בניית אפליקציה היברידית

בניית אפליקציה היברידית המותאמת לכל סוגי הטלפונים

לדוראן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בבניית אתרים והקמת מערכות טכנולוגיות חכמות המותאמות לקמפיינים שיווקיים ופרסומיים בכלים מתקדמים.

דוראן מציעה ללקוחותיה שירותי בניית אפליקציה היברידית למותג מאפשרת בצורה יעילה ואפקטיבית להנגיש תכנים למשתמשי טלפונים חכמים בסביבות שונות (אנדרואיד, אייפון ועוד) בצורה שמאפשרת קידום אורגני לאותם אפליקציות, שיווק חכם ויעיל, ופרסום מבוסס הורדות (CPI – Cost Per Install) יעיל ורווחי.

אפליקציה היברידית מאפשרת קידום יעיל באינטרנט

דוראן מציעה שירותי בניית אפליקציה על פי אסטרטגיה הממוקדת לצרכי המותג. בתהליך מקיף הלוקח בחשבון את צרכי מערכת הניהול, את צרכי הסריקה של מנועי החיפוש האורגניים, את הצרכים של המותג לפרסום ושיווק האפליקציה, ואת הדרישה להתאמה מושלמת לצגים שונים על גבי טלפונים ניידים – אנו מייצרים תשתית, מעצבים ובוניםאפליקציה היברידית הממקדת את תנועת הגולשים ליעדים אותם עליהם להשיג באפליקציה (להירשם, לרכוש, ליצור קשר, לבצע פעולות וכו). בנייה נכונה של האפליקציה בשלב הזה, מאפשרת בעתיד התממשקות ואינטגרציה פשוטה עם כל מערכת פרסום, מערכת קידום אורגני או מערכת מדידה ותקשורת של האפליקציה עם טכנולוגיות ואפליקציות אחרות.

שירותי בניית אפליקציה כוללים:

  • לדוראן למעלה מ-20 שנים בבניית אתרים ומערכות טכנולוגיות
  • בניית אפליקציה היברידית המותאמת לכל סוגי המכשירים החכמים
  • אפליקציה היברידית אחת במקום 2 ייעודיות (Native)
  • בניית אפליקציה על פי עקרונות הפרסום והשיווק המתקדמים ביותר
  • בניית אפליקציה ממוקדת ליעדים השיווקיים של המותג
  • בניית אפליקציה באופן המאפשר קידום אורגני ופרסום מדיד ורווחי

בניית אפליקציה והתאמתה למערכות פרסום ושיווק

ישנם שיטות רבות ושפות קידוד ופיתוח שונות המאפשרות לבנות אפליקציה, בין אם האפליקציה היא ייעודית לכל מכשיר (מה שקרוי פיתוח ייעודי – Native Application Development) או שהיא נבנית בצורה היברידית (המתאימה את עצמה באופן היברידי למכשירים השונים הצופים בה) ממש כמו אתר רספונסיבי (ולהבדיל מאתר מותאם, המהווה למעשה אתר שני לאתר המותאם לדסקטופ). עבודה היברידית חכמה מאפשרת לתהליך בניית האפליקציה להשתלב עם איזורים שונים בתוך אתר המותג, ולמעשה בכך לייתר את הצורך במערכות ניהול שונות לאתר ולאפליקציה.

מחשבה נכונה על כל רכיבי הטכנולוגיה והשיווק הנדרשים בתהליך בניית אפליקציה היברידית מאפשר לקחת בחשבון את אופי השימוש בה והצרכים השיווקיים של המותג מהאפליקציה ומהמשתמשים לאורך זמן, ובכך ליצור כבר את התשתית הדרושה לצמיחה, מבלי לחסוך ברכיבים טכניים יקרי ערך, אבל גם לא להימנע מרכיבים בסיסיים אך יקרים מפז.

לשירותי בניית אפליקציה היברידית המותאמת באופן מושלם לכל סוגי המכשירים, בשילוב טכנולוגיות השיווק והפרסום המתקדמות ביותר באינטרנט – ניתן ליצור קשר עם דוראן בטלפון 03-5227221 או באמצעות המייל info@duran-seo.co.il

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל