כמה כואב לשלם על אתר סכומי עתק ולגלות שהוא לא מחזיר את ההשקעה שלו

אתר האינטרנט הוא הלב של העסק שלך במרחב האינטרנטי, בדיוק כפי שהמשרד שלך עוצב בקפידה סודר ונבנה נכון, כך גם אתר האינטרנט שלך. אתר העסק יכול להביא קהל לקוחות גדול וחדש שאינו מכיר את העסק שלך, כמו כן להיות ככלי שימושי לכל הלקוחות הקיימים שלך בהתאם למטרות העסק. האם אתר האינטרנט שלך מביא תוצאות מקסימליות […]

אתר האינטרנט הוא הלב של העסק שלך במרחב האינטרנטי, בדיוק כפי שהמשרד שלך עוצב בקפידה סודר ונבנה נכון, כך גם אתר האינטרנט שלך. אתר העסק יכול להביא קהל לקוחות גדול וחדש שאינו מכיר את העסק שלך, כמו כן להיות ככלי שימושי לכל הלקוחות הקיימים שלך בהתאם למטרות העסק.

האם אתר האינטרנט שלך מביא תוצאות מקסימליות ? שאלת את עצמך פעם, בעצם למה לא ?

סביר שיש לך חברה שעושה בשבילך קידום, או אפילו חברה של שיווק אינטרנטי, האם האתר שלך באמת מכניס כסף כפי שרצית ?

ייתכן כי אתרך פשוט לא בנוי כראוי מבחינה שיווקית ולכן בסדרה זו אציג את כל הטיפים והידע איך להפוך את אתרך לכלי שיווקי מצליח ולשפר בעשרות אחוזים את הצלחתו.

אתה רואה שיש לך תנועה באתר אבל אין פניות?

הטיפ הבא הולך להשמע לך פשוט מידיי, אך האמן לי זהו אחד הטיפים החשובים ביותר לאתרך. לגולש הממוצע אין סבלנות, אם לא תפסת לו את העין בשניות הראשונות הוא יצא מאתרך, לכן הקפד שמספר הטלפון של העסק יופיע בצורה בולטת ובחלק העליון של העמוד, שים את מספר הטלפון בכתב גדול וברור ומשוך את העין של הגולש הנכנס, מרבית העסקים לוקחים זאת כמובן מאליו ופשוט חושבים שהגולש יכנס ל-“צור קשר”, האמן לי הוא לא. בנוסף למספר הטלפון הקפד לשים תיבת “צור קשר” המופיעה בכל עמודי האתר ללא שדות חובה, הקפד גם את תיבה זו להבליט מחוץ לעיצוב הקיים, כך תגדיל את מספר הפניות מאתרך בצורה משמעותית.

• מספר טלפון במקום ברור ובולט בחלקו העליון של העמוד

• מספר טלפון שני (כזה שמופיע רק באתר) בכדי למדוד כמה שיחות נכנסות מהאינטרנט

• הקפד להבליט את מספר הטלפון בצורה ששוברת את העיצוב הקיים

• הקפד לשים תיבת צור קשר פתוח ובולטת בכל עמודי האתר

יש עוד מגוון פעולות רחב שאתה יכול לעשות בכדי להפוך את אתרך לכלי שיווקי מוצלח שישפר את מספר הפניות בעשרות אחוזים, אל תשכח שסדר נכון הוא כוח, כוח שמתורגם ישירות לכסף.

No Comments

השאר תגובה

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל