חיבור מערכות CRM ומערכות ERP לאתר המותג

חיבור מערכות CRM ומערכות ERP לאתר המותג

לדוראן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בבניית אתרים ואינטגרציות עם מערכות CRM ומערכות ERP, בשילוב טכנולוגיות השיווק והפרסום המתקדמות ביותר באינטרנט.

חיבור מערכת CRM או מערכת ERP לנכסים הדיגיטליים של המותג הוא חלק בלתי נפרד מעבודת בניית אתרים או עבודת קידום ושיווק דיגיטלי.

חיבור מערכות השיווק והמכירות של המותג

מערכת לניהול לקוחות (CRM – Client Relationship Management System) היא תוכנה המשמשת מותגים לניהול יעיל של השמות, הפרטים, המידע וההזמנות הקשורות ללקוחות שלהם. מערכת לניהול משאבים בארגון (ERP – Enterprise Resource Planning System) הוא שם למערכת גג לכלל המערכות הקשורות למשאבים של הארגון (עובדים, מידע פנימי, פיננסים, הזמנות, רכש ועוד), ואשר מכילה בתוכה מערכת CRM פנימית, או מאפשרת חיבור יעיל למערכות CRM חיצוניות.

מצב בו אתר האינטרנט, מערכת הגולשים והרישום, טפסי יצירת הקשר, המכירות, הסליקה, הרשמת המשתמשים וכו', אינה מחוברת למערכות האחרות המנהלות את הניהול בפועל של אותם גולשים או לקוחות פוטנציאליים, מקשה מאוד על הצמיחה והרווחיות מהקמפיינים באינטרנט.

חיבור יעיל של מערכות ה-CRM ומערכות ה-ERP עם אתר האינטרנט והקמפיינים השיווקיים מאפשר לא רק יעילות בטיפול בלקוחות אלא גם אופטימיזציה ורווחיות גבוהה מהקמפיינים הדיגיטליים. חיבור יציב ודו צדדי בין הנכסים הדיגיטליים למערכות ניהול הלקוחות של המותג מאפשר להשיג הבנה טובה לגבי כדאיות הקמפיינים, אפקטיביות הגולשים שיוצרים קשר עם המותג, אבחנה מדוייקת של מנעד סוגי הלקוחות האפשריים מהאינטרנט ואולטימטיבית העלאה דרסטית ברווחיות שיווק הדיגיטל של המותג.

חיבור מערכות CRM ומערכות ERP לאתר המותג - דוראן

חיבור כל הנכסים הדיגיטליים למשפך השיווקי

  • מיפוי כלל הנכסים הדיגיטליים של המותג ואפשרויות המדידה והאינטגרציה
  • חיבור רמות שונות במשפך השיווקי לרכיבים שונים במערכות CRM ו-ERP
  • חלוקת המשפך השיווקי לרמות חשיפה, מגע ותקשורת עם המותג
  • לדוראן למעלה מ-20 שנים בבניית אתרים ואינטגרציה עם מערכות טכנולוגיות
  • חיבור טכנולוגיות פרסום, שיווק ומדידה מתקדמות לשלבים שונים במשפך
  • שימוש בטכנולוגיות השיווק והפרסום המתקדמות ביותר באינטרנט

גולשים שעוברים במשפך שיווק הופכים ללקוחות נאמנים יותר

לדוראן מעל ל-20 שנות ניסיון בבניית אתרים ואינטגרציות בין מערכות טכנולוגיות. ליצירת קשר בנושא חיבור מערכת CRM או מערכת ERP לאתר אינטרנט או נושאי שיווק דיגיטל אחרים – ניתן ליצור קשר בטלפון 03-5227221 או באמצעות המייל info@duran-seo.co.il

במה אנחנו מתמחים?

בניית אתר מג'נטו 2 – חנות ווירטואלית מתקדמת (Magento 2)

בניית אתרים המותאמים למנועי חיפוש

אפשר לבנות אתרים, ואפשר לבנות אתרים המותאמים בצורה מושלמת למנועי חיפוש, כמו גם למנועי פרסום וקידום אחרים באינטרנט. דוראן מציעה שירותי בניית אתרים בסביבה טכנולוגית שלוקחת בחשבון התאמות שיווקיות מורכבות וצמיחה דיגיטלית של המותג לאורך זמן.

בניית אפליקציה היברידית

בניית אפליקציה היברידית מאפשרת יעילות ואחידות בתכנים, תצוגה מהירה ותאימות לכל סוגי המכשירים הניידים, הטאבלטים, המחשבים והרזולוציות. בעוד בניית אפליקציה ייעודית לכל סביבה (אנדרואיד ו-iOS) היא מורכבת ולרוב המותגים אינה נדרשת, אפליקציה היברידית היא אפקטיבית ופשוטה ליישום.

משפך שיווק דיגיטלי

משפך שיווק דיגיטלי מחלק את כלל הגולשים העוברים בנכסים הדיגיטליים של המותג לשכבות שונות, אליהן מתחברים מערכות טכנולוגיות שונות המאפשרות פרסום ושיווק מדויק לאותה שכבה במשפך. עבודה נכונה ואסטרטגיה מובנית ביצירת משפך שיווק דיגיטלי יוצרים לקוחות נאמנים שחוזרים שוב ושוב לקשר עם המותג.

חיבור מערכות CRM ו-ERP

נכסים דיגיטליים שמחוברים בצורה נכונה (בהתאם למיקום שלהם במשפך השיווק הדיגיטלי) למערכות ניהול הלקוחות (CRM) או ניהול המשאבים של הארגון (ERP) מעלים את היעילות והרווחיות של הקמפיינים השיווקיים באינטרנט.

מערכות API למדידת קמפיינים

לדוראן מספר פיתוחים פנימיים (In House Development) המאפשרים ללקוחותינו חיבור API מושלם של מערכות השיווק בדיגיטל ומערכות המכירות של המותג. מדידה מושלמת של כלל הקמפיינים משמעותה רווחיות גבוהה מהשיווק בדיגיטל.

שיווק דיגיטלי אוטומטי

אסטרטגיה נכונה לחיבורים עם מערכות שיווק דיגיטלי אוטומטי מאפשרת אינטראקציה יעילה ואפקטיבית עם הגולשים בהתאם למיקומם במשפך השיווקי. שיווק דיגיטלי אוטומטי גורם ליותר גולשים ליצור קשר עם המותג, וליותר לקוחות לרכוש שוב ושוב שירותים ומוצרים שמציע המותג.

בואו נתחיל שיחה