בניית אתרים מותאמים לקידום אורגני במנועי חיפוש

בניית אתר המותאם לעקרונות קידום אורגני

לדוראן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בבניית אתרים והקמת מערכות טכנולוגיות חכמות המותאמות לקידום אורגני במנועי חיפוש באינטרנט. בניית אתר אצל חברת בניית אתרים שאינה מבינה לעומק את כלי השיווק המתקדמים והטכנולוגיות החדישות הנדרשות להטמעה באתר האינטרנט בשביל לקדמו באופן אורגני במנועי חיפוש, ובשביל לפרסמו באופן יעיל ומדיד ברחבי האינטרנט – עלולה להאט את היכולות השיווקיות של האתר ולהאט את הצמיחה המגיעה מהקמפיינים השיווקיים באינטרנט.

בניית אתרים מותאמים לקידום אורגני במנועי חיפוש

בניית אתרים שיווקיים הנסרקים באופן מושלם על ידי מנועי חיפוש

בניית אתר אינטרנט מוצלח היא מלאכה שדורשת מספר רב של רכיבים ואנשי מקצוע שונים עם התמחויות שונות. אתר אינטרנט מוצלח הוא אתר שהוא גם בנוי בטכנולוגיה חדישה ויעילה, וגם מוצלח שיווקית, אתר שהוא גם נוח לניהול ולתפעול על ידי אנשים שאינם אנשי דיגיטל, אבל הוא גם מורכב ומאפשר התחברות נוחה לכלי שיווק מתקדמים. אתר שהוא גם יעיל לקידום ושיווק, וגם כזה שכשהוא משווק ומצליח לצבור גולשים, הוא גם כתוב בצורה כזאת שמניעה את הגולשים לכיוונים רווחיים למותג. אתר שבאסטרטגיה שלו לקחו בחשבון גם יעילות ואפקטיביות שיווקית, גם יעדים פרסומיים ארוכי טווח, גם תשתיות נוחות לחיבורים טכנולוגיים עתידיים וגם רמת סריקה גבוהה על ידי חיפוש – הוא אתר מוצלח, שיהיה קל מאוד לקדם ולשווק אותו בכל פלטפורמת אינטרנט שהיא.

עם שנים רבות של ניסיון בבניית אתרי אינטרנט המותאמים לקידום אורגני במנועי חיפוש, מותאמים לגירסאות שונות של מחשבים ומכשירים ניידים, ומותאמים באופן מושלם לסריקה ותקשורת עם מערכות טכנולוגיות שונות (CRM, ERP, דיוור, DATA ועוד) – לקוחותינו נהנים מקמפיינים שיווקיים מוצלחים, אפקטיביים ורווחיים, וכאלה שיעילותם רק עולה עם הזמן ולא יורדת (כמו רוב מערכות בניית האתרים בשוק).

יתרונות בניית אתרים בכלי הקידום של דוראן:

בניית אתרים המותאמים לקידום אורגני במנועי חיפוש

הקמת אתרי מכירות, אתרי קטלוג, אתרי מותג, פורטלים ואתרי אינטרנט מורכבים

שימוש טכנולוגיות בניית האתרים, השיווק והפרסום המתקדמות ביותר באינטרנט

לדוראן למעלה מ-20 שנים בבניית אתרים וקמפיינים שיווקיים בארץ ובעולם

בניית אתרים הנטענים במהירות בכל מחשב, רזולוציה ומכשיר נייד (כולל טאבלטים)

אתר שיווקי מביא לעלייה בנראות המותג וצמיחה בהכנסות החברה


בניית אתרים ואפליקציות

דוראן מתמחה בבניית אתרי אינטרנט אשר בתשתית שלהם בנוים בצורה מושלמת להפיכתם לאפליקציה. כחלק ממערך בניית אתרים חכם, והתאמה מושלמת לכל צורות הטכנולוגיה האפשריות לאינטגרציה עם האתר (מערכות חברתיות, מערכות מדידה, מערכות מכירות, הנגשה ועוד) אנו בדוראן מאמינים שיש לחשוב רחוק ולראות את העתיד הטכנולוגי האפשרי למותג בזמן הנראה לעין.

כחלק מאותה חשיבה והגדלת ראש בפן הטכנולוגי אנו מציעים תשתית טכנולוגית לבניית האתר בצורה שתאפשר בעתיד הפיכתו או שילובו בתוך אפליקציה ייעודית למותג.

בניית אתרים שיווקיים המותאמים למנועי חיפוש על ידי חברת דוראן – מתמחה בהקמת אתרים ובנית אפליקציות בטכנולוגיות השיווק והפרסום המתקדמות ביותר באינטרנט – ליצירת קשר בטלפון 03-5227221 או באמצעות המייל [email protected]

לקוחות נבחרים

יש לנו ניסיון רב בעבודה מול מותגים גדולים, בינויים וקטנים בשוק הישראלי ובשוק הבינלאומי

דרג