כך תחשוף את עמוד הפייסבוק שלך בפני קהל חדש

כל יום מצטרפים אלי לדף הפייסבוק לקוחות פוטנציאלים חדשים? איך אצלך? אתה מרגיש תקוע עם כמות לייקים קטנה בעמוד שפשוט לא גדלה ? בעזרת מספר פעולות פשוטות תוכל לחשוף את דף הפייסבוק שלך לקהל רחב ולהביא יותר לייקים לעמוד הפייסבוק שלך. זה קורה לרוב דפי הפייסבוק העסקיים, הם מקימים עמוד מדוגם ומתחילים במסע אל עבר […]

כל יום מצטרפים אלי לדף הפייסבוק לקוחות פוטנציאלים חדשים? איך אצלך?

אתה מרגיש תקוע עם כמות לייקים קטנה בעמוד שפשוט לא גדלה ?

בעזרת מספר פעולות פשוטות תוכל לחשוף את דף הפייסבוק שלך לקהל רחב ולהביא יותר לייקים לעמוד הפייסבוק שלך.

זה קורה לרוב דפי הפייסבוק העסקיים, הם מקימים עמוד מדוגם ומתחילים במסע אל עבר הלקוחות הפוטנציאלים, אבל משהו שם נתקע והם מבינים שלגייס לייקים ולקוחות פוטנציאלים לעמוד זה לא תמיד פשוט. בעזרת מספר פעולות פשוטות תוכל לשנות את המצב ולשפר באופן ניכר את הגדילה בדף הפייסבוק של העסק שלך.

 

1. הזמנת חברים להצטרף לעמוד

הפייסבוק מציע למנהל העמוד כלי יעיל שמאפשר לך לשלוח לחברייך הזמנה להצטרפות לדף העסקי. בראש סרגל הניהול בדף הפייסבוק לוחצים על "בנה קהל" ולאחר מכן על הכפתור "Invite friends"
לאחר מכן תסמן את החברים שברצונך לשלוח להם הזמנה, לאחר מכן לחץ "שלח" וההזמנה נשלחת. חברים אליהם נשלחה ההזמנה יקבלו את ההצעה ב"התראות" (Notifications) וזו דרך מצוינת לספר לחברים על העמוד. מומלץ לבצע זאת דרך החשבונות של כל המנהלים בדף.

 

2. יצירת "אירוע" המזמין את החברים להצטרף לעמוד

צור אירוע דרך דף הפייסבוק, לחץ על "ערוך דף" בסרגל הניהול בראש דף הפייסבוק, לאחר מכן לחץ על "עדכן מידע". בתפריט בצד ימין לחץ על "יישומים", היכן שמופיע "אירועים" לחץ על "עבור ליישום" או על האייקון עצמו ומיד תועבר ליצירת אירוע. שם האירוע יכול להיות לדוגמא "השקת דף פייסבוק לחברת הפקות", תחת פרטים תוכל לספר על הדף שהקמת ולהוסיף קישור\לינק לדף הפייסבוק של העסק שלך. את תאריך האירוע תבחר חודש קדימה, לאחר יצירת האירוע תבחר את החברים שתרצה להזמין לאירוע, כמו כן כל מנהלי הדף יוכלו להזמין את חבריהם לאירוע זה. הפצה זו תגדיל את המצטרפים לדף הפייסבוק ותגדיל את אפקט הגדילה הוויראלי בעמוד העסקי.

הפעולות הפשוטות הללו יכולות להניב חשיפה גדולה יותר ויותר לייקים לעמוד העסק שלכם, אם תשלב את הפעולות הללו בתוך אסטרטגיית תוכן מלאה לפייסבוק תוכל להניב אף תוצאות משמעותיות יותר.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

בואו נתחיל שיחה