דוראן קידום אתרים
בניית קישורים שעובדת בלי בילבולי מוח

בניית קישורים שעובדת ושורדת עדכוני אלגוריתם של גוגל

בניית קישורים שעובדת ושורדת עדכוני אלגוריתם של גוגל לאחרונה עולים בחו"ל ובארץ הרבה מאמרים על עדכוני האלגוריתמים... 
גורמי השפעה על דירוג אתר בגוגל 2013

מחקר – מהם הגורמים המשפיעים ביותר על קידום אתרים בגוגל לשנת 2013

מחקר –  מהם גורמי ההשפעה בקידום אתרים 2013 שימוש במחקר: המחקר מבוסס על מספר מחקרי עומק שנעשו על ידי מספר גופים שונים,... 
שינויי אלגוריתם פגעו באתרך ? בדוק האם נפגעת מפנדה או פינגווין

עדכון פנדה ראשון לשנת 2013 – כללי התנהגות ומידע

עדכון פנדה ראשון לשנת 2013 – כללי התנהגות ומידע גוגל ביצעו עוד עדכון פנדה שהגיע גם לישראל, קיבלנו כמה וכמה דיווחים... 
שינויי אלגוריתם פגעו באתרך ? בדוק האם נפגעת מפנדה או פינגווין

האם אתרכם נפגע משינויי האלגוריתמים האחרונים של גוגל ?

האם אתרכם נפגע משינויי האלגוריתמים האחרונים של גוגל ? החל מחודש מרץ גוגל שיחררו שינויי אלגוריתם למנוע החיפוש בקצב... 
בואו נדבר על זה תוכנית חוצת מדיה ברדיו 106FM

דוראן בתוכנית 'בואו נדבר על זה' ברדיו 106FM

הזמינו את צוות דוראן להשתתף בפנאל מומחים לתוכנית רדיו חדשה שעלתה ברדיו  106FM, התוכנית הזו היא הראשונה מסוגה שחוצה... 
בניית קישורים איכותית בגוגל ישראל

שתי טקטיקות יעילות לבניית קישורים בגוגל ישראל

שתי טקטיקות יעילות לבניית קישורים בגוגל ישראל נכתבו אינספור פוסטים על בניית קישורים ובכל זאת מקדמי אתרים עדיין... 

בניית קישורים שעובדת ושורדת עדכוני אלגוריתם של גוגל

לאחרונה עולים בחו"ל ובארץ הרבה מאמרים על עדכוני האלגוריתמים האחרונים, hummingbird ופינגווין 2.1. למרות שאני מאוד מעריך את המאמץ של Searchengineland, moz ואחרים להעלות מאמרים שלא מחדשים כלום אבל מציגים את בעליהם כסמכות אינטרנטית בתחום קידום האתרים רק כדי למכור עוד כלים ולעשות עוד כסף, החלטתי לנקוט בצעד דרסטי ופשוט לפרסם שיטה לבניית קישורים שעובדת בגוגל ישראל מהמלאי האישי שלי :).

מחקר – מהם הגורמים המשפיעים ביותר על קידום אתרים בגוגל לשנת 2013

ב-17 לינואר 2013 וב-22 לינואר 2013 שוחררו עדכוני אלגוריתם אשר פגעו משמעותית בעשרות אתרים, בילבלו עשרות חברות קידום אתרים והטילו ספק בטיב עבודת הקידום של הרבה מן החברות. הנזק היה כה גדול שחברות החלו לתת שירותים נוספים מעבר לקידום אתרים אורגני בכדי להגדיל את ההכנסות שלהן. ובכדי לכסות על אי הוודאות שלהן בתחום, חלק ממקדמי האתרים הוותיקים אף פרשו מן התחום ועברו לעסוק בתחומים אחרים.

עדכון פנדה ראשון לשנת 2013 – כללי התנהגות ומידע

גוגל ביצעו עוד עדכון פנדה שהגיע גם לישראל, קיבלנו כמה וכמה דיווחים ואיתרנו כמה שיחות ברשת אודות היעלמות של אתרים מתוצאות החיפוש בביטויים מסוימים ועלייה משמעותית אצל אחרים בביטויים אחרים, ב-22 לינואר שוחרר עדכון פנדה נוסף (פנדה 24) לאוויר העולם

האם אתרכם נפגע משינויי האלגוריתמים האחרונים של גוגל ?

החל מחודש מרץ גוגל שיחררו שינויי אלגוריתם למנוע החיפוש בקצב מסחרר, שוחררו מספר עדכוני פנדה ושוחררו מספר עדכוני פינגויין (פינגווין מחודש אפריל). נראה שהמרווחים בין עדכוני האלגוריתם הללו הוא קטן ולכן לא היה מספיק זמן לבצע ניסויים או בדיקות משמעותיות בכדי לבדוק פתרונות או דרכי טיפול במידה ואתרכם נפגע כתוצאה מהאלגוריתם, מה שכן ניתן לעשות הוא לבחון את היגע הרב שיש אודות האלגוריתמים הללו מהצהרותיו של גוגל ומאתרים נוספים ולהרכיב סדרת בדיקות פשוטות שיכולות לסייע לכם במידה ואתרכם נפגע כתוצאה מאחד האלגוריתמים הללו.

דוראן בתוכנית 'בואו נדבר על זה' ברדיו 106FM

הזמינו את צוות דוראן להשתתף בפנאל מומחים לתוכנית רדיו חדשה שעלתה ברדיו  106FM, התוכנית הזו היא הראשונה מסוגה שחוצה מדיה ומשודרת גם ברדיו וגם באינטרנט, בתוכנית הספציפית הזו דנו בנושאים של פרטיות ברשת, צנזורה ורגולציה.

עמוד התוכנית בפייסבוק

חלק…

שתי טקטיקות יעילות לבניית קישורים בגוגל ישראל

נכתבו אינספור פוסטים על בניית קישורים ובכל זאת מקדמי אתרים עדיין שואלים אותי, איך אני יכול לבנות קישורים בצורה חכמה יותר. ובכן בניית קישורים זו לא פעולה של מה בכך, אמנם אנו עדים לכך שפרופיל קישורים יכול להיות מאוד "לא חכם" ועדיין לעבוד בתחומים מסוימים במיוחד בגוגל ישראל, אך אנו גם עדים לכך שיש תחומים בהם לא נוכל להתקדם ללא הפרופיל המתאים.

האם התאמת האתר לפי schema.org תורם לקידום האתר בתוצאות החיפוש בגוגל ?

ניתן לומר בוודאות ששימוש ב-Schema.org לא יתרום להתקדמות בתוצאות החיפוש בגוגל, לכן השאלה שנשאלת בוידיאו אינה נכונה, המטרה של Rich snippets היא לתת מידע מדויק יותר ועשיר יותר ביחס לתחומים מסוימים, כדי שהגולש יוכל לקבל את המידע המדויק ביותר ביחס למה שהקיש במנוע החיפוש, כמו כן הופעה עשירה מושכת את העין ובהחלט יכולה להניב יותר גולשים הנכנסים לאתר, אך אין זה אומר שהאתר עצמו יופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש הרגילות. חשוב לזכור ששימוש בשירותים שונים שגוגל מציעים הוא חשוב ותורם להבאת תנועה גדולה יותר, אך אין זה אומר שהאתר יתקדם מהר יותר, או יופיע גבוה יותר בשאילתות כאלו ואחרות.

איך להימנע משיטות הענישה החדשות של גוגל – להימנע מקידום יתר של אתרכם

לאחר עדכוני האלגוריתם האחרונים של גוגל החלו לעלות מאמרים בקצב די מסחרר אודות השינויים שנעשו והכילו לא מעט פרשנויות לגבי שיטות הענישה של גוגל ואיך להימנע מהן, לא צריך להיות יותר מידיי מתוחכמים, גוגל מנגנים את אותו ניגון מאז שחר מנוע החיפוש – תוכן איכותי, תנועה טבעית לאתר, קישורים טבעיים ופעילות אורגנית לאורך זמן. אלה הם העקרונות שחוזרים שוב ושוב בהצהרותיהם של גוגל. כמובן שיש לקחת בחשבון שכאשר גוגל משחררים הצהרה כזו או אחרת במיוחד בנוגע לשינויים במנוע החיפוש יש מאחורי כן אינטרס, כך או כך הכיוון שאליו גוגל צועדים הוא ברור ובאחריותנו כמקדמי אתרים ללכת יד ביד עם הכיוון הזה בכדי שלקוחותינו לא יפגעו. יותר מכך אם אתם בעלי אתרים ועובדים עם חברת קידום אתרים כדאי שחברת קידום האתרים שלכם תדע איך לעבוד תחת עינו החדה והחדשה של גוגל.
עמוד 1 מתוך 17 :12345678910...לסוף »

חייג 09-3721026 או:
צור קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני

אתר החברה

טלפון (חובה)

אופי הפניה