פרסום ביאהו – YAHOO GEMINI ADVERTISING

פרסום חכם ביאהו (Yahoo Gemini)

דוראן מציעה שירותי פרסום אתרים במנועי חיפוש ופלטפורמות שונות, בשפות שונות, למדינות מגוונות ברחבי האינטרנט. צוות קנייני המדיה המומחים של דוראן גיבש בלמעלה מ-20 שנים של ניסיון את טכנולוגיות פרסום האתרים המתקדמות ביותר באינטרנט.

פרסום במנוע החיפוש, התוכן והדיוור של יאהו

אתר האינטרנט יאהו (אשר נרכש לאחרונה על ידי ענקית התקשורת והתוכן Verizon AOL) נחשב בחצי היובל האחרון למוקד מרכזי לצריכת תוכן ושימוש בכלי אינטרנט על ידי גולשים בכל המדינות ובכל השפות בעולם.

אתרי הפיננסים (Yahoo Finance), כלי הדואר המתקדם (Yahoo Mail), מנוע החיפוש (Yahoo Search), מדורי הספורט (Yahoo Sports News), רשת הבלוגים Tumblr, רשת שיתוף התמונות Flicker ועוד נכסי אינטרנט רבים ומגוונים מניבים ליאהו מילארדים רבים של גולשים מידי חודש.

מערכת הפרסום החדשנית של יאהו מצליחה בשנים האחרונות לצמוח במהירות, וזאת למרות שאתר יאהו נחשב למיושן, שכן היא מאפשרת למפרסמים אפשרויות מיקוד מעמיקות ומערכות אוטומטיות שמשפרות את הקמפיינים כמעט ללא מגע יד אדם.

דוראן מציעה למותגים שירותי פרסום ביאהו:

 • פרסום בפלטפורמת הפרסום החכמה Yahoo Gemini
 • ניתן לפרסם אתרים, סרטוני ווידאו, אפליקציות ושירותים מיידיים במגוון צורות
 • פרסום חכם כמעט לכל שפה, כמעט לכל מדינה בעולם
 • לדוראן למעלה מ-20 שנים בבנייה ופרסום של אתרים באינטרנט
 • כלי מדידה חכמים (Machine Learning) מניבים לקמפיינים רווחיות מוגברת
 • שימוש בכלי השיווק והפרסום המתקדמים ביותר באינטרנט

פרסום בכל הנכסים של מעצמת התוכן יאהו YAHOO

יאהו היא אחת מפלטפורמות התוכן הגדולות בעולם, היא חולשת על כלי אינטרנט רבים ומגוונים ומאפשרת למפרסמים לפלח את קהלי היעד על פי הנכסים השונים שברשותה.

ניתן לפרסם לנכסים הבאים:

 • Yahoo Search – מנוע החיפוש יאהו (מיקוד לארה”ב בלבד)
 • Yahoo home page (תוכן שיווקי טבעי – Native Advertising)
 • Yahoo Mail (פרסום ישיר בשילוב שם הנמען)
 • Yahoo News (תוכן שיווקי טבעי – Native Advertising)
 • Yahoo Sports (תוכן שיווקי טבעי – Native Advertising)
 • Yahoo Finance (תוכן שיווקי טבעי – Native Advertising)
 • Yahoo Lifestyle (תוכן שיווקי טבעי – Native Advertising)

Yahoo Gemini Machine Learning - קמפיין פרסום שלומד את עצמו

פרסום ביאהו אינו אפשרי בעברית, ומיועד רק למנהלי קמפיינים מנוסים אשר מבינים לעומק טכנולוגיות מדידה (Pixel Tracking) ויודעים לנהל קמפיין המשלב שימוש במידע מורכב (Data) ובנייה של מדידות לאורך המשפך השיווקי (Marketing Funnel) בכדי לאותת באופן מיידי למערך הלמידה הפנימי של פלטפורמת הפרסום יאהו ג’מיני – Yahoo Gemini Machine Learning – למטב (Optimiza) את הביצועים של הקמפיין והלכה למעשה להביא אותו לרווחיות הולכת ומתגברת.

מעבר לפלטפורמות רגילות, בהם מנהל הקמפיינים מעלה ומודיר קמפיינים בהתאם לדעתו, פרסום ביאהו מאפשר הזנת מידעים רבים אודות הגולשים והתוצאות שלהם, ישירות לפלטפורמת הפרסום, ועל ידי כך בעצם לפתוח את האפשרות שהמערכות של יאהו ישלחו את הגולשים הטובים ביותר, ואלה שהסבירים ביותר לבצע את הפעולות הנדרשות לביצוע במשפך השיווקי, ועל ידי כך מאפשרים לאינטיליגנציה כמעט מלאכותית להביא לתוצאות ברמה הגבוהה ביותר עבור המותגים המפרסמים.

יאהו מציעה את כלי הפרסום המתקדמים ביותר באינטרנט

ליאהו אפשרויות פרסום מתוחכמות ומגוונות, המאפשרות נראות ברמה הגבוהה ביותר עבור מותגים המפרסמים אצלה.

לבד מאפשרויות וכלי פרסום מתקדמים (כמו VR, Personal Email, Prefilling Ads) מאפשרת יאהו גם פילוח סוציואקונומי, פילוח לפי תחומי עניין, פילוחים על פי השימוש באתרי אינטרנט בכלליות ועוד שלל מגדרים שאפשר לכוון אליהם קמפיינים וקריאייטיבים שונים.

דוראן מפעילה עבור לקוחותיה את כלי הפרסום והשיווק המתקדמים ביותר שיש באינטרנט – ליצירת קשר בנושא פרסום באינטרנט בכלליות או פרסום ביאהו בפרט, אנו זמינים בטלפון 03-5227221 או באמצעות המייל info@duran-seo.co.il

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל