נמנעת מפעולות של קידום בזק, קידום יתר, הפצצת קישורים ועוד…

מתוך הבנה שהלקוח מתכנן להישאר בראש התוצאות לטווח ארוך תהליך יצירת הפרופיל נעשה בקפידה תוך התחשבות בהתנהגות הטבעית ביותר אל מול מנועי החיפוש.


מחקר מתחרים – Competition

כל התהליך נעשה על ידי בקרה מתמדת של המתחרים ובחינה של פעילויות קידום הנעשות בתחום. על מנת להישאר בחזית הצוות משתמש בכלי מחקר מעמיקים על מנת לבנות את אסטרטגיית הקידום הנכונה ביותר עבור הלקוח. לאחר יישום המחקר מבוצעת העבודה באופן שוטף ומדוד.

שמירה על טבעיות

מקצבי הקידום וגיוון פרופיל הקישורים הינו תהליך עדין אשר דורש תשומת לב מירבית. לכל לקוח תכנית ברורה כמותית ומדידה של סוגי הקישורים אשר נבנים בכל חודש. על ידי שמירה על המקצב הנכון ללא תנודות פתאומיות לכאן או לכאן קצב ההתקדמות משביע רצון והיציבות נשמרת לאורך זמן.

דיווח מלא ללקוח בכל חודש

בדוראן ההתחייבות לפעילות חודשית היא סטנדרט מוביל. בכל חודש כל מכסות העבודה אשר בוצעו עבור הלקוח מצורפות כחלק מהדוח החודשי. בפירוט יוכל הלקוח לעבור ולראות את כל מכסות הפעילות שבוצעו להשבחת אתר החברה. באמצעות שקיפות ושמירה על קצב קבוע מערכת הדוחות מראה מצד אחד ללקוח עבור מה הוא משלם ומחייבת את הצוות להמשיך ולתת את אותה מכסת פעילות בכל חודש.

צרו עמנו קשר

בין לקוחותינו

דוראן שירותי אינטרנט בע"מ - רמז 28 תל אביב - יהודה הנשיא 10 פתח תקווה - ישראל 03-5227221 www.duran-seo.co.il
info@duran-seo.co.il © כל הזכויות שמורות