איך זה לעבוד איתנו?

קידום אתרים ושיווק באינטרנט

כל מותג ייחודי

לכל מותג יש צרכים ויעדים שונים. עולם האינטרנט מציע אפשרויות בלתי נדלות, יחד נבין מה ייחוד המותג שלך ואיפה הכי חשוב שנהיה און ליין.

אפיון ומחקר מעמיק

לאחר שיחה והבנת צרכי ויעדי המותג, אנו יוצאים למחקר שוק מקיף ומעמיק על מנת להבין את המגמות והזירות השונות בטרם נבנה תכנית שיווק מנצחת.

בניית תכנית שיווק מנצחת

לאחר שאפסנו את כל המידע הדרוש, ובהצלבה עם יעדי המותג ותקציבי הפרסום אנו בונים תכנית שיווק כוללת להצגת המותג באינטרנט בזירות השונות.

טכנולוגיות שיווק

איך משתלטים על האינטרנט?

ממפים את כל טכנולוגיות השיווק הרלוונטיות למותג ומכוונים אותם לעבוד באופן חכם, מודד, לומד ומתפתח. צעד אחרי צעד מותג צומח לאימפריה באינטרנט.

פרסום דיגיטל

איך הופכים פרסום דיגיטלי לרווחי ומוצלח?

פורסים רשת חכמה, מודדים כל פעימה, וממטבים (Optimization) את הפרסום הדיגיטלי ביחס מדוייק למקורות הרווח הפיסיים.

שיווק באינטרנט

מה זה שיווק מקצועי באינטרנט?

זיהוי כל הצמתים החשובים ובניית מערכת שיווק אינטרנטית רב-שלבית (משפכי-שיווק) ליצירת מודעות, חשיפה חוזרת, והנעה לפעולה.

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים מנועי החיפוש?

בונים אסטרטגית קידום אתרים אורגני ייחודית למותג שמשלבת עקרונות קידום אתרים שנצברו בדוראן ב-20 השנה האחרונות בארץ ובעולם.

קצת עלינו

כולנו בדוראן גדלנו עם האינטרנט בידיים, מגיל צעיר חיים ונושמים דיגיטל. עם שנים ארוכות של ניסיון אנחנו בוחנים ביחד, עם הלקוח, מה אנחנו היינו עושים עם כל הידע שלנו – אם היינו במקומו.

ביחד – ניצור חזית דיגיטלית רווחית, יצירתית ובלתי ניתנת לעצירה.

אין תחליף לשיחה טלפונית

מוזמנים להרים טלפון, נשמח לשוחח ולהשיב לכל שאלה

תקציר תולדות דוראן

2008

הקמת החברה

דוראן הוקמה בתחילת 2008 בישראל על ידי גיא בכר, בעל רקע של 20 שנים בעולם השיווק באינטרנט בכלל ומנועי חיפוש וקידום אתרים בפרט.
גיא משמש כמרצה מוביל בקורסים, מתווה דרך ומוביל דעה בתחום היישום, המחקר והפיתוח בתחום.

2011

התרחבות לאירופה

הקמת הסניף בברלין בתחילת 2011 וההתרחבות לשיתופי פעולה ברחבי אירופה הגדיל את יכולות הקבוצה לעבודה בשפות מרובות (גרמנית, שוודית, צרפתית, ערבית, רוסית ועוד), פיתוח מאסיבי של פרויקטים פנימיים ועבודה עם סטארטאפים ומותגים בינ"ל.

2016

טכנולוגיות פורצות דרך

עם ריבוי הפלטפורמות והאפשרויות האפקטיביות לקידום ושיווק באינטרנט, בשנת 2015 החלה דוראן לאגד את שיטות העבודה לכדי טכנולוגיות המאפשרות אוטומציה, ייעול הרווחיות וניהול מוצלח במיוחד של מותגים באינטרנט. שילוב הטכנולוגיות בפרויקטים פנימיים ועבור הלקוחות התגלה כפורץ דרך בצורה בלתי רגילה.

קידום אתרים

קידום אתרים שיווק באינטרנט - דוראן

קידום אתרים ושיווק נכסים דיגיטליים באינטרנט

קידום אתרים היא ההתמחות שלנו. במשך כמעט 20 שנה אנו מתמחים בשיווק קידום ושיווק נכסים דיגיטליים באינטרנט. אנחנו בונים עבור כל מותג רשת שיווקית שכוללת את כל הדומיינים, האתרים, הכרטיסים חברתיים ועמודי התוכן שקשורים אליו במקומות שונים ברחבי האינטרנט – ומכוונים את כולם בצורה חכמה ליעדים השיווקיים ויעדי המכירות של המותג. קידום אינטנסיבי של האתרים של הלקוח, ושיווק יעיל המכוון אל הנכסים הדיגיטליים הנכונים מוביל לצמיחה בלתי ניתנת לעצירה.

שלא כמו פעם היום רוב המנהלים ובעלי החברות מכירים בעוצמה שבקידום אתרים ושיווק מקצועי במנועי חיפוש ובפלטפורמות פרסום דיגיטליות. בתוך ים נותני השירות, דוראן מתבלטת במיוחד ביכולות המוכחות ארוכות השנים ובהבנה עמוקה על צרכים של מותגים שונים וחברות וארגונים בגדלים שונים. התוצאות הבולטות בעבודה של מותגים עם דוראן, הן הצלחה מתמדת בקידום אתרים במנועי חיפוש, עליה בתנועת הגולשים הממוקדים ליעדי המכירות של המותג, השגת רווחיות מירבית מקמפיינים שיווקיים באינטרנט וצמיחה חדה בהכנסות מהאינטרנט. לחברה מעל לעשרים שנות ניסיון בתחום השיווק באינטרנט, אינספור פרויקטים מוצלחים של קידום אתרים לחברות ומותגים וניסיון עשיר במחקר והדרכות באקדמיה ובארגונים גדולים.

קידום אתרים ושיווק באינטרנט זה אומנות המשלבת יכולות קריאייטיביות, טכנולוגיות, עסקיות ואנושיות. ביחד עם דוראן כל מותג יכול לקדם ולשווק את הערכים שלו באינטרנט, להשיג מודעות, לייצר שיווק יעיל ולהעלות את כמויות הגולשים והרווחים מהאינטרנט שלו.

לקוחות נבחרים

יש לנו ניסיון רב בעבודה מול מותגים גדולים, בינוניים וקטנים בשוק הישראלי ובשוק הבינלאומי

קידום אתרים בגוגל

גוגל הוא מנוע החיפוש הגדול בעולם. בעוד בארה"ב, שהיא אולי השוק הכי גדול בעולם, הוא מחזיק בכשני שלישים מהחיפושים (תלוי אם מכלילים בחישוב את אמאזון כמנוע חיפוש או לא) בשאר המדינות בהם גוגל מפעילה מנוע חיפוש ייעודי בשפה מקומית הוא בדרך כלל מנוע החיפוש הבלעדי באותה מדינה – לאתרים, חדשות, מפות ועסקים. כך גם בישראל, ניתן להגיד ש-99% מהחיפושים בעברית בישראל מתבצעים בגוגל ישראל.
אתרים ועסקים בישראל, חייבים לקדם את עצמם בהתמקדות ספציפית על גוגל ישראל, אחרת פשוטו כמשמעו – לא יימצאו אותם בשום מקום באינטרנט – מכיוון ובמקום היחידי שבו אפשר לחפש אתרים ועסקים, הוא לא נמצא.

קידום אתרים במנועי חיפוש

מאז ALTAVISTA ו-LYCOS של שנות התשעים, דרך YAHOO ובינג ומנועי חיפוש קטנים, ולאור ההתפתחות הבלתי נתפסת של גוגל – שיווק וקידום אתרים במנועי חיפוש נחשב מאז ראשית האינטרנט ועד היום לאפיק השיווקי האיכותי ביותר לכל המותגים בכל התחומים.
אתרים המקודמים במנועי חיפוש מושכים את הגולשים הממוקדים ביותר, הטובים ביותר, והרווחיים ביותר עבור בעלי האתרים.
אסטרטגית קידום אתרים במנוחי חיפוש צריכה לקחת בחשבון את כל מנועי החיפוש הרלוונטים ללקוח, בכל השפות הנדרשות לקידום, תוך התחשבות בפרמטרים הייחודיים של כל מנוע חיפוש שרוצים לקדם את האתר בו.

קידום אתרים ושיווק חברות סטארטאפ וטכנולוגיות IT / SaaS

מחקרים רבים מוכיחים כי הרוב המכריע של ההחלטות הנוגעות ברכישת מוצרים ושירותים טכנולוגיים בארגונים, מתקבלות בפועל על ידי אנשי IT "עם הידיים והרגליים בשטח" ולא דרך ההנהלה הבכירה באותו ארגון.
בשביל להגיע לאותם אנשים בדיוק, על חברות B2B ו-SaaS להציג נוכחות מלאה בפלטפורמות מרובות ולייצר מספיק תוכן שיוכיח שהם הפיתרון היעיל ביותר "בשטח".
בדיוק בשביל זה פיתחנו סט של שירותים מיוחדים שמטרתם לחדור לקהילות טכנולוגיות מתקדמות ולעורר שיח והפניות עם מטרה ברורה אחת – הגברת התנועה האורגנית מביטויים ממוקדים וחיזוק המותג במקומות שהקונים הפוטנציאלים מקבלים בהם את ההחלטות לביצוע הרכישה.

קידום אתרי אפליקציות

בשונה מדפי אינטרנט רגילים, קמפיין קידום אפליקציות (בין אם מבוססות אנדרואיד, מותאמות iOS או בנויות במתכונת היברידית להתאמה לכל סוגי המכשירים) במנועי חיפוש יכול להתקיים רק אם האפליקציה מחולקת בצורה נכונה (Deep Linking) ונסרקת כראוי על ידי חנויות ההורדה, ומנוע החיפוש גוגל מובייל. מלבד קידום אורגני של אפליקציות, ניתן לקדם אפליקציות ברשתות פרסום המבססות את התשלום על הורדות אפקטיביות בלבד (Cost Per Install)

קידום אתרים בפייסבוק

ניתן לקדם עמודי לייק או קבוצות בפייסבוק, בין אם בצורה אורגני או באמצעות פרסום ממומן. אך ניתן גם לבצע קמפיינים לקידום אתרים בפייסבוק כדי לכוון את הגולשים החוצה מהפלטפורמה החברתית, והישר לאתר המותג – במשפך שיווקי המכוון ליעדי האתר (השארת טופס יצירת קשר, הרשמה לאיזור סגור למשתמשים רשומים, רכישת מוצרים ועוד).
קידום נכון המבחין בהבדלים בין קידום דפי אוהדים לבין קידום אתרים בתוך פייסבוק יכול להניב עליה מאסיבית בגולשים המגיעים לאתר האינטרנט של המותג המקדם אותו, ולא נשארים בתוך פייסבוק בלבד.

אחריות מקצועית בקידום אתרים

המידע אודות שיטות קידום אתרים ושיווק באינטרנט זמין לכל אחד בחינם באינטרנט. כל מה שצריך הוא לגייס מספיק זמן וסבלנות לקרוא את שלל המדריכים החינמיים באינטרנט, ועם אלה גם את האומץ והיכולות הטכניות כדי לבצע פעילות קידום אתרים יומיות ושבועיות. אפשר לעשות דברים בסיסיים ולהשיג תוצאות בסיסיות, אבל כיצד ניתן להגיע לתוצאות הגבוהות ביותר? זהירות, זה עלול לקחת מספר חודשים ונותני שירות גובים כספים לאורך כל זמן העבודה גם כשאין תוצאות.
ניתן לזהות חברות קידום אתרים מקצועיות לעומת חברות חובבניות, על ידי כך לחסוך לא מעט כסף, אבל בעיקר זמן יקר מפז.

קידום אתרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר באינטרנט

קידום אתרים הוא מונח שמתייחס באופן ספציפי לגוגל ולמנועי חיפוש. ישנם המון אפשרויות להשיג יותר טראפיק ותנועת גולשים (פייסבוק, יוטיוב, פרסום ממומן ועוד) אבל אין ספק ששירותי קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש מהווים את מקור הטראפיק האיכותי ביותר שיש לאינטרנט להציע.

מנועי חיפוש נחשבים למקור תנועת הגולשים האיכותי והמוצלח ביותר שכן מנועי החיפוש וגוגל בראשן מהווים מוקד לצרכים מידיים של גולשים בבואם לחפש מידע, שירותים ומוצרים.

קידום אתרים במנועי חיפוש הפך לשירות פופולארי והמון עצמאיים בישראל החלו להופיע מאז שמובילי דוראן החלו ללמד את המקצוע במכללת ג'ון ברייס, באיגוד האינטרנט ובבמות אחרות בשנת 2007-2008, ועם עליית הפופולאריות והדרישה בתחום החלו להופיע גם המון שיטות קידום אתרים – חלקם איכותיות יותר וחלקם איכותיות פחות.

דוראן נמצאת בתחום קידום אתרים כבר למעלה מעשור, דבר שמהווה יתרון ברור מעל למתחרים (שחלקם כאמור בוגרי הקורסים של דוראן בעבר), שכן שיטות העבודה והטכנולוגיות שבהם משתמשת דוראן נוסו והוכחו כמוצלחות ואיכותיות לאורך זמן, בעשרות תחומים ושווקים בארץ ובעולם, בין היתר בתחומים התחרותיים ביותר שיש.

דוראן מפעילה טכנולוגיות מתקדמות אשר מאפשרות קידום אתרים מסוגים שונים (שכן קידום אתרים ופורטלים דורשים התמחות שונה מאשר קידום אתרי מותג קטנים או אתרי מכירות) וגורמות לאתרים המקודמים להופיע במספר עצום של ביטויים הרלוונטיים לתחום העיסוק של האתר, כמו גם מעלות בצורה משמעותית את כמות הגולשים המגיעים מאותם מיקומים ממש. קידום אתרים אינו מוצר מדף שאפשר פשוט לרכוש ולהפעיל על אתר כלשהו, מכיוון והתוצאות של קידום אתרים בשיטות מיושנות או בשיטות שנטולות הבנה מעמיקה באלגוריתמים המורכבים של מנועי החיפוש עלולות בסופו של דבר להביא לדעיכת האתר במקום להתקדמותו.

פרויקט קידום אתר הוא מלאכה התפורה בידיוק לאופי האתר, מידותיו של המותג, היעדים השיווקיים והיכולות הטכנולוגיות של המערכות שאותם רוצים לקדם.

קידום אתרים יכול להוות מקור צמיחה משמעותי לעסק, לפרטים נוספים ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון – 03-5227221

קידום אתרים ושיווק באינטרנט
5 (100%) 2648 הצבעות