קידום אתרים - דוראן שירותי אינטרנט > שיווק ברשתות חברתיות

הרשתות החברתיות הפכו כבר ממזמן למקום בו הגולשים מבלים את רוב זמנם – רובם כלל לא סוגרים את האתר בגמר השימוש, אלא משאירים אותו פתוח בעודם עובדים או גולשים באתרים אחרים, רק כדי שיוכלו לחזור ולהציץ בו אחת לפרק זמן מסויים, כדי לבדוק מה התחדש בקרב חבריהם והמותגים אותם הם מחבבים.

לא בכדי רוב בעלי העסקים כבר יודעים שהם חייבים שתהיה להם חזתית מכבדת ברשת פייסבוק וברשתות נוספות – אבל בחברת דוראן מאמינים שלא צריך רק חזית נאותה, אלא כדאי וגם ראוי להפוך אותה לכור מבעבע של התעניינות ושיח של לקוחות פוטנציאליים. בעזרת כלים רבים וטכניקות שיווקיות יצירתיות דוראן הופכת את עמוד המותג למקור של חשיפה מרובה למסרים שיווקיים, שירותים או מוצרים – ובכך הופכת אותו לסניף של ממש עבור הלקוח, ולמוקד רווח עקבי לאורך זמן.

מדברים על המותג במדיה

המדיות החברתיות מציעות שלל צורות ודרכים להפיץ את המסרים שאנחנו מעוניינים להפיץ, ולקשור את הקשרים עם האנשים שאנו מעוניינים להתקרב אליהם, ובכך נפתח לארגונים ולעסקים עולם בלתי נגמר של תוכן ואנשים המעוניינים לצרוך אותו. הרשתות החברתיות לא רק מספקות עולמות תוכן לגולשים – אלא גם מסייעות להם להפוך למעורבים במידע המוצג להם על גבי המסך. על מנת להחדיר את המותג בצורה יעילה, אנו מעוררים שיח גולשים ער, מייצרים פעילות וויראלית שמפיצה את עצמה, ומפיצים בצורה רחבה ומפולחת את המסרים שנקבעו מראש באסטרטגיה שנרקמה במשותף עם הלקוח. כתוצאה מקמת האינטראקטיביות הגבוהה שנוצרת, מחודש לחודש רואה הלקוח שיותר ויותר אנשים נחשפים למסרים השיווק שלו, ויתרה מכך – אף מגיבים ומביעים את דעתם החיובית על ידי מעורבות יזומה מצידם, בשיתוף והעברת המידע הלאה לחבריהם

שולטים בטכניקות השיווק במדיה

יעילות השיווק עולה פלאים על ידי שליטה בטכניקות השיווק הייחודיות לכל פלטפורמה חברתית. החדשנות שמספקים לנו האתרים הגדולים (פייסבוק, טוויטר וכדומה) אינה נגמרת, וכלים המתוחכמים המוצעים לשיתוף מידע לא מפסיקים להופיע. שיווק איכותי ברשתות חברתיות לא יכול להתקיים ללאהיכרות ושליטה בצורה אבסולוטית בכל אפשרות וטכניקה שקיימת בפלטפורמות השונות. צוות המדיה החברתית בדוראן ניצבים בחזית המחקר, החדשנות, והטכנולוגיה המתפתחת והגדלה במדיות החברתיות השונות.

לייקים זה עדיין לא אומר שהקמפיין רווחי – איך תדע מה יוצא לך מזה באמת?

חברת דוראן מאמינה שהלקוח הוא לא רק זה שמשלם – הוא גם זה שראוי שיהיה בשליטה ובהבנה מעמיקה של מה שקורה בשטח, ועל כן פותח לאורך השנים מערך של דיווח מפורט ומקיף עבור לקוחותינו. בעזרת מעקב צמוד אחר הערוצים החברתיים שאנו מפעילים, אנו מייצרים עבור הלקוח דו"ח תקופתי המציג את התכנים הפופולאריים, הסטאטוסים המוצלחים, השיתופים הקבועים והנקודות בולטות בתקופה האחרונה. לייקים זה משהו שאפשר לקנות בכסף, אבל ההצלחה האמיתית מגיעה כשרואים שכמות הגולשים שנחשפו למסרים, כמות האינטראקציות שקרו בעקבות התוכן, ומספר הגולשים שמגיע לאתר בפועל הולכת וגדלה מחודש לחודש. אנו מאמינים שהלקוח צריך לדעת את זה כל הזמן, ולמדוד בפועל את ההצלחה הישירה של הכסף שמושקע מבחינתו בקמפיין השיווק ברשתות החברתיות השונות.

צרו עמנו קשר

דוראן שירותי אינטרנט בע"מ - רמז 28 תל אביב - יהודה הנשיא 10 פתח תקווה - ישראל 03-5227221 www.duran-seo.co.il
info@duran-seo.co.il © כל הזכויות שמורות