בזמן שכולם מודאגים… – לבדוק שוב

בזמן שכולם מודאגים מהתוצאות שלהם באינטרנט, הלקוחות שלנו ישנים בשקט. למה? כי אנחנו עושים את זה מהלב והם יודעים שדואגים להם. כי כשאתה כל כך אוהב משהו, אתה פשוט לא יכול אחרת… גוגל כל הזמן הופכת את התוצאות, פייסבוק מרקיעה אבל מעטים מצליחים למנף אותה להצלחה שיווקית, כולם מתקשים לנתח מה מצליח ומה לא ובנוסף […]

בזמן שכולם מודאגים מהתוצאות שלהם באינטרנט,

הלקוחות שלנו ישנים בשקט.

למה? כי אנחנו עושים את זה מהלב והם יודעים שדואגים להם.

כי כשאתה כל כך אוהב משהו, אתה פשוט לא יכול אחרת…

גוגל כל הזמן הופכת את התוצאות, פייסבוק מרקיעה אבל מעטים מצליחים למנף אותה להצלחה שיווקית, כולם מתקשים לנתח מה מצליח ומה לא ובנוסף לזה – הבלבול רק גובר עם כל אפשרות חדשה (לינקדאין, יוטיוב, טוויטר והרשימה עוד מתארכת).

גם אתה מרגיש שהאינטרנט הוא חגיגה של רווחים, אבל אותך לא הזמינו למסיבה?

אז הגיע הזמן לעשות סדר.

הגיע הזמן לעשות רק מה שאתה באמת צריך ולא לשלם על דברים אחרים.

להפסיק לקנות דברים מעורפלים, להתחיל למדוד לעומק מה רווחי ומה לא ולפעול אך ורק בכיוונים אפקטיביים…

כי זה פשוט זה לא הגיוני אחרת.

אנחנו פשוט לא מוכנים להסכים למצב בו הלקוחות שלנו מבולבלים, לא מרגישים בשליטה ולא יודעים מה אנחנו עושים עבורם ועל מה הם משלמים. לא נסכים לעבוד סתם ובטח שלא נסכים לקבל על זה כסף.

אנחנו כן מעוניינים בדבר אחד – לתת לך שירות מכל הלב.

זה אומר שסדר, אכפתיות וידע הם מה שנעניק לך כדי לעזור לך להיות בשליטה. ככה תוכל לוודא שכל פעולה שאתה או כל נותן שירות אחר בעולם מבצעים היא אפקטיבית ורווחית באמת – ולא רק נשמעת מקצועית ונכונה.

70% מהעסקים מרגישים שהם לא מפיקים את המיטב מהאינטרנט –

עכשיו יש אפשרות לצאת מהסטטיסטיקה.

זה צריך להיעשות מהלב,

ואנחנו כאן בשביל זה.

קבוצת דוראן

No Comments

השאר תגובה

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל