פיתוח אתרים

לדוראן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בבניית אתרים והקמת מערכות טכנולוגיות חכמות המותאמות לקידום אורגני במנועי חיפוש באינטרנט.

למה אנחנו?

כי אנחנו בונים אתרים עוד מהתקופה שלא היה CSS ואת המידע השגנו בחיפוש ב-AltaVista. בעשרים וחמש השנים האחרונות האתרים צמחו מאלמנט שיווק נישתי, למרכז חשוב וקריטי בחיי מותג. אנחנו מבינים בכל שרשרת הייצור החשובה בהקמת אתר – איפיון חווית המשתמש, הגדרות עסקיות, תכנון נכון של מערכות המידע האפליקטיביות לשימוש הגולשים, והצגה יעילה של ערכי המותג והתכנים בכל המכשירים (מחשב-טאבלט-מובייל), בכל הרזולוציות, ובאינטגרציה אופטימאלית עם כל הפלטפורמות המובילות בעולם (מנועי חיפוש, מנועי אנליזה, מנועי מדידה וכו'). האתרים שאנו בונים בדוראן הופכים להיות להיט במנועי החיפוש ולהיט בקרב הגולשים. עם דוראן בונים אתרים שהופכים לאורך זמן לאימפריה דיגיטלית.

בניית אתר אצל חברת בניית אתרים שאינה מבינה לעומק את כלי השיווק המתקדמים והטכנולוגיות החדישות הנדרשות להטמעה באתר האינטרנט בשביל לקדמו באופן אורגני במנועי חיפוש, ובשביל לפרסמו באופן יעיל ומדיד ברחבי האינטרנט – עלולה להאט את היכולות השיווקיות של האתר ולהאט את הצמיחה המגיעה מהקמפיינים השיווקיים באינטרנט.

בניית אתרים שיווקיים הנסרקים באופן מושלם על ידי מנועי חיפוש

בניית אתר אינטרנט מוצלח היא מלאכה שדורשת מספר רב של רכיבים ואנשי מקצוע שונים עם התמחויות שונות. אתר אינטרנט מוצלח הוא אתר שהוא גם בנוי בטכנולוגיה חדישה ויעילה, וגם מוצלח שיווקית, אתר שהוא גם נוח לניהול ולתפעול על ידי אנשים שאינם אנשי דיגיטל, אבל הוא גם מורכב ומאפשר התחברות נוחה לכלי שיווק מתקדמים. אתר שהוא גם יעיל לקידום ושיווק, וגם כזה שכשהוא משווק ומצליח לצבור גולשים, הוא גם כתוב בצורה כזאת שמניעה את הגולשים לכיוונים רווחיים למותג. אתר שבאסטרטגיה שלו לקחו בחשבון גם יעילות ואפקטיביות שיווקית, גם יעדים פרסומיים ארוכי טווח, גם תשתיות נוחות לחיבורים טכנולוגיים עתידיים וגם רמת סריקה גבוהה על ידי חיפוש – הוא אתר מוצלח, שיהיה קל מאוד לקדם ולשווק אותו בכל פלטפורמת אינטרנט שהיא.

עם שנים רבות של ניסיון בבניית אתרי אינטרנט המותאמים לקידום אורגני במנועי חיפוש, מותאמים לגירסאות שונות של מחשבים ומכשירים ניידים, ומותאמים באופן מושלם לסריקה ותקשורת עם מערכות טכנולוגיות שונות (CRM, ERP, דיוור, DATA ועוד) – לקוחותינו נהנים מקמפיינים שיווקיים מוצלחים, אפקטיביים ורווחיים, וכאלה שיעילותם רק עולה עם הזמן ולא יורדת (כמו רוב מערכות בניית האתרים בשוק).

בניית אתרים מותאמים לקידום אורגני במנועי חיפוש

בניית אתרים ואפליקציות

דוראן מתמחה בבניית אתרי אינטרנט אשר בתשתית שלהם בנוים בצורה מושלמת להפיכתם לאפליקציה. כחלק ממערך בניית אתרים חכם, והתאמה מושלמת לכל צורות הטכנולוגיה האפשריות לאינטגרציה עם האתר (מערכות חברתיות, מערכות מדידה, מערכות מכירות, הנגשה ועוד) אנו בדוראן מאמינים שיש לחשוב רחוק ולראות את העתיד הטכנולוגי האפשרי למותג בזמן הנראה לעין.

כחלק מאותה חשיבה והגדלת ראש בפן הטכנולוגי אנו מציעים תשתית טכנולוגית לבניית האתר בצורה שתאפשר בעתיד הפיכתו או שילובו בתוך אפליקציה ייעודית למותג.

בניית חנות וירטואלית

דוראן מתמחה בהקמת חנות ווירטואלית לסחר אלקטרוני באינטרנט לחנויות בגדלים שונים. ניתן להקים חנות וירטואלית קטנה (עד אלף או כמה אלפי מוצרים בודדים) עם מערכת וורדפרס WooCommerce, או חנות בינונית או גדולה במיוחד (עם 10,000 מוצרים ואפילו מיליון או 2 מיליון מוצרים) עם מערכת מג'נטו 2. בעוד הקמת חנות על מערכת וורדפרס היא דבר קל באופן יחסי ופשוט, בניית אתר מג'נטו 2  דורשת ניסיון תכנותי מעמיק יותר בכדי להביא את האתר לרמת גימור ונראות גבוהה, לצד ניסיון והבנה טובה יותר ביכולת מג'נטו 2 לעבוד עם מספר שרתים בו זמנית.

במה אנחנו מתמחים?

בניית אתר מג'נטו 2 – חנות ווירטואלית מתקדמת (Magento 2)

בניית אתרים המותאמים למנועי חיפוש

אפשר לבנות אתרים, ואפשר לבנות אתרים המותאמים בצורה מושלמת למנועי חיפוש, כמו גם למנועי פרסום וקידום אחרים באינטרנט. דוראן מציעה שירותי בניית אתרים בסביבה טכנולוגית שלוקחת בחשבון התאמות שיווקיות מורכבות וצמיחה דיגיטלית של המותג לאורך זמן.

בניית אפליקציה היברידית

בניית אפליקציה היברידית מאפשרת יעילות ואחידות בתכנים, תצוגה מהירה ותאימות לכל סוגי המכשירים הניידים, הטאבלטים, המחשבים והרזולוציות. בעוד בניית אפליקציה ייעודית לכל סביבה (אנדרואיד ו-iOS) היא מורכבת ולרוב המותגים אינה נדרשת, אפליקציה היברידית היא אפקטיבית ופשוטה ליישום.

משפך שיווק דיגיטלי

משפך שיווק דיגיטלי מחלק את כלל הגולשים העוברים בנכסים הדיגיטליים של המותג לשכבות שונות, אליהן מתחברים מערכות טכנולוגיות שונות המאפשרות פרסום ושיווק מדויק לאותה שכבה במשפך. עבודה נכונה ואסטרטגיה מובנית ביצירת משפך שיווק דיגיטלי יוצרים לקוחות נאמנים שחוזרים שוב ושוב לקשר עם המותג.

חיבור מערכות CRM ו-ERP

נכסים דיגיטליים שמחוברים בצורה נכונה (בהתאם למיקום שלהם במשפך השיווק הדיגיטלי) למערכות ניהול הלקוחות (CRM) או ניהול המשאבים של הארגון (ERP) מעלים את היעילות והרווחיות של הקמפיינים השיווקיים באינטרנט.

מערכות API למדידת קמפיינים

לדוראן מספר פיתוחים פנימיים (In House Development) המאפשרים ללקוחותינו חיבור API מושלם של מערכות השיווק בדיגיטל ומערכות המכירות של המותג. מדידה מושלמת של כלל הקמפיינים משמעותה רווחיות גבוהה מהשיווק בדיגיטל.

שיווק דיגיטלי אוטומטי

אסטרטגיה נכונה לחיבורים עם מערכות שיווק דיגיטלי אוטומטי מאפשרת אינטראקציה יעילה ואפקטיבית עם הגולשים בהתאם למיקומם במשפך השיווקי. שיווק דיגיטלי אוטומטי גורם ליותר גולשים ליצור קשר עם המותג, וליותר לקוחות לרכוש שוב ושוב שירותים ומוצרים שמציע המותג.

בואו נתחיל שיחה