בניית אפליקציה היברידית

בניית אפליקציה היברידית המותאמת לכל סוגי הטלפונים

לדוראן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בבניית אתרים והקמת מערכות טכנולוגיות חכמות המותאמות לקמפיינים שיווקיים ופרסומיים בכלים מתקדמים.

דוראן מציעה ללקוחותיה שירותי בניית אפליקציה היברידית למותג מאפשרת בצורה יעילה ואפקטיבית להנגיש תכנים למשתמשי טלפונים חכמים בסביבות שונות (אנדרואיד, אייפון ועוד) בצורה שמאפשרת קידום אורגני לאותם אפליקציות, שיווק חכם ויעיל, ופרסום מבוסס הורדות (CPI – Cost Per Install) יעיל ורווחי.

אפליקציה היברידית מאפשרת קידום יעיל באינטרנט

דוראן מציעה שירותי בניית אפליקציה על פי אסטרטגיה הממוקדת לצרכי המותג. בתהליך מקיף הלוקח בחשבון את צרכי מערכת הניהול, את צרכי הסריקה של מנועי החיפוש האורגניים, את הצרכים של המותג לפרסום ושיווק האפליקציה, ואת הדרישה להתאמה מושלמת לצגים שונים על גבי טלפונים ניידים – אנו מייצרים תשתית, מעצבים ובוניםאפליקציה היברידית הממקדת את תנועת הגולשים ליעדים אותם עליהם להשיג באפליקציה (להירשם, לרכוש, ליצור קשר, לבצע פעולות וכו). בנייה נכונה של האפליקציה בשלב הזה, מאפשרת בעתיד התממשקות ואינטגרציה פשוטה עם כל מערכת פרסום, מערכת קידום אורגני או מערכת מדידה ותקשורת של האפליקציה עם טכנולוגיות ואפליקציות אחרות.

דוראן בניית אפליקציה היברידית

שירותי בניית אפליקציה כוללים:

  • לדוראן למעלה מ-20 שנים בבניית אתרים ומערכות טכנולוגיות
  • בניית אפליקציה היברידית המותאמת לכל סוגי המכשירים החכמים
  • אפליקציה היברידית אחת במקום 2 ייעודיות (Native)
  • בניית אפליקציה על פי עקרונות הפרסום והשיווק המתקדמים ביותר
  • בניית אפליקציה ממוקדת ליעדים השיווקיים של המותג
  • בניית אפליקציה באופן המאפשר קידום אורגני ופרסום מדיד ורווחי

בניית אפליקציה והתאמתה למערכות פרסום ושיווק

ישנם שיטות רבות ושפות קידוד ופיתוח שונות המאפשרות לבנות אפליקציה, בין אם האפליקציה היא ייעודית לכל מכשיר (מה שקרוי פיתוח ייעודי – Native Application Development) או שהיא נבנית בצורה היברידית (המתאימה את עצמה באופן היברידי למכשירים השונים הצופים בה) ממש כמו אתר רספונסיבי (ולהבדיל מאתר מותאם, המהווה למעשה אתר שני לאתר המותאם לדסקטופ). עבודה היברידית חכמה מאפשרת לתהליך בניית האפליקציה להשתלב עם איזורים שונים בתוך אתר המותג, ולמעשה בכך לייתר את הצורך במערכות ניהול שונות לאתר ולאפליקציה.

מחשבה נכונה על כל רכיבי הטכנולוגיה והשיווק הנדרשים בתהליך בניית אפליקציה היברידית מאפשר לקחת בחשבון את אופי השימוש בה והצרכים השיווקיים של המותג מהאפליקציה ומהמשתמשים לאורך זמן, ובכך ליצור כבר את התשתית הדרושה לצמיחה, מבלי לחסוך ברכיבים טכניים יקרי ערך, אבל גם לא להימנע מרכיבים בסיסיים אך יקרים מפז.

לשירותי בניית אפליקציה היברידית המותאמת באופן מושלם לכל סוגי המכשירים, בשילוב טכנולוגיות השיווק והפרסום המתקדמות ביותר באינטרנט – ניתן ליצור קשר עם דוראן בטלפון 03-5227221 או באמצעות המייל info@duran-seo.co.il

במה אנחנו מתמחים?

בניית אתר מג'נטו 2 – חנות ווירטואלית מתקדמת (Magento 2)

בניית אתרים המותאמים למנועי חיפוש

אפשר לבנות אתרים, ואפשר לבנות אתרים המותאמים בצורה מושלמת למנועי חיפוש, כמו גם למנועי פרסום וקידום אחרים באינטרנט. דוראן מציעה שירותי בניית אתרים בסביבה טכנולוגית שלוקחת בחשבון התאמות שיווקיות מורכבות וצמיחה דיגיטלית של המותג לאורך זמן.

בניית אפליקציה היברידית

בניית אפליקציה היברידית מאפשרת יעילות ואחידות בתכנים, תצוגה מהירה ותאימות לכל סוגי המכשירים הניידים, הטאבלטים, המחשבים והרזולוציות. בעוד בניית אפליקציה ייעודית לכל סביבה (אנדרואיד ו-iOS) היא מורכבת ולרוב המותגים אינה נדרשת, אפליקציה היברידית היא אפקטיבית ופשוטה ליישום.

משפך שיווק דיגיטלי

משפך שיווק דיגיטלי מחלק את כלל הגולשים העוברים בנכסים הדיגיטליים של המותג לשכבות שונות, אליהן מתחברים מערכות טכנולוגיות שונות המאפשרות פרסום ושיווק מדויק לאותה שכבה במשפך. עבודה נכונה ואסטרטגיה מובנית ביצירת משפך שיווק דיגיטלי יוצרים לקוחות נאמנים שחוזרים שוב ושוב לקשר עם המותג.

חיבור מערכות CRM ו-ERP

נכסים דיגיטליים שמחוברים בצורה נכונה (בהתאם למיקום שלהם במשפך השיווק הדיגיטלי) למערכות ניהול הלקוחות (CRM) או ניהול המשאבים של הארגון (ERP) מעלים את היעילות והרווחיות של הקמפיינים השיווקיים באינטרנט.

מערכות API למדידת קמפיינים

לדוראן מספר פיתוחים פנימיים (In House Development) המאפשרים ללקוחותינו חיבור API מושלם של מערכות השיווק בדיגיטל ומערכות המכירות של המותג. מדידה מושלמת של כלל הקמפיינים משמעותה רווחיות גבוהה מהשיווק בדיגיטל.

שיווק דיגיטלי אוטומטי

אסטרטגיה נכונה לחיבורים עם מערכות שיווק דיגיטלי אוטומטי מאפשרת אינטראקציה יעילה ואפקטיבית עם הגולשים בהתאם למיקומם במשפך השיווקי. שיווק דיגיטלי אוטומטי גורם ליותר גולשים ליצור קשר עם המותג, וליותר לקוחות לרכוש שוב ושוב שירותים ומוצרים שמציע המותג.

בואו נתחיל שיחה