בניית אתרים מורכבים

בניית אתרים מורכבים

בניית אתרים מורכבים דושת ניסיון מיוחד בכל עולמות הפיתוח (Full Stack Development) ושליטה וניסיון בשפות קידוד שונות. בצוות דוראן עובדים מפתחי תוכנה ומתכנתים גם של צד שרת (Server / Backend side) וגם של צד הלקוח (Front End) וכך מובטחת בנייה נכונה על פי כללי חווית משתמש (UI/UX) וכללי אבטחת המידע המובילים.

איפיון נכון של מכלול הרכיבים המורכבים הנדרשים במערכת האתר הוא המתכון הבטוח לפיתוח פרויקט מורכב בזמנים מוגדרים מראש. איפיון מקיף שיביא את חזון הפרויקט לכדי ביטוי טכני של כל הממשקים הנדרשים לכלל משתמשי המערכת יאפשר למומחי חווית המשתמש העובדים בדוראן לייצר אתר מורכב שעובד עבור המשתמשים בצורה פשוטה.

בניית אתרים מורכבים עם דגש על חווית המשתמש

מהרגע כשצוות של חברה משרטט חזון דיגיטלי שמכיל בתוכו אלמנטים טכנולוגיים מורכבים ועד לנקודה בה קורם הפרויקט עור וגידים ווירטואלים והופך לאתר או אפליקציה משגשגת עוברך כברת דרך ארוכה ומלאת פרטים ומשימות. שימת דגש מיוחד לאורך כל שלבי הפיתוח על יצירת חווית משתמש איכותית ובעלת אפקט תגרום למעורבות גבוהה של כלל המשתמשים (גם הגולשים, גם עורכי המערכת וגם המנהלים).

חברת דוראן מתמחה “הורדה של החלום למציאות” והפיכת מגוון רחב של צרכים שיווקיים וטכנולוגיים לכדי עיצוב וממשק משתמש שעושה תחושה של “וואו” לכל מי שמשתמש בו.

ניהול אופטימאלי וחיסכון תקציבי בתכנון אתרים מורכבים

בבואנו להקים מערכת טכנולוגית מורכבת עלינו לשאול את עצמינו האם יהיה יותר נכון וחכם לדרג את שלבי ההקמה למספר גרסאות. אין מדובר בגירסאות אלפא וביתא בהכרח (אשר יותר מכוונות לשלבי ההשקה) אלא על חיזוי וחישוב של כמויות המידע שייצברו בשימוש באתר המורכב לאורך זמן והיערכות בהתאם.

בחירה נכונה של תשתיות העבודה הראשוניות יאפשרו מדרג נכון של גדילת המערכת כך שבמידה ולדוגמא אתר מושק עם כמויות בודדות של משתמשים, עלינו לראות ולקחת בחשבון איך ייראו וכיצד יעבדו האלמנטים השונים כשישתמשו באתר מאות או אלפי, ואפילו עשרות אלפי משתמשים.

לצד נושאים הקשורים לעומסי מערכת עלינו גם לקחת בחשבון את תצורות התצוגות הוויזואליות של המידע ודפי הרשת גם במצבים של מעט מידע וגם במצבים של הרבה מידע כדי שתמיד ובכל מצב האתר או המערכת שלנו ייראו נהדר ולא תיפגע חווית השימוש של המשתמשים.

תחזוקת אתרים מורכבים קיימים

כשאנו בונים פרויקט בעצמינו הרבה יותר קל לנו ליצור את דפי המידע (Code Documentations) ולוודא שכל אחד בצוות שלנו כותב פירוט מורחב בהערות בקוד. לא כך הדבר כשאנו נכנסים לפרויקט שלא אנחנו בנינו ואנו נדרשים תחזק או לשדרג אותו, ולהתחיל לבצע משימות במקום צוות הפיתוח הקודם שבנה את הפרויקט. ועם זאת, שנים של ניסיון בעבודה עם המון סוגים שונים של מערכות הביאו את צוות דוראן לכדי התמחות בכניסה למערכות קיימות וביצוע סקירה מקיפה של כלל רכיבי המערכת בשביל להגיע למצב בו אנו יכולים לבצע משימות חשובות שהלקוח צריך לבצע באופן מיידי. לא אחת נקראנו על ידי לקוחות לבצע “השתלטות” מהירה במצבי חירום כשצוות הפיתוח הקודם “נעלם” ונוצרה תקלה אקוטית ומהותית במצב שבו המערכת בשימוש של מאות או אלפי אנשים.

במידה ואתם כרגע בכזו סיטואציה או אתם צריכים שירותי תחזוקה שוטפת של מערכת טכנולוגית או אתר מורכב פנו אלינו – 03-5227221

בניית אתרים מורכבים כוללת:

איזורים למשתמשים רשומים בלבד

מערכות לתקשורת בין משתמשים

מערכות לשווקים פתוחים (MarketPlaces)

מערכות מכירות וסחר אונליין (Ecommerce)

אינטגרציות בין מערכות או בין אתרים

חיבור למערכות CRM ומערכות ERP

תקשורות API דו צדדיות

בניית אפליקציה היברידית

מערכות שיווק אוטומטי (Marketing Automation)

מדידות שיווקיות מורכבות (Advanced Analytics)

אבטחת מידע מתקדמת

ועוד

שפות פיתוח שונות באתרים מורכבים

צוות דוראן מנוסה בעבודה רבת שנים עם מגוון רחב של שפות פיתוח בצד השרת:

PHP

JSON

C

++C

#C

Python

JAVA

NodeJS

Julia

ושפות פיתוח בצד לקוח:

HTML / CSS

BootStrap

JavaScript

jQuery

AMP

React

Angular

בניית אתרים מורכבים על גבי פלטפורמות ותשתיות קוד פתוח:

WordPress

WooCommerce

Magento 1

Magento 2

Joomla

Drupal

Laravel

MVC

בניית אתרים מורכבים המשלבים אפליקציה היברידית למערכות:

iOS

Android

בכל הגירסאות

שאלות ותשובות בנושא בניית אתרים מורכבים

על מה חשוב להקפיד בפיתוח אתרים מורכבים?


על מנת להגשים את חזונו וייעודו של כל פרויקט דיגיטלי מורכב, נדרש תהליך עבודה מסודר ומקצועי בעל פרטים ומשימות רבות. צוות הפיתוח של דוראן שם דגש על כל אלמנט לאורך הדרך – מאפיון מוקפד של חווית המשתמש ועד בחירת שפות התכנות האופטימאליות – הן בצד השרת והן בצד הלקוח. לאורך כל שלבי הפיתוח ישנו דגש מרכזי על בנייה ושימוש בממשקים שיאפשרו מעורבות גבוהה ככל האפשר של הגולש באתר, לצד כמובן שמירה על פשטות ונוחות עבור המשתמשים.

האם בניית אתר מורכב דורשת תקציב גבוה מאוד?


באופן טבעי, ככל שהאתר גדול ומורכב יותר – כך נדרשות בו יותר שעות עבודה ופיתוח. עם זאת, חשוב לזכור כי פנייה לחברה מקצועית ובעלת ניסיון עשויה לחסוך רבות מזמנכם, וכמובן מהתקציב המיועד לפרויקט. תכנון ובחירת תשתיות פיתוח נכונה ויעילה תאפשר פיתוח הדרגתי של המערכת ככל שיגדל האתר בהיקפו ומשתמשיו. לעומת זאת, חיסכון זעום בתקציב בתחילת הדרך לצד עבודת פיתוח שאינה שמה דגש על חשיבה לטווח הארוך, עשויים לשבש את ניהולו השוטף של האתר ואף למנוע את גדילתו בהמשך הדרך.

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל