מערכות שיווק אוטומטי – Marketing Automation

מערכת API מתקדמת לשיווק דיגיטלי אוטומטי

לדוראן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בבניית אתרים ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות שיווק דיגיטלי אוטומטי (Digital Marketing Automation).

לחברת דוראן מספר פיתוחים פנימיים (In House Development) בעולמות האינטגרציה וה-API המאפשרים שיווק אוטומטי חכם המפולח לגולשים שונים ברמות השונות במשפך השיווק הדיגיטלי.

בניית משפך שיווקי שעובד באופן אוטומטי - Marketing Automation

שיווק אוטומטי או יצירת משפך שיווק הפועל באופן אוטומטי ומתאים את המסרים לגולשים בהתאם לרמה בה הם נמצאים במשפך השיווק הדיגיטלי, מאפשר עליה חדה באיכות הגולשים ואיכול הפניות המגיעות דרך אתר האינטרנט של המותג.

שיווק אוטומטי הוא לא קסם ומשמעותו אינה שכל השיווק מתנהל באופן אוטומטי ללא מגע יד אדם – ההיפך הוא הנכון. שיווק דיגיטלי אוטומטי משמעותו חיבורי API חכמים ותקשורות בין מערכות שונות לתקשורות של קהלים דומים (חיבורי דואר אלקטרוני אוטומטי, למשל, עם מערכות סמס יכול לאפשר שליחת סמס אוטומטית למי שפתח את הניוזלטר שנשלח אליו) ועל ידי כך להעלות את הפוטנציאל של הגולשים לנוע הלאה במשפך השיווקי הדיגיטלי, ולבצע יותר פעולות ויותר אינטראקציות עם המותג המקודם.

אסטרטגיה נכונה לשיווק דיגיטלי המתנהל באופן אוטומטי, מפעילה עקרונות שיווק ועקרונות חוויה (User Experience) היוצרות עבור הגולש תנועה מתמדת וידועה מראש (מבחינת המותג לפחות) בה הוא נע בתוך הנכסים הדיגיטליים של המותג, צובר עוד מהחוויה של צריכת ערכי המותג – ולבסוף גם יוצר קשר, רוכש או צורך את מה שהציע לו המותג באותו שלב במשפך.

מיפוי, מדידה ואופטימיזציה לכלל הקמפיינים השיווקיים בדיגיטל

לדוראן למעלה מ-20 שנים בבניית אתרים ואסטרטגיות שיווק דיגיטלי אוטומטי

שימוש בטכנולוגיות השיווק והפרסום המתקדמות ביותר באינטרנט

שילוב טכנולוגיות וחיבורי API לשיווק אוטומטי בכל שלבי המשפך הדיגיטלי

מיפוי כלל הנכסים הדיגיטליים של המותג ואפשרויות חיבורי ה-API

חלוקת המשפך השיווקי לרמות חשיפה, מגע ותקשורת עם המותג

חיבורי API חכמים עם טכנולוגיות לפרסום ושיווק אוטומטי חכם

לדוראן מעל ל-20 שנות ניסיון בבניית אתרים ואסטרטגיות לשיווק דיגיטלי אוטומטי. ליצירת קשר בנושא שיווק אוטומטי או בכל נושאי השיווק והפרסום בדיגיטל – ניתן ליצור קשר בטלפון 03-5227221 או באמצעות המייל [email protected]

לקוחות נבחרים

יש לנו ניסיון רב בעבודה מול מותגים גדולים, בינויים וקטנים בשוק הישראלי ובשוק הבינלאומי

דרג