נמאס לך לשלם על קידום אתרים כל חודש ועדיין לא להופיע גבוה בגוגל ?

אם נמאס לך לשבור את הראש ולא להבין למה האתר לא ממוקם למרות שיש לך תוכן עשיר, מבנה טוב, וקישורים חזקים, מומלץ לבדוק את הכותרות האתר שלך. יכול להיות שהפיתרון הוא אפילו יותר פשוט ממה שחשבת. אחת הטעויות הנפוצות ביותר אצל בעלי עסקים קטנים אשר מחזיקים אתרים היא אופן הצגתו של האתר שלהם במנוע החיפוש. […]

אם נמאס לך לשבור את הראש ולא להבין למה האתר לא ממוקם למרות שיש לך תוכן עשיר, מבנה טוב, וקישורים חזקים, מומלץ לבדוק את הכותרות האתר שלך. יכול להיות שהפיתרון הוא אפילו יותר פשוט ממה שחשבת.

אחת הטעויות הנפוצות ביותר אצל בעלי עסקים קטנים אשר מחזיקים אתרים היא אופן הצגתו של האתר שלהם במנוע החיפוש.

בעלי אתרים רבים היו ועדיין מעדיפים את שם העסק שלהם כביטוי המרכזי אשר יופיע בטייטל (כותרת) האתר.

אז מהי בעצם כותרת האתר ?

כותרת האתר היא אחד המדדים החשובים (אם לא החשוב מביניהם) ביותר לדירוג דפי האתר שלך במנוע החיפוש.

הכותרת נחשבת למדד מאוד חשוב, מפני שזהו הדבר הראשון הנגלה לעיניי הגולשים במנוע החיפוש, וגם מפני שזהו מאפיין עיקרי של תחום העיסוק שלך אל מול האלגוריתם הסורק של גוגל.

אז איך בעצם משנים את הכותרת כך שהיא תעבוד לטובתי ?

• ובכן הצעד הראשון הוא קודם כל לבדוק במערכת ניהול התוכן שלך שאפשרות זאת קיימת. בדקת והיא אכן קיימת ? מעולה. אפשר לעבור לצעד הבא..

• מקרה נפוץ שקורה אצל בעלי עסקים קטנים, הוא כתיבת שם העסק בלבד בכותרת, או בצירוף של הביטוי “דף הבית”, לדוגמה: בעל אולם אירועים שרושם בטייטל כך: “אולמי גאיה – דף הבית” . זוהי כמובן כותרת שגויה מיסודה. אומנם שם העסק הוא חשוב, אך לפני שם העסק יש לשלב את מילת המפתח הרלוונטית ורק אחר כך את שם העסק. כותרת תקינה תיראה כך: “אולם אירועים – גאיה”

שינוי פשוט של כותרות עמודי האתר תשנה בצורה יסודית את אופן הצגת האתר בתוצאות החיפוש וכך גם תוביל לדירוג גבוה יותר של אתרך בתוצאות החיפוש, עצור את הביזבוזים המיותרים והתחל לקדם את אתרך באופן פעיל, תוכל לחסוך כך אלפי שקלים שהיית מוציא על חברת קידום אתרים.

No Comments

השאר תגובה

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל