מיתוג באינטרנט

בניית מותג באינטרנט היא פעולה מורכבת הדורשת תכנון מראש, ייעוץ וליווי, מחקר מקדים, אסטרטגיה ועוד… בין אם המוצר או השירות קיים כבר, ומחזיק באג’נדה מיתוגית בעולם האופליין – ישנם אספקטים רבים שעליו לקחת בחשבון בבואו להציג את עצמו באינטרנט. האינטרנט הוא עולם של תוכן, וככזה חשוב לדעת איך לתרגם את ערכי המותג הקיימים, והדברים שירצה […]

בניית מותג באינטרנט היא פעולה מורכבת הדורשת תכנון מראש, ייעוץ וליווי, מחקר מקדים, אסטרטגיה ועוד… בין אם המוצר או השירות קיים כבר, ומחזיק באג’נדה מיתוגית בעולם האופליין – ישנם אספקטים רבים שעליו לקחת בחשבון בבואו להציג את עצמו באינטרנט. האינטרנט הוא עולם של תוכן, וככזה חשוב לדעת איך לתרגם את ערכי המותג הקיימים, והדברים שירצה המותג להבליט בצורה אינטרנטית מדוייקת. צוות דוראן מלווה בהצלחה מיזמים רבים מהתכנון ועד לביצוע פרישת המותג בחזיתות שונות באינטרנט. דרך שימוש בקידום אתרים, בלוג רשמי, ניהול מותג ברשתות חברתיות, פריסת סיקורים בבלוגים בארץ, וייעוץ ממוקד לגבי החזיתות הרשמיות השונות יוכל הפרוייקט להגיע למיצוי מלא של הפוטנציאל האינטרנטי הקיים לו.

מחקר ותכנון

בהתאם לסוג הפרוייקט ויעדיו השיווקיים והמיתוגיים מבוצע מחקר מקיף על התנהגות המתחרים השונים ומיפוי הפלטפורמות בהן הם מופיעים ופועלים. במקביל לכך, מבוצע איפיון של קהל היעד ואופן הגלישה שלו באינטרנט, התכנים אותם הוא צורך, והקהילות בהם הוא נמצא. כך יכולות להתקבל החלטות על אופי התכנים שיש לייצר בחזיתות השונות, וצורות ההגשה של אותו תוכן. לאחר המחקר, נבנית תכנית להקמת של כל החזיתות: בלוג רשמי, ערוץ וידאו, רשתות חברתיות, אגפי תוכן מתקדמים או קמפיינים ממוקדי מטרה (בהתאם ליכולותיו של הלקוח), ומתגבשת תוכנית ארוכת טווח לעבודה שוטפת באותם חזיתות.

ליווי ויישום

צוות דוראן מלווה את הלקוח בדרכו אל עבר המטרה, על ידי עבודה ותיאום מול כל הגורמים הפועלים בפרויקט והתוויית מפת דרכים לביצוע מושלם. שעות ייעוץ מוענקות בהתאם לצרכים אל מול הגופים השונים בין אם הגוף המפתח, המעצב או הגוף השיווקי שאחראי על יצירת התכנים, במטרה ליצור סינרגיה מושלמת בין הזרועות השונות – בין אם בניהול הפרוייקט על דוראן בפועל, ובין אם רק כליווי חיצוני על ידי אחראים שונים בבית הלקוח.

מדידות ובקרה

לאחר ההקמה מבוצעות מדידות תקופתיות בהתאם להתנהלות והפידבקים אשר מגיעים מהפלטפורמות השונות. באמצעות המדידות ניתן להעריך מה מעניין בעיקר את הגולשים ומביא ל הגשמת המטרות של הארגון בצורה הטובה ביותר. בהתאם לכך נערכים שינויים בתמהיל הפעילויות השונות לכיוון הנכון ביותר עבור מטרות הארגון. כך שלאורך זמן נוצרת ללקוח החזתית הטובה ביותר האפשרית עבורו באינטרנט – ורק הולכת ומשתדרגת ככל שעוברים החודשים.

No Comments

השאר תגובה

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל