חיבור מערכות CRM ומערכות ERP לאתר המותג

חיבור מערכות CRM ומערכות ERP לאתר המותג

לדוראן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בבניית אתרים ואינטגרציות עם מערכות CRM ומערכות ERP, בשילוב טכנולוגיות השיווק והפרסום המתקדמות ביותר באינטרנט.

חיבור מערכת CRM או מערכת ERP לנכסים הדיגיטליים של המותג הוא חלק בלתי נפרד מעבודת בניית אתרים או עבודת קידום ושיווק דיגיטלי.

חיבור מערכות השיווק והמכירות של המותג

מערכת לניהול לקוחות (CRM – Client Relationship Management System) היא תוכנה המשמשת מותגים לניהול יעיל של השמות, הפרטים, המידע וההזמנות הקשורות ללקוחות שלהם. מערכת לניהול משאבים בארגון (ERP – Enterprise Resource Planning System) הוא שם למערכת גג לכלל המערכות הקשורות למשאבים של הארגון (עובדים, מידע פנימי, פיננסים, הזמנות, רכש ועוד), ואשר מכילה בתוכה מערכת CRM פנימית, או מאפשרת חיבור יעיל למערכות CRM חיצוניות.

מצב בו אתר האינטרנט, מערכת הגולשים והרישום, טפסי יצירת הקשר, המכירות, הסליקה, הרשמת המשתמשים וכו’, אינה מחוברת למערכות האחרות המנהלות את הניהול בפועל של אותם גולשים או לקוחות פוטנציאליים, מקשה מאוד על הצמיחה והרווחיות מהקמפיינים באינטרנט.

חיבור יעיל של מערכות ה-CRM ומערכות ה-ERP עם אתר האינטרנט והקמפיינים השיווקיים מאפשר לא רק יעילות בטיפול בלקוחות אלא גם אופטימיזציה ורווחיות גבוהה מהקמפיינים הדיגיטליים. חיבור יציב ודו צדדי בין הנכסים הדיגיטליים למערכות ניהול הלקוחות של המותג מאפשר להשיג הבנה טובה לגבי כדאיות הקמפיינים, אפקטיביות הגולשים שיוצרים קשר עם המותג, אבחנה מדוייקת של מנעד סוגי הלקוחות האפשריים מהאינטרנט ואולטימטיבית העלאה דרסטית ברווחיות שיווק הדיגיטל של המותג.

חיבור כל הנכסים הדיגיטליים למשפך השיווקי

  • מיפוי כלל הנכסים הדיגיטליים של המותג ואפשרויות המדידה והאינטגרציה
  • חיבור רמות שונות במשפך השיווקי לרכיבים שונים במערכות CRM ו-ERP
  • חלוקת המשפך השיווקי לרמות חשיפה, מגע ותקשורת עם המותג
  • לדוראן למעלה מ-20 שנים בבניית אתרים ואינטגרציה עם מערכות טכנולוגיות
  • חיבור טכנולוגיות פרסום, שיווק ומדידה מתקדמות לשלבים שונים במשפך
  • שימוש בטכנולוגיות השיווק והפרסום המתקדמות ביותר באינטרנט

גולשים שעוברים במשפך שיווק הופכים ללקוחות נאמנים יותר

לדוראן מעל ל-20 שנות ניסיון בבניית אתרים ואינטגרציות בין מערכות טכנולוגיות. ליצירת קשר בנושא חיבור מערכת CRM או מערכת ERP לאתר אינטרנט או נושאי שיווק דיגיטל אחרים – ניתן ליצור קשר בטלפון 03-5227221 או באמצעות המייל info@duran-seo.co.il

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל