מערכות שיווק אוטומטי – MARKETING AUTOMATION

מערכת API מתקדמת לשיווק דיגיטלי אוטומטי

לדוראן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בבניית אתרים ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות שיווק דיגיטלי אוטומטי (Digital Marketing Automation).

לחברת דוראן מספר פיתוחים פנימיים (In House Development) בעולמות האינטגרציה וה-API המאפשרים שיווק אוטומטי חכם המפולח לגולשים שונים ברמות השונות במשפך השיווק הדיגיטלי.

בניית משפך שיווקי שעובד באופן אוטומטי - Marketing Automation

שיווק אוטומטי או יצירת משפך שיווק הפועל באופן אוטומטי ומתאים את המסרים לגולשים בהתאם לרמה בה הם נמצאים במשפך השיווק הדיגיטלי, מאפשר עליה חדה באיכות הגולשים ואיכול הפניות המגיעות דרך אתר האינטרנט של המותג.

שיווק אוטומטי הוא לא קסם ומשמעותו אינה שכל השיווק מתנהל באופן אוטומטי ללא מגע יד אדם – ההיפך הוא הנכון. שיווק דיגיטלי אוטומטי משמעותו חיבורי API חכמים ותקשורות בין מערכות שונות לתקשורות של קהלים דומים (חיבורי דואר אלקטרוני אוטומטי, למשל, עם מערכות סמס יכול לאפשר שליחת סמס אוטומטית למי שפתח את הניוזלטר שנשלח אליו) ועל ידי כך להעלות את הפוטנציאל של הגולשים לנוע הלאה במשפך השיווקי הדיגיטלי, ולבצע יותר פעולות ויותר אינטראקציות עם המותג המקודם.

אסטרטגיה נכונה לשיווק דיגיטלי המתנהל באופן אוטומטי, מפעילה עקרונות שיווק ועקרונות חוויה (User Experience) היוצרות עבור הגולש תנועה מתמדת וידועה מראש (מבחינת המותג לפחות) בה הוא נע בתוך הנכסים הדיגיטליים של המותג, צובר עוד מהחוויה של צריכת ערכי המותג – ולבסוף גם יוצר קשר, רוכש או צורך את מה שהציע לו המותג באותו שלב במשפך.

מיפוי, מדידה ואופטימיזציה לכלל הקמפיינים השיווקיים בדיגיטל

  • מיפוי כלל הנכסים הדיגיטליים של המותג ואפשרויות חיבורי ה-API
  • חלוקת המשפך השיווקי לרמות חשיפה, מגע ותקשורת עם המותג
  • חיבורי API חכמים עם טכנולוגיות לפרסום ושיווק אוטומטי חכם
  • לדוראן למעלה מ-20 שנים בבניית אתרים ואסטרטגיות שיווק דיגיטלי אוטומטי
  • שימוש בטכנולוגיות השיווק והפרסום המתקדמות ביותר באינטרנט
  • שילוב טכנולוגיות וחיבורי API לשיווק אוטומטי בכל שלבי המשפך הדיגיטלי

לדוראן מעל ל-20 שנות ניסיון בבניית אתרים ואסטרטגיות לשיווק דיגיטלי אוטומטי. ליצירת קשר בנושא שיווק אוטומטי או בכל נושאי השיווק והפרסום בדיגיטל – ניתן ליצור קשר בטלפון 03-5227221 או באמצעות המייל info@duran-seo.co.il

במה אנחנו מתמחים?

בניית אתר מג'נטו 2 – חנות ווירטואלית מתקדמת (Magento 2)

בניית אתרים המותאמים למנועי חיפוש

אפשר לבנות אתרים, ואפשר לבנות אתרים המותאמים בצורה מושלמת למנועי חיפוש, כמו גם למנועי פרסום וקידום אחרים באינטרנט. דוראן מציעה שירותי בניית אתרים בסביבה טכנולוגית שלוקחת בחשבון התאמות שיווקיות מורכבות וצמיחה דיגיטלית של המותג לאורך זמן.

בניית אפליקציה היברידית

בניית אפליקציה היברידית מאפשרת יעילות ואחידות בתכנים, תצוגה מהירה ותאימות לכל סוגי המכשירים הניידים, הטאבלטים, המחשבים והרזולוציות. בעוד בניית אפליקציה ייעודית לכל סביבה (אנדרואיד ו-iOS) היא מורכבת ולרוב המותגים אינה נדרשת, אפליקציה היברידית היא אפקטיבית ופשוטה ליישום.

משפך שיווק דיגיטלי

משפך שיווק דיגיטלי מחלק את כלל הגולשים העוברים בנכסים הדיגיטליים של המותג לשכבות שונות, אליהן מתחברים מערכות טכנולוגיות שונות המאפשרות פרסום ושיווק מדויק לאותה שכבה במשפך. עבודה נכונה ואסטרטגיה מובנית ביצירת משפך שיווק דיגיטלי יוצרים לקוחות נאמנים שחוזרים שוב ושוב לקשר עם המותג.

חיבור מערכות CRM ו-ERP

נכסים דיגיטליים שמחוברים בצורה נכונה (בהתאם למיקום שלהם במשפך השיווק הדיגיטלי) למערכות ניהול הלקוחות (CRM) או ניהול המשאבים של הארגון (ERP) מעלים את היעילות והרווחיות של הקמפיינים השיווקיים באינטרנט.

מערכות API למדידת קמפיינים

לדוראן מספר פיתוחים פנימיים (In House Development) המאפשרים ללקוחותינו חיבור API מושלם של מערכות השיווק בדיגיטל ומערכות המכירות של המותג. מדידה מושלמת של כלל הקמפיינים משמעותה רווחיות גבוהה מהשיווק בדיגיטל.

שיווק דיגיטלי אוטומטי

אסטרטגיה נכונה לחיבורים עם מערכות שיווק דיגיטלי אוטומטי מאפשרת אינטראקציה יעילה ואפקטיבית עם הגולשים בהתאם למיקומם במשפך השיווקי. שיווק דיגיטלי אוטומטי גורם ליותר גולשים ליצור קשר עם המותג, וליותר לקוחות לרכוש שוב ושוב שירותים ומוצרים שמציע המותג.

בואו נתחיל שיחה