משפך שיווקי באינטרנט

בניית משפך שיווקי דיגיטלי חכם מעלה את רווחיות הקמפיינים

לדוראן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בבניית אתרים והקמת מערכות טכנולוגיות ומשפכי שיווק דיגיטלי חכמים המשלבים את כלי הפרסום והשיווק המתקדמים ביותר באינטרנט.

בניית משפך שיווקי אינטרנטי יעיל הוא חלק מאסטרטגית קידום וושיווק כוללת באינטרנט, ומטרתו להפוך את התהליך השיווקי, כמו גם את התהליך בו גולשים נחשפים ומתקשרים עם המותג, לתהליך מובנה וידוע, עם שלבי חשיפה, שלבי העמקה, צמתים קריטיים בין השיווק והמכירות, וכמובן תהליכי שיווק מחדש ושיווק חוזר להעלאת קווחיות המשפך השיווקי.

שלבים במשפך השיווק: חשיפה ראשונית >> מגע ראשוני >> אינטראקציה עם הגולש >> שיווק מחדש

משפך שיווקי דיגיטלי חכם לוקח בחשבון שישנם מספר רמות של חשיפה עם הגולשים, ולכל רמה ישנו גם יעד שאותו אנו רוצים שהם ישלימו.

בשלב הראשון אנו חושפים את המותג באופן דיגיטלי בצורות שונות של פרסום, אנשים שמקליקים על הפרסום ומשלימים את היעד הראשון נכנסים לתוך שכבה שאליה אנו יכולים לגשת מחדש בפלטפורמות שונות – ולהציג לאנשים אלו פרסומים הלוקחים בחשבון שהם כבר יצרו מגע עם המותג.

את הגולשים שמקליקים עוד קליק, משאירים את שמם והמייל הפרטי שלהם, או פונים אלינו בצ'אט כלשהו דרך האתר – נוכל להכניס לשכבה המסויימת הלוקחת בחשבון שגולשים אלה העמיקו יותר מהגולשים ברמה הראשונה – ואליהם נוכל להציג כבר תכנים ייעודיים יותר, בין אם בתשלום – ובין אם חיברנו מבעוד מועד מערכת טכנולוגית מתאימה ואנו עכשיו יכולים לשווק להם בעלויות זולות או בחינם (באמצעות דיוור, שליחת סמסים, הודעות Push, פוסטים ברשת חברתית וכו') ולשווק להם מחדש.

היתרונות בבניית משפך שיווק דיגיטלי

  • מיפוי כלל הנכסים הדיגיטליים של המותג וסידורם במשפך שיווקי
  • חלוקת המשפך השיווקי לרמות חשיפה, מגע ותקשורת עם המותג
  • חיבור טכנולוגיות פרסום, שיווק ומדידה מתקדמות לשלבים שונים במשפך הדיגיטלי
  • לדוראן למעלה מ-20 שנים בבניית אתרים ומערכות שיווק טכנולוגיות
  • שימוש בטכנולוגיות השיווק והפרסום המתקדמות ביותר באינטרנט
  • עם משפך שיווקי חכם באינטרנט הלקוחות הופכים לחכמים ונאמנים יותר

גולשים שעוברים במשפך שיווק באינטרנט הופכים ללקוחות נאמנים יותר

יצירת משפך שיווקי חכם באינטרנט יוצרת עבורינו תשתית ומפה להבנת הגולשים העוברים בנכסים הדיגיטליים השונים, איתה אפשר לגבש מסקנות ולמטב (Optimize) את תהליך החשיפה והאינטראקציה של הגולשים עם המותג.

גולשים שנחשפו לפרסומות או תכנים מסוג מסויים ולא הגיבו עליו, יכולים לקבל תכנים מסוג שונה (אולי פניה חדשה או חוזרת תיצור אינטראקציה שלא נוצרה בשלב המוקדם יותר?), לעומתם – גולשים שיוצרים קשר עם המותג פעם אחת אבל עוד לא מוכנים להתקדם ולרכוש משהו – יכולים לקבל באופן אוטומטי יותר תכנים ויותר הסברים, אולי סרטונים או מקורות מידע נוספים בדיוור ישיר שמרחיבים את המידע אודות השירותים של המותג, ובכך מביאים את הגולש למצב שבו הוא לוקח החלטה ומתקדם עוד צעד במשפך השיווקי.

לקוחות המגיעים מהקמפיינים השיווקיים באינטרנט ועוברים במשפך השיווק את כל הדרך ומגיעים לשלב הרכישה לפעמים ימים רבים אחרי תחילת התהליך – אינם אלא גם נכנסים לשלב במשפך המכליל אותם בתוך קהילת הלקוחות. לקוחות שכבר קיימים במערכת, ונמצאים במשפך השיווקי בשלב המתייחס לקהל לקוחות שרכש – יכולים לקבל את המידע הייחודי להם, על השימושים בשירותים הקיימים שרכשו – או אפשרויות לקבל שירותים חדשים נוספים.

שימוש נכון במשפך שיווקי חכם באינטרנט מעלה את רמת הנראות והמודעות למותג, ואת הרווחיות מהקמפיינים באינטרנט.

לדוראן מעל ל-20 שנים של ניסיון בבניית אתרים ומערכות טכנולוגיות בכלי הקידום והשיווק המתקדמים ביותר באינטרנט.
ליצירת קשר בנושא משפכי שיווק באינטרנט בפרט או בנושאי קידום ושיווק באינטרנט בכלל – ניתן ליצור קשר בטלפון 03-5227221 או באמצעות המייל info@duran-seo.co.il

דוראן - בניית משפך שיווקי דיגיטלי באינטרנט

במה אנחנו מתמחים?

בניית אתר מג'נטו 2 – חנות ווירטואלית מתקדמת (Magento 2)

בניית אתרים המותאמים למנועי חיפוש

אפשר לבנות אתרים, ואפשר לבנות אתרים המותאמים בצורה מושלמת למנועי חיפוש, כמו גם למנועי פרסום וקידום אחרים באינטרנט. דוראן מציעה שירותי בניית אתרים בסביבה טכנולוגית שלוקחת בחשבון התאמות שיווקיות מורכבות וצמיחה דיגיטלית של המותג לאורך זמן.

בניית אפליקציה היברידית

בניית אפליקציה היברידית מאפשרת יעילות ואחידות בתכנים, תצוגה מהירה ותאימות לכל סוגי המכשירים הניידים, הטאבלטים, המחשבים והרזולוציות. בעוד בניית אפליקציה ייעודית לכל סביבה (אנדרואיד ו-iOS) היא מורכבת ולרוב המותגים אינה נדרשת, אפליקציה היברידית היא אפקטיבית ופשוטה ליישום.

משפך שיווק דיגיטלי

משפך שיווק דיגיטלי מחלק את כלל הגולשים העוברים בנכסים הדיגיטליים של המותג לשכבות שונות, אליהן מתחברים מערכות טכנולוגיות שונות המאפשרות פרסום ושיווק מדויק לאותה שכבה במשפך. עבודה נכונה ואסטרטגיה מובנית ביצירת משפך שיווק דיגיטלי יוצרים לקוחות נאמנים שחוזרים שוב ושוב לקשר עם המותג.

חיבור מערכות CRM ו-ERP

נכסים דיגיטליים שמחוברים בצורה נכונה (בהתאם למיקום שלהם במשפך השיווק הדיגיטלי) למערכות ניהול הלקוחות (CRM) או ניהול המשאבים של הארגון (ERP) מעלים את היעילות והרווחיות של הקמפיינים השיווקיים באינטרנט.

מערכות API למדידת קמפיינים

לדוראן מספר פיתוחים פנימיים (In House Development) המאפשרים ללקוחותינו חיבור API מושלם של מערכות השיווק בדיגיטל ומערכות המכירות של המותג. מדידה מושלמת של כלל הקמפיינים משמעותה רווחיות גבוהה מהשיווק בדיגיטל.

שיווק דיגיטלי אוטומטי

אסטרטגיה נכונה לחיבורים עם מערכות שיווק דיגיטלי אוטומטי מאפשרת אינטראקציה יעילה ואפקטיבית עם הגולשים בהתאם למיקומם במשפך השיווקי. שיווק דיגיטלי אוטומטי גורם ליותר גולשים ליצור קשר עם המותג, וליותר לקוחות לרכוש שוב ושוב שירותים ומוצרים שמציע המותג.

בואו נתחיל שיחה