פרסום בפייסבוק בכלים המתקדמים ביותר

פרסום מתקדם בפייסבוק

לדוראן ניסיון עשיר והצלחות בקמפיינים מבוססים פרסום בפייסבוק. שימוש נכון בכלי מדידה חיצוניים, בעמוד האוהדים, באתר המותג, ובכלי הפרסום החכמים של פייסבוק מאפשר ללקוחותינו יעילות ואפקטיביות, ומעל לכל רווחיות גבוהה בקמפיינים בפרסום בפייסבוק.

פרסום אתרים, מודעות, דפי נחיתה ואפליקציות בפייסבוק

הרשת החברתית הגדולה בעולם כבר מזמן הפכה להיות הרבה יותר מרשת חברתית.

לפייסבוק נכסים דיגיטליים רבים (אינסטגרם, פייסבוק מסנג’ר, וואצאפ, כפתור הלייק הנמצא בכל האתרים כמעט בעולם, ועוד) והיא מאפשרת למפרסמים פילוחים מדוייקים בצורה בלתי רגילה לקהלי הלקוחות שאליהם הם מעוניינים להגיע.

פרסום בפייסבוק נחשב ליעיל ביותר ואפקטיבי בהרבה על פני שיווק וקידום אורגני בפייסבוק. בעזרת פילוח חכם של קהל היעד, תחומי העניין שלו, הגיל שבו הוא נמצא כרגע, מצבו המשפחתי, תחומי העניין שלו, אופי הרכישות הדיגיטליות שלו, החתך הסוציואקונומי שלו ועוד פילוחים עשירים ומגוונים, מאפשרת פייסבוק לכל המפרסמים את היעילות והקלות לנסות סוגי פרסומות שונים לקהלים מגוונים עד למציאה של הקהל האידיאלי, והקריאייטיבים העובדים ביותר עבורו.

כל מנהל קמפיינים בפייסבוק יודע שישנם סטיות רבות ועיוותים בניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק, שכן מערכות הסטטיסטיקה הפנימיות של פייסבוק מציגות לעיתים נתונים לא מדוייקים בכל הנוגע לפרסום בפייסבוק עצמה. על כן, חשוב להשתמש במערכות מדידה חיצוניות, ולהציב יעדי מדידה ברורים (Goals) כדי לפלח באופן מיטבי את הגולשים המגיעים לקמפיין ואת הביצועים שלו בפועל.

שירותי פרסום בפייסבוק כוללים

  • פרסום אפקטיבי, יעיל, ומדיד בפייסבוק
  • ניתן לפרסם בפייסבוק אתרים, סרטוני ווידאו, אפליקציות ושירותים מיידיים במגוון צורות
  • פרסום בפייסבוק נחשב לרווחי ביותר למותגים בישראל
  • לדוראן למעלה מ-20 שנים בבנייה ופרסום של אתרים באינטרנט
  • הטמעת כלי מדידה חכמים מאפשרת פרסום יעיל ורווחי בפייסבוק
  • שימוש בכלי השיווק והפרסום המתקדמים ביותר בפייסבוק

פרסום בפייסבוק נחשב לאפיק אפקטיבי ורווחי ביותר למותגים בישראל

לבד מאפשרויות הפילוח העשירות של פייסבוק, כלי הפרסום בפייסבוק הם עשירים ומדוונים, ומידי יום נוספות אפשרויות פרסום וכלים מתקדמים חדשים.

ניתן לקדם פוסטים (Sponsered Posts), פרסום אתרים ומודעות (Facebook Ads), פרסום אפליקציות (Facebook App Center), קידום אתרים פנימיים וטפסי יצירת קשר (Facebook Lead Forms) ועוד כלים רבים ומגוונים.

כל כלי שאנו מפעילים לפרסום בפייסבוק משתמש בקהלים ובפילוחים שהוגדרו לו, ובמידה ומחברים את כלי הפרסום עם מערכות מדידה מתקדמות (לפילוח יצירת קשר, לפילוח מכירות, הרשמות או לקוחות חדשים) ניתן להגיע לתוצאות הרצויות ולרווחיות גבוהה מהקמפיינים בפייסבוק.

בשנים הרבות שאנו מפרסמים בפייסבוק למדנו להכיר לעומק את הכלים השונים, וכך גם לדעת בצורה כמעט מדוייקת איזה כלי יהיה מיטבי עבור מותג, בבואו להשיג תוצאות מהרשת החברתית. הגדרת התוצאות הרצויות מהקמפיין בפייסבוק היא הבסיס והרישא לכל קמפיין מוצלח.

ניתן להגדיר מראש תוצאות רצויות לקמפיין – בתוך הרשת החברתית (השגת לייקים, להשגת שיתופים, או להשגת פניות באמצעות המסנג’ר של פייסבוק – Facebook Messenger) או מחוצה לה (להשגת גולשים לאתר, יצירת קשר דרך טפסי פניה, רכישת מוצרים, הרשמה לשירותים סגורים למשתמשים רשומים ועוד) – ולשלב מערכות מדידה מתקדמות שיוכלו לסייע לנו להבין בידיוק איזה מהקהלים עובד טוב יותר, באיזה כלי בפרסום בפייסבוק עלינו להגביר את השימוש שלנו בקידום המותג, ואיזה מהאפיקים תורם לתוצאות הרווחיות ביותר לקמפיין (על פי התוצאות שהגדרנו מראש).

פרסום מכוון תוצאות בפייסבוק וברשתות חברתיות אחרות

פרסום בפייסבוק וברשתות חברתיות שונות נחשב לאפיק פרסומי יעיל ורווחי עבור מותגים בישראל ובעולם. כולם נמצאים בפייסבוק – כל הקהלים, כל השפות, וכל תחומי העניין – ועל כן סביר מאוד להניח שעם אסטרטגיה נכונה יכול כל מותג לעשות דריסת רגל ראשונה, או לבסס את פעילות המותג שלו ברשת החברתית של פייסבוק – לא רק באמצעים אורגניים אלא גם ואולי בעיקר באמצעים ממומנים בפרסום בפייסבוק.

דוראן מפעילה עבור לקוחותיה את כלי הפרסום והשיווק המתקדמים ביותר בפייסבוק – ליצירת קשר בנושא פרסום בפייסבוק או בפלטפורמות אחרות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-5227221 או באמצעות המייל info@duran-seo.co.il

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל