משפך שיווקי באינטרנט

בניית משפך שיווקי דיגיטלי חכם מעלה את רווחיות הקמפיינים

לדוראן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בבניית אתרים והקמת מערכות טכנולוגיות ומשפכי שיווק דיגיטלי חכמים המשלבים את כלי הפרסום והשיווק המתקדמים ביותר באינטרנט.

בניית משפך שיווקי אינטרנטי יעיל הוא חלק מאסטרטגית קידום וושיווק כוללת באינטרנט, ומטרתו להפוך את התהליך השיווקי, כמו גם את התהליך בו גולשים נחשפים ומתקשרים עם המותג, לתהליך מובנה וידוע, עם שלבי חשיפה, שלבי העמקה, צמתים קריטיים בין השיווק והמכירות, וכמובן תהליכי שיווק מחדש ושיווק חוזר להעלאת קווחיות המשפך השיווקי.

שלבים במשפך השיווק: חשיפה ראשונית >> מגע ראשוני >> אינטראקציה עם הגולש >> שיווק מחדש

משפך שיווקי דיגיטלי חכם לוקח בחשבון שישנם מספר רמות של חשיפה עם הגולשים, ולכל רמה ישנו גם יעד שאותו אנו רוצים שהם ישלימו.

בשלב הראשון אנו חושפים את המותג באופן דיגיטלי בצורות שונות של פרסום, אנשים שמקליקים על הפרסום ומשלימים את היעד הראשון נכנסים לתוך שכבה שאליה אנו יכולים לגשת מחדש בפלטפורמות שונות – ולהציג לאנשים אלו פרסומים הלוקחים בחשבון שהם כבר יצרו מגע עם המותג.

את הגולשים שמקליקים עוד קליק, משאירים את שמם והמייל הפרטי שלהם, או פונים אלינו בצ’אט כלשהו דרך האתר – נוכל להכניס לשכבה המסויימת הלוקחת בחשבון שגולשים אלה העמיקו יותר מהגולשים ברמה הראשונה – ואליהם נוכל להציג כבר תכנים ייעודיים יותר, בין אם בתשלום – ובין אם חיברנו מבעוד מועד מערכת טכנולוגית מתאימה ואנו עכשיו יכולים לשווק להם בעלויות זולות או בחינם (באמצעות דיוור, שליחת סמסים, הודעות Push, פוסטים ברשת חברתית וכו’) ולשווק להם מחדש.

היתרונות בבניית משפך שיווק דיגיטלי

  • מיפוי כלל הנכסים הדיגיטליים של המותג וסידורם במשפך שיווקי
  • חלוקת המשפך השיווקי לרמות חשיפה, מגע ותקשורת עם המותג
  • חיבור טכנולוגיות פרסום, שיווק ומדידה מתקדמות לשלבים שונים במשפך הדיגיטלי
  • לדוראן למעלה מ-20 שנים בבניית אתרים ומערכות שיווק טכנולוגיות
  • שימוש בטכנולוגיות השיווק והפרסום המתקדמות ביותר באינטרנט
  • עם משפך שיווקי חכם באינטרנט הלקוחות הופכים לחכמים ונאמנים יותר

גולשים שעוברים במשפך שיווק באינטרנט הופכים ללקוחות נאמנים יותר

יצירת משפך שיווקי חכם באינטרנט יוצרת עבורינו תשתית ומפה להבנת הגולשים העוברים בנכסים הדיגיטליים השונים, איתה אפשר לגבש מסקנות ולמטב (Optimize) את תהליך החשיפה והאינטראקציה של הגולשים עם המותג.

גולשים שנחשפו לפרסומות או תכנים מסוג מסויים ולא הגיבו עליו, יכולים לקבל תכנים מסוג שונה (אולי פניה חדשה או חוזרת תיצור אינטראקציה שלא נוצרה בשלב המוקדם יותר?), לעומתם – גולשים שיוצרים קשר עם המותג פעם אחת אבל עוד לא מוכנים להתקדם ולרכוש משהו – יכולים לקבל באופן אוטומטי יותר תכנים ויותר הסברים, אולי סרטונים או מקורות מידע נוספים בדיוור ישיר שמרחיבים את המידע אודות השירותים של המותג, ובכך מביאים את הגולש למצב שבו הוא לוקח החלטה ומתקדם עוד צעד במשפך השיווקי.

לקוחות המגיעים מהקמפיינים השיווקיים באינטרנט ועוברים במשפך השיווק את כל הדרך ומגיעים לשלב הרכישה לפעמים ימים רבים אחרי תחילת התהליך – אינם אלא גם נכנסים לשלב במשפך המכליל אותם בתוך קהילת הלקוחות. לקוחות שכבר קיימים במערכת, ונמצאים במשפך השיווקי בשלב המתייחס לקהל לקוחות שרכש – יכולים לקבל את המידע הייחודי להם, על השימושים בשירותים הקיימים שרכשו – או אפשרויות לקבל שירותים חדשים נוספים.

שימוש נכון במשפך שיווקי חכם באינטרנט מעלה את רמת הנראות והמודעות למותג, ואת הרווחיות מהקמפיינים באינטרנט.

לדוראן מעל ל-20 שנים של ניסיון בבניית אתרים ומערכות טכנולוגיות בכלי הקידום והשיווק המתקדמים ביותר באינטרנט.
ליצירת קשר בנושא משפכי שיווק באינטרנט בפרט או בנושאי קידום ושיווק באינטרנט בכלל – ניתן ליצור קשר בטלפון 03-5227221 או באמצעות המייל info@duran-seo.co.il

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל