מערכות API מתקדמות למדידת קמפיינים, לידים ומכירות

מערכת API מתקדמת למדידת רווחים משיווק דיגיטלי

לדוראן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בבניית אתרים ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות למדידת קמפיינים, וחיבור מערכות השיווק הדיגיטלי והמכירות של המותג.

לחברת דוראן מספר פיתוחים פנימיים (In House Development) בעולמות האינטגרציה וה-API המאפשרים מדידת אפקטיביות שיווקית של קמפיינים דיגיטליים. דוראן מציעה ללקוחותיה מכלול שלם של שירותי דיגיטל מקיפים, הניתנים למדידה בטכנולוגיות המשלבות מעקב חכם (Pixel Tracking), מדידת אחידות ויעילות IP וגולשים, ואופטימיזציה באמצעות ניתובי API חכמים.

מדידת האפקטיביות השיווקית בעזרת חיבורי API עם מערכות המכירות

במידה וקמפיין שיווק דיגיטל רחב ומורכב מתנהל בצורה מבוזרת ולא מאוחדת תחת מערכת API אחת, משמעות הדבר שהנתונים המפוזרים הקשורים לאיכות הקמפיין והרווחיות שלו נשארים מפוזרים ומקוטעים בפלטפורמות שונות.

ללא חיבורי API חכמים ומערכות מדידה מאוחדות המאפשרות ריכוז של כמויות נתונים גדולות (Big Data), מותגים גדולים המנהלים קמפיינים שיווקיים במספר פלטפורמות (Cross Platform) לא מצליחים באמת להסיק האם פרסום באפיקים מסויימים הוא יעיל יותר לאורך זמן מאפיקים אחרים. כשמדובר בתקציבים גבוהים במיוחד הבעיה אף מחריפה, שכן מעבר להתערבבות הקהלים במצבים של שיווק מחדש, גם בשיווק ישיר לקהלים חדשים מתעוררת בעיה לדעת מהם הנתיבים שאותם עבר גולש ספציפי עד שהגיע לנקודה ייעודית בקמפיין – מכירה ראשונה – והלאה למדידה של כל אורח חייו מול המותג (Lifetime Value).

דוראן מערכות API מתקדמות למדידת קמפיינים, לידים ומכירות

מיפוי, מדידה ואופטימיזציה לכלל הקמפיינים השיווקיים בדיגיטל

  • מיפוי כלל הנכסים הדיגיטליים של המותג ואפשרויות המדידה
  • חלוקת המשפך השיווקי לרמות חשיפה, מגע ותקשורת עם המותג
  • חיבורי API חכמים עם טכנולוגיות פרסום, שיווק ומדידה לשלבים שונים במשפך
  • לדוראן למעלה מ-20 שנים בבניית אתרים ואינטגרציה בין מערכות שיווקיות בדיגיטל
  • שימוש בטכנולוגיות השיווק והפרסום המתקדמות ביותר באינטרנט
  • שילוב טכנולוגיות מעקב (Piexl Tracking) וחיבורי API לאינטגרציה בכל שלבי המשפך הדיגיטלי

לדוראן מעל ל-20 שנות ניסיון בבניית אתרים ואינטגרציות API בין מערכות שיווק ומכירות במותגים. ליצירת קשר בנושא מדידת קמפיינים שיווקים ואינטגרציות API או בכל נושאי השיווק והפרסום בדיגיטל – ניתן ליצור קשר בטלפון 03-5227221 או באמצעות המייל info@duran-seo.co.il

במה אנחנו מתמחים?

בניית אתר מג'נטו 2 – חנות ווירטואלית מתקדמת (Magento 2)

בניית אתרים המותאמים למנועי חיפוש

אפשר לבנות אתרים, ואפשר לבנות אתרים המותאמים בצורה מושלמת למנועי חיפוש, כמו גם למנועי פרסום וקידום אחרים באינטרנט. דוראן מציעה שירותי בניית אתרים בסביבה טכנולוגית שלוקחת בחשבון התאמות שיווקיות מורכבות וצמיחה דיגיטלית של המותג לאורך זמן.

בניית אפליקציה היברידית

בניית אפליקציה היברידית מאפשרת יעילות ואחידות בתכנים, תצוגה מהירה ותאימות לכל סוגי המכשירים הניידים, הטאבלטים, המחשבים והרזולוציות. בעוד בניית אפליקציה ייעודית לכל סביבה (אנדרואיד ו-iOS) היא מורכבת ולרוב המותגים אינה נדרשת, אפליקציה היברידית היא אפקטיבית ופשוטה ליישום.

משפך שיווק דיגיטלי

משפך שיווק דיגיטלי מחלק את כלל הגולשים העוברים בנכסים הדיגיטליים של המותג לשכבות שונות, אליהן מתחברים מערכות טכנולוגיות שונות המאפשרות פרסום ושיווק מדויק לאותה שכבה במשפך. עבודה נכונה ואסטרטגיה מובנית ביצירת משפך שיווק דיגיטלי יוצרים לקוחות נאמנים שחוזרים שוב ושוב לקשר עם המותג.

חיבור מערכות CRM ו-ERP

נכסים דיגיטליים שמחוברים בצורה נכונה (בהתאם למיקום שלהם במשפך השיווק הדיגיטלי) למערכות ניהול הלקוחות (CRM) או ניהול המשאבים של הארגון (ERP) מעלים את היעילות והרווחיות של הקמפיינים השיווקיים באינטרנט.

מערכות API למדידת קמפיינים

לדוראן מספר פיתוחים פנימיים (In House Development) המאפשרים ללקוחותינו חיבור API מושלם של מערכות השיווק בדיגיטל ומערכות המכירות של המותג. מדידה מושלמת של כלל הקמפיינים משמעותה רווחיות גבוהה מהשיווק בדיגיטל.

שיווק דיגיטלי אוטומטי

אסטרטגיה נכונה לחיבורים עם מערכות שיווק דיגיטלי אוטומטי מאפשרת אינטראקציה יעילה ואפקטיבית עם הגולשים בהתאם למיקומם במשפך השיווקי. שיווק דיגיטלי אוטומטי גורם ליותר גולשים ליצור קשר עם המותג, וליותר לקוחות לרכוש שוב ושוב שירותים ומוצרים שמציע המותג.

בואו נתחיל שיחה