קידום ושיווק אתרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר באינטרנט

למה יותר ויותר מותגים בוחרים בדוראן?

מותגים מובילים בוחרים בדוראן

כי כשאתה כל כך אוהב לעשות משהו, אתה נותן לו את כל הלב והנשמה, אתה מבין אותו לעומק, ומשקיע את כל מה שיש לך כדי להיות מומחה בסודות הכי כמוסים שלו…

כי כשאתה כל כך אוהב משהו, אתה דואג לטוב ביותר האפשרי עבורו.

בוחרים בדוראן

כי בזמן שגוגל שולטת בתוצאות, פייסבוק בחברים, אמאזון במכירות ולינקדאין בעובדים – מתרבות האפשרויות אך הולכים ונערמים הקשיים לייצר צמיחה מהאינטרנט.

דוראן

כי שימוש בטכנולוגיות הקידום והשיווק המתקדמות ביותר שיש באינטרנט גורם למותג לצמוח לכדי אימפריה דיגיטלית.

ואת זה אנחנו אוהבים בדוראן.

מרגיש שהאינטרנט הוא חגיגה של רווחים אבל רק המותג שלך מחוץ למסיבה?
הגיע הזמן לבחור בדוראן

בין שירותי החברה

 • קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש (SEO, SEC)
 • פרסום ממומן באינטרנט (SEM, CPC. CPM, CPI)
 • שיווק ברשתות חברתיות (SMO, SMA)
 • שיווק סרטונים ופרסום בווידאו (Video Marketing)
 • קידום ושיווק אתרי מכירות (eCommerce)
 • שיווק ברשתות שותפים (Affiliate Marketing)
 • קידום ושיווק אפליקציות (CPI Campaigns)
 • קניית מדיה (CPM, CPA, CPL, CPI)
 • הקמת חנות וירטואלית מג’נטו 2
 • ניתוחים סטטיסטיים מורכבים (Web Analytics)
 • טכנולוגיות מעקב ומדידת גולשים (Pixel Tracking)
 • מערכות API למדידת רווחיות קמפיינים
 • מיטוב המרות (Conversion Optimizing)

ועוד

תקציר תולדות דוראן

2008 – הקמת החברה

דוראן הוקמה בתחילת 2008 בישראל על ידי גיא בכר, בעל רקע של 20 שנים בעולם השיווק באינטרנט בכלל ומנועי חיפוש וקידום אתרים בפרט.
גיא משמש כמרצה מוביל בקורסים, מתווה דרך ומוביל דעה בתחום היישום, המחקר והפיתוח בתחום.

2011 – התרחבות לאירופה

הקמת הסניף בברלין בתחילת 2011 וההתרחבות לשיתופי פעולה ברחבי אירופה הגדיל את יכולות הקבוצה לעבודה בשפות מרובות (גרמנית, שוודית, צרפתית, ערבית, רוסית ועוד), פיתוח מאסיבי של פרויקטים פנימיים ועבודה עם סטארטאפים ומותגים בינ”ל.

2016 – טכנולוגיות פורצות דרך

עם ריבוי הפלטפורמות והאפשרויות האפקטיביות לקידום ושיווק באינטרנט, בשנת 2015 החלה דוראן לאגד את שיטות העבודה לכדי טכנולוגיות המאפשרות אוטומציה, ייעול הרווחיות וניהול מוצלח במיוחד של מותגים באינטרנט. שילוב הטכנולוגיות בפרויקטים פנימיים ועבור הלקוחות התגלה כפורץ דרך בצורה בלתי רגילה.

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל