קידום אתרים - דוראן שירותי אינטרנט > אודותינו

בזמן שכולם מודאגים מהתוצאות שלהם באינטרנט,

הלקוחות שלנו ישנים בשקט.

למה? כי אנחנו עושים את זה מכל הלב והם יודעים את זה.

כשאתה כל כך אוהב לעשות משהו, אתה פשוט לא יכול לעשות אותו אחרת…

בזמן שגוגל כל הזמן הופכת את התוצאות, פייסבוק מרקיעה אבל בודדים מצליחים למנף אותה להצלחה שיווקית – מעטים בלבד מצליחים להשיג רווחיות והבלבול רק גובר עם כל אפשרות חדשה שנכנסת לשוק (לינקדאין, יוטיוב, טוויטר ועוד).

מרגיש שהאינטרנט הוא חגיגה של רווחים, אבל רק אותך לא הזמינו למסיבה?

אז הגיע הזמן לעשות סדר.

הגיע הזמן לעשות רק מה שאתה באמת צריך ולא לשלם על שום דבר אחר.

להפסיק לקנות דברים מעורפלים, להתחיל למדוד לעומק מה רווחי ומה לא ולפעול אך ורק בכיוונים שהם באמת אפקטיביים…

כי זה פשוט זה לא הגיוני אחרת.

אנחנו, פשוט לא מוכנים להסכים למצב בו הלקוחות שלנו מבולבלים, מרגישים לא בשליטה ולא יודעים מה אנחנו עושים עבורם ועל מה הם משלמים. לא נסכים לעבוד סתם ובטח שלא נסכים לקבל על זה כסף. אם זה לא רווחי לך, זה גם לא רווחי לנו.

70% מהעסקים מרגישים שהם לא מפיקים את המיטב מהאינטרנט –

עכשיו יש אפשרות לצאת מהסטטיסטיקה.

דוראן הינה ממובילות תחום השיווק והפרסום באינטרנט הישראלי הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אקדמית. גיא בכר, מייסד החברה, בעל רקע של 15 שנים בעולם האינטרנט בכלל ומנועי חיפוש וקידום בפרט ומשמש כמרצה מוביל בקורסים, מתווה דרך ומוביל דיעה בתחומי הישום המחקר והפיתוח בתחום.

צוות דוראן צבר אלפי שעות ניסיון בהדרכה ולימוד בגופים המובילים בארץ: איגוד האינטרנט הישראלי, מכללת ג'ון ברייס מבית מטריקס, אוניברסיטאות ועוד.

לחברת דוראן סניף ראשי מקומי בפתח תקווה בישראל, וסניף אירופאי הממוקם בברלין. דרכם שירתה ומשרתת החברה עשרות רבות של לקוחות מרוצים בארץ ובעולם, ביניהם: מאקו Mako, משרד הבריאות, הולמס פלייס, רשת, קופ"ח כללית, בנק אגוד, Walla!, ביה"ח תל השומר, רשת עמלנט ועוד גופים מובילים מישראל כמו גם לקוחות מוכרים ונחשבים מגרמניה ואירופה.

בין שירותי החברה:

קידום אתרים אורגני במנועי  חיפוש (SEO, SEC), פרסום ממומן (SEM, CPC, CPM, CPA, CPL), שיווק ברשתות חברתיות (SMO, SMA), שיווק וניהול תוכן ווידאו (Video Markerting), מכירות (eCommerce), רשתות שותפים (Affiliate Marketing), ניתוחים סטטיסטיים (Web Analytics) ומיטוב קמפיינים והמרות (Conversion Optimizing)

צרו עמנו קשר

בין לקוחותינו

דוראן שירותי אינטרנט בע"מ - רמז 28 תל אביב - יהודה הנשיא 10 פתח תקווה - ישראל 03-5227221 www.duran-seo.co.il
info@duran-seo.co.il © כל הזכויות שמורות