אופטימיזציה לנתונים עשירים בגוגל בעברית – GOOGLE RICH SNIPPETS

נתונים עשירים בגוגל - Rich Snippets - הסבר מקיף בעברית

דוראן מתמחה בטכנולוגיות קידום ושיווק האתרים המתקדמות ביותר שיש באינטרנט. לאורך 20 השנה האחרונות אנו מלווים ובונים מערכות אינטרנט ואתרים מתקדמים, ומקדמים אותם במנועי חיפוש בביטויים התחרותיים ביותר בישראל ובעולם. אופטימיזציה לאתר מותג כוללת בתוכה עבודה עם רכיבים מתקדמים, כמו אפשרות הדגשת הנתונים העשירים של האתר (Rich Snippets For Websites) במטרה לקדם אותו באופן אורגני המיטבי.

סימון דפים ונתונים באתר כבעלי תוספת עשירה לגולשים - Rich Snippets For Websites

אתר מותג יכול להשתמש בנתונים המובנים שלו כדי לסמן לגוגל את התוכן העשיר הקיים בו.
כך, אנו יכולים לעזור לגוגל להבין טוב יותר את היהקשר שלו לתצוגה בחיפוש, ולהשיג הפצה טובה יותר של התוכן שלו בפני משתמשים המגיעים מהחיפוש האורגני.
על ידי סימון טכני מדויק המכוון לאלגוריתמים העשירים של גוגל של מאפייני התוכן המיוחדים באתר, והבלטת הפעולות הרלוונטיות שאנו מציעים לגולש לבצע בעזרת התוכן העשיר, אנו בעצם הופכים את האפשרויות הללו לזמינות להכללה מיידית בתוצאות העשירות במנוע החיפוש.

 • אופטימיזציה מקיפה לנתונים עשירים – Rich Snippets.
 • לדוראן ניסיון עשיר ומוצלח בעבודה עם צוותי מרקום ותוכן במותגים גדולים
 • פריסת רשת הנתונים העשירה ביותר האפשרית ללקוח (אירועים, ביקורות, מיקום, שעות פתיחה ועוד)
 • מעל ל-20 שנים ניסיון בפיתוח ואופטימיזציה של אתרי אינטרנט
 • אופטימיזצית תוכן מלאה לכל סוגי התוכן העשיר (טקסט, תמונה, ווידאו, נתונים עשירים ועוד)
 • פתרונות מקיפים לרכיבי נתונים עשירים Rich Snippets לתצוגה מושלמת במנועי חיפוש

סימון נתונים עשירים בפלטפורמת Schema.Org

ישנו מגוון רחב של סוגי תוכן אשר נחשבים לכשירים להופיע בתוצאות העשירות של מנוע החיפוש. אתר Schema.Org מאפשר פלטפורמה יעילה לסימון והבלטה של תוכן אשר כשיר ואפשרי להיות מיועד לקריאה, צפייה, הקשבה או מגוון סוגי צריכה אחרים (כגון כתבות חדשותיות, מתכונים, סרטונים ועוד). סוגי תוכן אחרים, כגון מוצרים ורשימות עסקיות מקומיות, שייכים לקטגוריה המסחרית, שהיא קטגוריה מותאמת אישית נשתמש כדי לתאר סוגי Schema.Org המיועדים בדרך כלל למטרות קמעונאיות.
מערכת Schema.Org היא מערכת מורכבת מצד אחד, אך פשוטה להפליא מהצד השני, המאפשרת בצורה מאוד ידידותית למתכנת להפוך את אתר האינטרנט מסינטקטי (Syntax) לאתר סמנטי (Semantic) אשר נסרק ומוצג באופן מושלם ומיוחד במנוע החיפוש.

דוגמאות לסוגי נתונים הניתנים להבלטה סמנטית (Semantic Rich Snippets)

ניתן לסמן סוגים רבים של תכנים ונתונים עשירים באתר בעזרת סביבת Schema.Org או בעזרת מדגיש הנתונים המבונה של כלי ניהול האתרים של גוגל.

דוגמאות לסוני נתונים עשירים הניתנים לסימון:

 • מאמר בתצוגה עשירה
 • ביקורות או תגובות למאמרים
 • דירוג מאמרים
 • עסקים מקומיים
 • מוזיקה
 • מתכונים
 • טלוויזיה וסדרות
 • ווידאו
 • חדשות
 • אירועים
 • ועוד

לכל אחד מהרכיבים ניתן להתאים את עמודי האתר הרלוונטים אליו, ולסמן את המידע כך שיוצג ויובלט במנועי החיפוש

להתבלט מעל תוצאות המתחרים

רכיבי נתונים עשירים מאפשרים לאתר תצוגה מובלטת וייחודית במנוע החיפוש, כך שגם אם האתר ממוקם במקומות שאינם ראשונים, הוא עדיין בולט ומובחן ראשון מעל כל המתחרים אשר אינם משתמשים נכונה ברכיבים הללו.

דוראן מציעה ללקוחותיה שירותי Rich Snippets והטמעת רכיבי נתונים עשירים באתר האינטרנט שלהם, לשיפור התצוגה במנועי חיפוש כמו גם העלאה של עמודי אינטרנט לראש תוצאות החיפוש בעזרת אופטימיזציה לתוכן האתר.
צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לתת לכם חוות דעת מקצועית ולסייע לכם ביצירת אסטרטגית תוכן ונתונים עשירים (Rich Snippets) מנצחת לאתר – בטלפון 03-5227221 או באמצעות המייל info@duran-seo.co.il.

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל