פרסום ממומן בגוגל אדוורדס (GOOGLE ADWORDS)

פרסום ממומן בגוגל אדוורדס בכל תחום ובכל שפה

דוראן מציעה שירותי פרסום ממומן בגוגל אדוורדס בפרט ובמנועי חיפוש בכלל, בשילוב טכנולוגיות הפרסום המתקדמות ביותר באינטרנט.

פרסום ממומן נחשב לאפיק השיווקי היעיל ביותר לטווח קצר שכן בעזרת כלי הפרסום הידידותיים של גוגל ניתן להקים קמפיינים יחסית במהירות וביעילות, ולכוון את המודעות כך שיוצגו לגולשים המחפשים בידיוק את מה שיש למותג להציע.

פרסום בגוגל - מנוע החיפוש הגדול בעולם - Google Adwords

פרסום ממומן בגוגל אדוורדס מאפשר לכל אדם ליצור מודעות פרסומיות, אשר יופיעו (בתשלום כמובן) לצד התוצאות האורגניות במנוע החיפוש, ובאתרים רבים אשר גוגל מקיימת איתם שיתוף פעולה פרסומי.

היכולת ליצור קמפיין פרסומי בסיסי מתאפשרת שכן קיים תוכן עשיר מאוד ברחבי האינטרנט אשר יכול לסייע ביצירת קמפיין ראשוני, אך רק ניסיון ארוך טווח וחקירה מקצועית מתמדת יגרמו לקמפיין להפוך מקמפיין בסיסי, לקמפיין גדול ורווחי. קבוצת דוראן בעלת ניסיון ארוך שנים בפרסום ממומן בגוגל, ובפלטפורמות פרסום שונות נוספות (הן בארץ ובן בחו”ל), וידע מקצועי רחב ביותר במעמקי התחומים השונים בעולם הפרסום הממומן (מחקר, יצירת מודעות מוצלחות, ניתוחים סטטיסטיים, דפי נחיתה, הורדת עלויות לקליק ועוד).

בעבודת פרסום ממומן בכלי הפרסום של גוגל אדוורדס (Google
Adwords) ניתן לכוון פרסומים בכל השפות ובמיקוד לכל המדינות, בשילוב של התמקדות בביטויי חיפוש או בהתמקדות באתרי אינטרנט (באנרים ומודעות תוכן), ווידאו, חיפוש במפות, פרסום ישירות לתיבות ה-Gmail של הלקוחות ועוד שלל כלי פרסום חכמים.

פרסום ממומן בגוגל אדוורדס ברווחיות מירבית

  • מעל ל-10 שנים ניסיון בפרסום ממומן בגוגל אדוורדס (Google Adwords)
  • שימוש בכלי מדידה וצביעת גולשים (Video Pixel Tracking).
  • פרסום תוכן עשיר (טקסט, תמונה ווידאו) בכלים מתקדמים בגוגל אדוורדס
  • הפקות קריאייטיב, הקמת דפי נחיתה ומשפכי שיווק (Marketing Funnels)
  • אופטימיזציה לתקציבי פרסום להעלאת רווחיות קמפיינים בגוגל
  • מחקר, איתור ומדידה של שטחי פרסום רווחיים בגוגל

בחירת מילות מפתח ומיקומים בפרסום ממומן בגוגל אדוורדס

תחילתו והצלחתו של כל קמפיין ממומן נעוצה במחקר מילות מפתח ומיקומים, ועליו להיות מקיף ויצירתי. על המחקר להיות מבוסס על איתור מספר רב ככל האפשר של ביטויים ומיקומי אינטרנט אשר רלוונטיים למוצר/שירות המוצע על ידי הלקוח. בכדי לאתר ולהרחיב יותר ויותר את כמות הביטויים יש לקיים מחקר מתחרים מקיף, סריקה אחר אתרי תוכן בנישה הספציפית, מחקר אחר נישות מקבילות, התחקות אחרי הלקוח הפוטנציאלי ובחינת מאפיינים סוציאלים, דמוגרפיים ופסיכולוגים רבים. לאחר מחקר מילות מפתח לתחום הממומן נעשה מיפוי קפדני של וחילוק הביטויים לקבוצות שונות בהתאם לתחום בו מעוניין הלקוח להופיע. לכל ביטוי שכזה, יש לבדוק את רמת התחרותיות במנוע החיפוש וברשת התוכן, את המחיר לקליק באותו תחום, מדרג רלוונטיות, שעות פעילות כדאיות ועוד אלמנטים שונים, בשביל לדרג, ובסופו של דבר לבחור את הביטויים המוצלחים ביותר להתמקדות במהלך הפרוייקט, כמו גם את הביטויים המשניים אשר גם יכולים להניב את התוצאות הרצויות.

הקמת קמפיין פרסום ממומן בגוגל אדוורדס

לאחר מיפוי התחום הכולל, וחלוקה לקבוצות שייכות – יחל תהליך הקופירייטינג עבור המודעות השונות, דפי הנחיתה, פתיחת חשבונות בפלטפורמות השונות ועוד. בשביל להקים קמפיין בצורה איכותית נדרש תחכום ודיוק רב, ולכן לשלב זה יש השפעה קריטית על כל משך הקמפיין. על המודעות להיות אטרקטיביות, אך גם להיות ממוקדות ומתאימות מבחינה צורנית לביטוי שבו הן מופיעות, דפי הנחיתה צריכים להיות שיווקיים אל לא אגרסיביים – ויש לבצע התאמה של המודעות אל דפי הנחיתה הרלוונטיים אליהן, יש לחלק את התקציב בצורה חכמה בין חשבונות שונים, וקבוצות מודעות שונות – בשביל לייעל מראש את יחסי ההמרה העדיתים להגיע.

אופטימיזצייה והעלאת רווחיות בקמפיין פרסום ממומן בגוגל אדוורדס

ההתמחות הגדולה ביותר של צוותי דוראן הנה תשומת לב יוצאת מגדר הרגיל לפרטים, ותחזוק שוטף על בסיס יומי של הקמפיין הממומן. מיטוב הקמפיין לאחר העלאתו לאוויר הוא מאבני היסוד של יצירת קמפיין מוצלח – שכן הדבר גורם לעליה הולכת וגוברת של התפוקה המגיעה ממנו. דרך מיטוב הקמפיין כולו על בסיס יומי, שבועי וחודשי, ניתן להוריד את העלויות, ולהעלות את כמות ההמרות בפועל. קבוצת דוראן דוגלת בעיקרון ההתגברות – זה לא מספיק להגיע לתוצאות טובות – מכיוון ושילוב של יכולות יצירתיות וטכנולוגיות בקמפיין ממומן יכולות לאפשר לתוצאות רק לעלות ולהשתפר מחודש לחודש, ולאו דווקא רק להתייצב על רמה מסוימת.

ליצירת קשר בנושא פרסום ממומן בגוגל אדוורדס וקמפיינים חכמים לאיתור ורכישה של שטחי פרסום אפקטיביים ורווחיים עבורכם בגוגל, צרו קשר בטלפון 03-5227221 או באמצעות המייל info@duran-seo.co.il

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל