מערכות API מתקדמות למדידת קמפיינים, לידים ומכירות

מערכת API מתקדמת למדידת רווחים משיווק דיגיטלי

לדוראן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בבניית אתרים ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות למדידת קמפיינים, וחיבור מערכות השיווק הדיגיטלי והמכירות של המותג.

לחברת דוראן מספר פיתוחים פנימיים (In House Development) בעולמות האינטגרציה וה-API המאפשרים מדידת אפקטיביות שיווקית של קמפיינים דיגיטליים. דוראן מציעה ללקוחותיה מכלול שלם של שירותי דיגיטל מקיפים, הניתנים למדידה בטכנולוגיות המשלבות מעקב חכם (Pixel Tracking), מדידת אחידות ויעילות IP וגולשים, ואופטימיזציה באמצעות ניתובי API חכמים.

מדידת האפקטיביות השיווקית בעזרת חיבורי API עם מערכות המכירות

במידה וקמפיין שיווק דיגיטל רחב ומורכב מתנהל בצורה מבוזרת ולא מאוחדת תחת מערכת API אחת, משמעות הדבר שהנתונים המפוזרים הקשורים לאיכות הקמפיין והרווחיות שלו נשארים מפוזרים ומקוטעים בפלטפורמות שונות.

ללא חיבורי API חכמים ומערכות מדידה מאוחדות המאפשרות ריכוז של כמויות נתונים גדולות (Big Data), מותגים גדולים המנהלים קמפיינים שיווקיים במספר פלטפורמות (Cross Platform) לא מצליחים באמת להסיק האם פרסום באפיקים מסויימים הוא יעיל יותר לאורך זמן מאפיקים אחרים. כשמדובר בתקציבים גבוהים במיוחד הבעיה אף מחריפה, שכן מעבר להתערבבות הקהלים במצבים של שיווק מחדש, גם בשיווק ישיר לקהלים חדשים מתעוררת בעיה לדעת מהם הנתיבים שאותם עבר גולש ספציפי עד שהגיע לנקודה ייעודית בקמפיין – מכירה ראשונה – והלאה למדידה של כל אורח חייו מול המותג (Lifetime Value).

מיפוי, מדידה ואופטימיזציה לכלל הקמפיינים השיווקיים בדיגיטל

  • מיפוי כלל הנכסים הדיגיטליים של המותג ואפשרויות המדידה
  • חלוקת המשפך השיווקי לרמות חשיפה, מגע ותקשורת עם המותג
  • חיבורי API חכמים עם טכנולוגיות פרסום, שיווק ומדידה לשלבים שונים במשפך
  • לדוראן למעלה מ-20 שנים בבניית אתרים ואינטגרציה בין מערכות שיווקיות בדיגיטל
  • שימוש בטכנולוגיות השיווק והפרסום המתקדמות ביותר באינטרנט
  • שילוב טכנולוגיות מעקב (Piexl Tracking) וחיבורי API לאינטגרציה בכל שלבי המשפך הדיגיטלי

לדוראן מעל ל-20 שנות ניסיון בבניית אתרים ואינטגרציות API בין מערכות שיווק ומכירות במותגים. ליצירת קשר בנושא מדידת קמפיינים שיווקים ואינטגרציות API או בכל נושאי השיווק והפרסום בדיגיטל – ניתן ליצור קשר בטלפון 03-5227221 או באמצעות המייל info@duran-seo.co.il

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל