תמיכה ותחזוקה לאתרי מג’נטו

תמיכה לאתרי מג’נטו – תחזוקה שוטפת ושדרוגים

דוראן שירותי איטנרנט מספקת שירותי תמיכה לאתרי מג’נטו Magento:

תחזוקת שרתי VPS ייעודיים לאתרי מג’נטו

תחזוקת אתר שוטפת

תחזוקת API ואינטגרציות

עדכוני תוספים שוטפים

עדכוני רכיבי ליבה

גיבויים

ניתורי אבטחה ועדכוני אבטחה

דוחות סטטיסטיים

מיטוב המרות שוטף

תמיכה לאתרי מג’נטו 1 ואתרי מג’נטו 2 בכל הגירסאות – Magento 1 & 2

כל בעל אתר מג’נטו יודע כי הצורך בתחזוקה שוטפת הוא חשוב וקריטי ולא ניתן לקיים מסחר שוטף במחזורים גבוהים ללא תמיכה שוטפת ותחזוקה שוטפת לכלל רכיבי המערכת. ככל שאתר הסחר יותר גדול וככל שיש בו יותר אינטגרציות עם מערכות חיצוניות (מערכות תשלום, CRM, ERP, ניהול מלאי, ניהול שיווק ואוטומציה וכיו”ב) כך עולה הצורך בעדכונים שוטפים לתוספים השונים המנהלים את התקשורות עם כלל המערכות.

כידוע, לצד כל אלה ישנו הצורך השוטף בעדכוני ותחזוקת השרת והגיבויים. ככל שגדול ומורכב האתר, כך יהיה גם צורך לעיתים ביותר משרת אחד. אתרים גדולים במיוחד דורשים מטריצת שרתים המשלבת כלים מתקדמים (Cloudflare, CDN, Local and Remote Sync ועוד) כדי להוריד ככל האפשר את זמני הטעינה ולהעלות ככל הניתן את חווית הגלישה והקניה באתר. מערכות אלה דורשות תחזוקה שוטפת וניהול רציף.

לדוראן ניסיון עשיר ועבודה בפועל בכמעט כל הגירסאות של מג’נטו 1 ואתרי מג’נטו 2, החל משנת 2010, עת התחילה מערכת מג’נטו לתפוס תאוצה ולהתחבב על ידי סוחרי אינטרנט רבים בארה”ב.

תמיכה באתרי מג’נטו מורכבים

מערכת מג’נטו מאפשרת לסוחרים להקים חנות במובן הבסיסי ביותר שלה – קטלוג מוצרים, עגלת קניות ואיזור אישי – וגם אם לחנות יהיו מיליון מוצרים (וניתן במג’נטו גם לתחזק מעל למיליון מוצרים), היא עדיין תהיה חנות במובנה הפשוט של מכירה ישירה.

עם זאת, מערכת מג’נטו מאפשרת גם להקים חנויות מורכבות ביותר עם אפשרויות למסחר שוק חופשי (Marketplace) אשר מחבר המון ספקים תחת קורת גג אחת (Multi-Vendor) – כשכל אחד מציג את מרכולתו ומאוגד תחת חוויה של שוק חופשי. למג’נטו גם אפשרויות לריבוי שפות, ריבוי סוגי מטבעות ואפשרויות תשלום לרכישה, וריבוי חנויות מסוגים שונים (למצב בו יש למותג מספר מחסנים, מלאים, וסניפים של הרשת או בשביל לאפשר מערך מכירות ללקוחות פרטיים (B2C) במקביל למכירה ללקוחות עסקיים (B2B).

Magento Marketplace – Multi-Vendor

Magento Multi-Site

Magento Multi-Vendor

Magento Multilanguage

Magento Multi-Currency

תמיכה בתפעול שוטף, הוספת תכנים ועדכון מוצרים

לא אחת אנו מספקים ללקוחותינו שירותי עדכון תכנים במערכת המג’נטו – בין אם בעדכון של מוצרים בצורה רוחבית (עדכון מספר רב של מוצרים בבת אחת או באמצעות קבצים המתקבלים המלקוח) ובין אם בעדכון תכנים שונים באיזורים שונים באתר.

תמיכה שיווקית וקידום אתרי מג’נטו

כמעט כל אתר סחר אלקטרוני מקיים קמפיינים שוטפים ועונתיים בהתאם לשוק שבו הוא מתקיים. בין אם קמפיינים באמצעות דואר אלקטרוני, באמצעות פרסום ישירף פרסום ממומן או קידום אתרים – נוכל לספק עבורכם תמיכה שיווקית שוטפת הכוללת:

עיצוב חומרים גרפיים וחומרים שיווקיים

קופונים ומשפכי שיווק

הקמת דפי מכירה ייעודיים

ניתור סטטיסטי וניתוח אפיקי שיווק

הוספת תגיות קידום אתרים

אופטימיזציה לקידום אתרים

מדידדות UTM

שאלות ותשובות בנושא תמיכה באתרי מג’נטו

תמיכה באתרי מג’נטו – מה חשוב לי לדעת ואילו עדכונים נדרשים?


אתרי סחר דורשים תחזוקה שוטפת להמשך התנהלותם התקינה, בייחוד במקרים של אתרים גדולים שלרוב עוברים אינטגרציות עם מערכות חיצוניות. כמו כן נדרשים עדכונים שוטפים לגרסאות השונות של מג’נטו, עליהם לרוב בנויים אתרי הסחר הגדולים בעולם, וכן לתוספיהם. העדכונים והתחזוקה השוטפת כוללים גיבויי שרתים, אופטימיזציית זמני טעינה ושיפור חווית הגלישה והקנייה באתר.

מהם אתרי סחר מורכבים וכיצד ניתן לקבל תמיכה עבורם?


מג’נטו מאפשרת להקים לא רק חנויות מקוונות פשוטות, אלא אתרי סחר מורכבים ביותר, הכוללים ‘מסחר בשוק חופשי’ (Multi-vendor), ריבוי שפות, שימוש במטבעות זרים, ועוד. רשתות גדולות בעלות סניפים רבים, מחסני מלאי ומערך מכירות למגזרים שונים, משתמשות כולן במג’נטו כפלטפורמה המובילה עבורם. דוראן מחזיקה בניסיון רב שנים של עבודה מול אתרי מג’נטו, ומספקת תמיכה שוטפת לניהול טכני תקין של המערכת, לצד תחזוקת מלאי סחורה, קטלוגים, מוצרים, ואף מספקת ללקוחותיה עדכוני תוכן.

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל