Google Buzz – מה עוד לא התחברתם ?

תוכן העניינים  1. מבוא 2. הפרופיל האישי 3. השגת דירוג ומה לא כדאי לעשות   גוגל לא מפסיקה להפתיע ומנחיתה מכה אחר מכה על עולם האינטרנט. בכנס שנערך ב- 09 לפברואר שהוא גם אירוע ההשקה הרשמי של google buzz , צפינו בהשקה של פלטפורמת שיתוף חברתית חדשה שמתלבשת על חשבון בGMAIL שלנו. בדומה לFeed של […]

תוכן העניינים 

1. מבוא
2. הפרופיל האישי
3. השגת דירוג ומה לא כדאי לעשות

 

גוגל לא מפסיקה להפתיע ומנחיתה מכה אחר מכה על עולם האינטרנט. בכנס שנערך ב- 09 לפברואר שהוא גם אירוע ההשקה הרשמי של google buzz , צפינו בהשקה של פלטפורמת שיתוף חברתית חדשה שמתלבשת על חשבון בGMAIL שלנו. בדומה לFeed של פייסבוק אך עם ממשק גוגלי ומהיר יותר הבאז נכנס לפעולה באופן מיידי על ידי מעקב אוטומטי אחר האנשים איתם אנחנו מדברים הכי הרבה.

לטענת גוגל כמות המידע החברתי שזורם ברשת כיום הוא עצום וקשה מאוד לסנן את הדברים הטובים באמת מתוך כל הרעש שנוצר ולכן כמו שסרגי ברין אומר “זה בדיוק אתגר בסגנון שמתאים לגוגל, לסדר את הרעש במדיות החברתיות ולהביא אליכם את הדברים הטובים ביותר.

 

סידור הרעש ברשתות החברתיות, משימה בדיוק בשביל גוגל

כיום ניתן לראות את הפאזל מתחבר נוכח העדכונים של גוגל בחודשים האחרונים. רבים חשבו שמדובר בעוד ניקוי של התוצאות ושיפור אלגוריתמים אך איש לא צפה את הצעד הזה. היו מספר מאמרים ברשת שטענו כי גוגל מכילה כבר את רוב האלמנטים של רשת חברתית ורק נשאר לחבר ביניהם אך לא היו על כך ידיעות רשמיות.

בכנס נאמרו מספר דברים חשובים לגבי התפקוד של הפלטפורמה. חשוב להבין את הדברים מהצד המקצועי, וכיצד לשלב את הפרופיל האישי שלנו בפעילות קידום אתרים, שיווק ומיתוג אישי בעזרת Google buzz.

אלמנטים הניתנים לחיבור כבר היום

כיום יש תמיכה במספר פלטפורמות חברתיות שמתחברות ישירות אל הגוגל באז שלנו. ביניהן – twitter, picasa, youtube, blogger, flickr, google reader. כמובן שזוהי רק ההתחלה והשאיפה של גוגל היא להסתמך על דעת הגולשים בכדי להחליט מה לשפר הלאה ומה הפלטפורמות שיתממשקו לגוגל באזז בהמשך.

ניתן לגרום לטוויטים שלכם לזרום ישירות לבאזז. נכון לעכשיו אין אפשרות לגרום לידיעות שלנו בבאזז להיכלל בטוויטר שלנו. הוצהר באופן ברור שיש כוונה לעשות זאת וגם בשלבים הקרובים. בחלק של השאלות והתשובות הוצהר על כוונה לחיבור הפלטפורמה ל- google wave. לאלו מאיתנו שחשבו לעצמם ש- google wave פלטפורמה נחמדה אך לא יהיה לה משקל בהשפעה על דירוג אתרים כדאי לחשוב שוב.

עם ההתממשקות ל- google wave הדיבורים ברשת יעניקו משקל הרבה יותר מדויק לאתרים והדפים החשובים באמת ברשת וזה יקרה באופן הרבה יותר טבעי.

לקטע הבא >>

No Comments

השאר תגובה

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל