מערכות שיווק אוטומטי – MARKETING AUTOMATION

מערכת API מתקדמת לשיווק דיגיטלי אוטומטי

לדוראן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בבניית אתרים ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות שיווק דיגיטלי אוטומטי (Digital Marketing Automation).

לחברת דוראן מספר פיתוחים פנימיים (In House Development) בעולמות האינטגרציה וה-API המאפשרים שיווק אוטומטי חכם המפולח לגולשים שונים ברמות השונות במשפך השיווק הדיגיטלי.

בניית משפך שיווקי שעובד באופן אוטומטי - Marketing Automation

שיווק אוטומטי או יצירת משפך שיווק הפועל באופן אוטומטי ומתאים את המסרים לגולשים בהתאם לרמה בה הם נמצאים במשפך השיווק הדיגיטלי, מאפשר עליה חדה באיכות הגולשים ואיכול הפניות המגיעות דרך אתר האינטרנט של המותג.

שיווק אוטומטי הוא לא קסם ומשמעותו אינה שכל השיווק מתנהל באופן אוטומטי ללא מגע יד אדם – ההיפך הוא הנכון. שיווק דיגיטלי אוטומטי משמעותו חיבורי API חכמים ותקשורות בין מערכות שונות לתקשורות של קהלים דומים (חיבורי דואר אלקטרוני אוטומטי, למשל, עם מערכות סמס יכול לאפשר שליחת סמס אוטומטית למי שפתח את הניוזלטר שנשלח אליו) ועל ידי כך להעלות את הפוטנציאל של הגולשים לנוע הלאה במשפך השיווקי הדיגיטלי, ולבצע יותר פעולות ויותר אינטראקציות עם המותג המקודם.

אסטרטגיה נכונה לשיווק דיגיטלי המתנהל באופן אוטומטי, מפעילה עקרונות שיווק ועקרונות חוויה (User Experience) היוצרות עבור הגולש תנועה מתמדת וידועה מראש (מבחינת המותג לפחות) בה הוא נע בתוך הנכסים הדיגיטליים של המותג, צובר עוד מהחוויה של צריכת ערכי המותג – ולבסוף גם יוצר קשר, רוכש או צורך את מה שהציע לו המותג באותו שלב במשפך.

מיפוי, מדידה ואופטימיזציה לכלל הקמפיינים השיווקיים בדיגיטל

  • מיפוי כלל הנכסים הדיגיטליים של המותג ואפשרויות חיבורי ה-API
  • חלוקת המשפך השיווקי לרמות חשיפה, מגע ותקשורת עם המותג
  • חיבורי API חכמים עם טכנולוגיות לפרסום ושיווק אוטומטי חכם
  • לדוראן למעלה מ-20 שנים בבניית אתרים ואסטרטגיות שיווק דיגיטלי אוטומטי
  • שימוש בטכנולוגיות השיווק והפרסום המתקדמות ביותר באינטרנט
  • שילוב טכנולוגיות וחיבורי API לשיווק אוטומטי בכל שלבי המשפך הדיגיטלי

לדוראן מעל ל-20 שנות ניסיון בבניית אתרים ואסטרטגיות לשיווק דיגיטלי אוטומטי. ליצירת קשר בנושא שיווק אוטומטי או בכל נושאי השיווק והפרסום בדיגיטל – ניתן ליצור קשר בטלפון 03-5227221 או באמצעות המייל info@duran-seo.co.il

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל