קידום אתרים - דוראן שירותי אינטרנט > שיווק באינטרנט

שיווק באינטרנט הנו שם כולל לכל הפעילות המקוונת שנעשית על מנת לחשוף ולהביא לידיעת הציבור האינטרנטי בדבר שירות, מוצר או מסר מסויים. לרוב מטרות השיווק הבאינטרנט הוא כדי לגרום לאותו ציבור ספציפי לרכוש, או לבצע פעולה כלשהי שבעבורה נוצר מלכתחילה קמפיין השיווק המסויים. בדוראן אנו מציעים שיווק חכם באינטרנט – יצירת אינטגרציה בין כל אפיקי השיווק המקוונים האפשריים בעבור הלקוח, ויצירת סינרגיה מושלמת לצרכיו של בעל האתר ומטרותיו. לעיתיים קרובות יש לייצר אפיקים חדשים, על ידי רעיונות יצירתיים – ואפילו שמספר הפלטפורמות בהן אפשר לייצר פעילות שיווקית לרוב ידוע מראש. בכדי לנצל נכון את כל האפיקים הקיימים, כמו קידום אתרים אורגני, פרסום ממומן בגוגל, פרסום ברשתות חברתיות, באנרים ברשתות תוכן ועוד, עלינו לתכנן מראש, ביחד עם הלקוח, אסטרטגיה מלאה ומפורטת כדי להפיק מקסימום של תוצאות בתקציב השיווק המיועד, במינימום זמן האפשרי. דוראן היא שילוב של צוות מומחים אשר עוסקים באיתור, מיפוי ותכנון של הפעולות הכדאיות בקמפיין המדובר, לכדי אסטרטגיה שיווקיות כוללת – ומלווים את הלקוח ביישומה, לצד ביצוע פעולות רבות בפועל בשטח.

שימוש חכם בכל אפיקי השיווק האינטרנטי – איתור, מיפוי, הטמעה

לאחר תכנון קפדני מול בעל האתר, צוותי דוראן שוקדים על איתור ומיפוי כל אפיקי השיווק האינטרנטיים אשר יניבו את פוטנציאל תנועת הגולשים הרב ביותר מצד אחד, אך הממוקד ביותר עבור תחום עיסוקו מצד שני. מטרת כל קמפיין שיווק בסופו של דבר מבחינתנו, היא יצירת יחס המרה (היחס בין כמות הגולשים שנחשפו למסרים השיווקיים, לעומת אלה שביצעו את הפעולה שלשמה הוקם הפרוייקט – התקשרו, רכשו, או נרשמו לפעילות כלשהי) גבוה ככל האפשר עבור הלקוח.  בין אם מדובר במיתוג בלבד, ניהול מוניטין חיובי על גבי הרשת או אפילו רק העלאת מודעות לקמפיין פרסומי קצר טווח – קיים מנעד רחב של אפיקי שיווק ושימוש בפלטפורמות מקוונות אשר יהיו אפקטיביים במידה ויתקיימו תוך כדי אינטגרציה אחד עם השני. אחת ההתמחויות החזקות של קבוצת דוראן שירותי אינטרנט, היא למצוא את הנוסחה המדוייקת, ומערכת האיזונים המושלמת בין האפיקים השונים, לתקציבו של הלקוח – בכדי לדאוג שאלה יניבו את התפוקה המירבית והאופטימאלית עבור הלקוח.

מינוף סביבת האינטרנט – תחזוק והטמעה של הקמפיין השיווקי

לאחר שכל אפיקי השיווק הופכים לאפקטיביים, ומתייעלים לכדי יחסי המרה הולכים וגדלים – צוותי דוראן בוחנים ומאתרים מקומות נוספים להגדלת הקמפיין, ותרים אחר מקורות תנועה נוספים אשר יכולים למנף אפילו יותר את הקמפיין. סביבת האינטרנט הנה סביבה דינמית ומשתנה, לכן החוכמה הגדולה היא לא רק לדעת היכן להיות בזמן הנכון – אלא להיות לפני שכולם מבינים את זה.

צרו עמנו קשר

בין לקוחותינו

דוראן שירותי אינטרנט בע"מ - רמז 28 תל אביב - יהודה הנשיא 10 פתח תקווה - ישראל 03-5227221 www.duran-seo.co.il
info@duran-seo.co.il © כל הזכויות שמורות