פיתוח תוכנה

חברת פיתוח תוכנה עם עשור של ניסיון והצלחות בארץ ובעולם

כשמפתחים תוכנות צריך לדאוג למספר רחב של אספקטים בשביל להביא להצלחת הפרויקט. לעומת חברות תוכנה רבות ששמות דגש מיוחד על איכות הקוד ויעילות ההרצה שלו – אבל אלה הם בסך הכל האלמנטים הבסיסיים ביותר בעבודה. בדוראן, מעבר לאיכות הקוד והאבטחה, אנו שמים דגש מיוחד על זה שהתוכנה תיראה מדהים, ושהמשתמשים שאמורים להשתמש בה יהנו מכל רגע.

תהליכים בפיתוח תוכנה

עוד לפני שמאפיינים באיזה מערכות כדאי להשתמש, חשוב ראשית לאפיין את המטרות העיקריות שלשמן בכלל מתחילים לפתח. יצירת מדרג היררכי של מטרות השימוש למנהל הראשי, למנהלים או סוכנים פנימיים ולמשתמשי הקצה מייעל את תהליכי האיפיון הטכנולוגי ומבטיח ראיה נכונה של צמיחת הפעילות בתוכנה לאורך זמן. ביחד נאפיין את הצרכים על פי קבוצות המשתמשים וכך נוכל לתכנן ביעילות את מסדי הנתונים, המסכים הוויזואליים והתהליכים החווייתיים שיקבלו את הבמה בתוכנה החדשה.

פיתוח תוכנה שהמשתמשים יואהבו להשתמש בה

ממשק המשתמש והחוויה שלו כשהוא נעזר בתוכנה (מה שנקרא מקצועית UI/UX) הוא האלמנט המרכזי ביצירת תוכנה מוצלחת. אנו מציעים פיתוח תוכנות מותאמות לכל המכשירים וצורות הצגת המידע האפשריות (ברספונסיביות מושלמת למחשבים, טאבלטים ומובייל). תהליכי הזרימה של המסכים והאפשרויות שבמערכת צריכים להיות מחוברים כהלכה למערכות מדידה וניתוח דאטה, וביג-דאטה. בניית מערכת חכמה תאפשר ללמוד על רמת הנאמנות ועומק השימושיות שאליה מגיעים המשתמשים. מידע כזה הוא נכס יקר מאוד ובעלי התוכנה יכולים לנצל אותו לשיפורים, להעמקת הנאמנות של המשתמשים בתוכנה, ולהעלאות רווחיות בית העסק בעלי התוכנה. צרו איתנו קשר עוד היום ונאפיין ביחד את הרכיבים הראשונים החשובים בדרך שלכם לפיתוח תוכנה שתהיה לא רק יעילה, אלא גם כזאת שהמשתמשים יואהבו להשתמש בה ויהיו נאמנים לאורך זמן.

איך בוחרים בית תוכנה?

למה לבחור בדוראן? כי אנחנו מומחים באסטרטגית פיתוח תוכנות שניתן לשווק והפצה רחבה, יעילה ורווחית. כי כולנו (מהמייסד ועד אחרון המתכנתים) אנשים שנולדו עם מקלדת עוד מהתקופה שהמקלדת היתה מחוברת למחשב, המסך היה ירוק ואף אחד לא ידע מה זה האקינג. אנחנו לא רק מומחים בפרצות ואבטחת מידע אלא גם מומחים באיפיון נכון של חווית המשתמש ובדרכי הפצה יעילות המובילות לנאמנות גבוהה אצל משתמשי התוכנה. לדוראן ניסיון של מעל לעשור בשירות לגופים ומותגים מובילים במשק הישראלי, ולמעלה משני עשורים ניביון בפיתוח מערכות מתקדמות ומורכבות בכלי הפיתוח המובילים והחדישים ביותר שיש.

שאלות ותשובות בנושא פיתוח תוכנה

פיתוח תוכנה – איך עושים זאת נכון?


כמו בכל פרויקט אחר, חשוב תמיד להקפיד תחילה על תכנון מחושב ויעיל. איכות הקוד והאבטחה הם מהחשובים והבסיסיים ביותר בתהליך הפיתוח, אולם חשוב לזכור כי עבודתנו אינה מסתיימת שם. אפיון מאורגן כהלכה והבנת צרכי המשתמשים, הם שעושים את כל ההבדל בין פיתוח תוכנה סטנדרטי לבין פיתוח תוכנה מבית דוראן. אסטרטגיית הפיתוח שלנו מבטיחה את צמיחת הפעילות בתוכנה לאורך זמן, והופכת את חווית המשתמש לנוחה, פשוטה ומהנה.

האם חשוב להשקיע בחווית המשתמש בתהליך פיתוח תוכנה?


בהחלט כן. בסופו של דבר, התוכנה מיועדת עבור המשתמשים בה. תוכנה טובה ומתקדמת ככל שתהיה, ללא ממשק ידידותי היוצר חוויה נעימה ומהנה עבור המשתמש – מפספסת הזדמנויות יקרות מפז ליצור מערכת יחסים קרובה יותר עם הלקוחות, ולאורך זמן – מפסידה את נאמנותם. לעומת זאת, תהליך פיתוח חכם ופונקציונלי של המערכת אשר שם את המשתמשים במרכז, מביא בסופו של דבר להעלאת רווחיות בית העסק, ולרמת נאמנות גבוהה יותר של לקוחותיו.

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל