פיתוח אתרים

לדוראן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בבניית אתרים והקמת מערכות טכנולוגיות חכמות המותאמות לקידום אורגני במנועי חיפוש באינטרנט.

למה אנחנו?

כי אנחנו בונים אתרים עוד מהתקופה שלא היה CSS ואת המידע השגנו בחיפוש ב-AltaVista. בעשרים וחמש השנים האחרונות האתרים צמחו מאלמנט שיווק נישתי, למרכז חשוב וקריטי בחיי מותג. אנחנו מבינים בכל שרשרת הייצור החשובה בהקמת אתר – איפיון חווית המשתמש, הגדרות עסקיות, תכנון נכון של מערכות המידע האפליקטיביות לשימוש הגולשים, והצגה יעילה של ערכי המותג והתכנים בכל המכשירים (מחשב-טאבלט-מובייל), בכל הרזולוציות, ובאינטגרציה אופטימאלית עם כל הפלטפורמות המובילות בעולם (מנועי חיפוש, מנועי אנליזה, מנועי מדידה וכו’). האתרים שאנו בונים בדוראן הופכים להיות להיט במנועי החיפוש ולהיט בקרב הגולשים. עם דוראן בונים אתרים שהופכים לאורך זמן לאימפריה דיגיטלית.

בניית אתר אצל חברת בניית אתרים שאינה מבינה לעומק את כלי השיווק המתקדמים והטכנולוגיות החדישות הנדרשות להטמעה באתר האינטרנט בשביל לקדמו באופן אורגני במנועי חיפוש, ובשביל לפרסמו באופן יעיל ומדיד ברחבי האינטרנט – עלולה להאט את היכולות השיווקיות של האתר ולהאט את הצמיחה המגיעה מהקמפיינים השיווקיים באינטרנט.

בניית אתרים שיווקיים הנסרקים באופן מושלם על ידי מנועי חיפוש

בניית אתר אינטרנט מוצלח היא מלאכה שדורשת מספר רב של רכיבים ואנשי מקצוע שונים עם התמחויות שונות. אתר אינטרנט מוצלח הוא אתר שהוא גם בנוי בטכנולוגיה חדישה ויעילה, וגם מוצלח שיווקית, אתר שהוא גם נוח לניהול ולתפעול על ידי אנשים שאינם אנשי דיגיטל, אבל הוא גם מורכב ומאפשר התחברות נוחה לכלי שיווק מתקדמים. אתר שהוא גם יעיל לקידום ושיווק, וגם כזה שכשהוא משווק ומצליח לצבור גולשים, הוא גם כתוב בצורה כזאת שמניעה את הגולשים לכיוונים רווחיים למותג. אתר שבאסטרטגיה שלו לקחו בחשבון גם יעילות ואפקטיביות שיווקית, גם יעדים פרסומיים ארוכי טווח, גם תשתיות נוחות לחיבורים טכנולוגיים עתידיים וגם רמת סריקה גבוהה על ידי חיפוש – הוא אתר מוצלח, שיהיה קל מאוד לקדם ולשווק אותו בכל פלטפורמת אינטרנט שהיא.

עם שנים רבות של ניסיון בבניית אתרי אינטרנט המותאמים לקידום אורגני במנועי חיפוש, מותאמים לגירסאות שונות של מחשבים ומכשירים ניידים, ומותאמים באופן מושלם לסריקה ותקשורת עם מערכות טכנולוגיות שונות (CRM, ERP, דיוור, DATA ועוד) – לקוחותינו נהנים מקמפיינים שיווקיים מוצלחים, אפקטיביים ורווחיים, וכאלה שיעילותם רק עולה עם הזמן ולא יורדת (כמו רוב מערכות בניית האתרים בשוק).

בניית אתרים ואפליקציות

דוראן מתמחה בבניית אתרי אינטרנט אשר בתשתית שלהם בנוים בצורה מושלמת להפיכתם לאפליקציה. כחלק ממערך בניית אתרים חכם, והתאמה מושלמת לכל צורות הטכנולוגיה האפשריות לאינטגרציה עם האתר (מערכות חברתיות, מערכות מדידה, מערכות מכירות, הנגשה ועוד) אנו בדוראן מאמינים שיש לחשוב רחוק ולראות את העתיד הטכנולוגי האפשרי למותג בזמן הנראה לעין.

כחלק מאותה חשיבה והגדלת ראש בפן הטכנולוגי אנו מציעים תשתית טכנולוגית לבניית האתר בצורה שתאפשר בעתיד הפיכתו או שילובו בתוך אפליקציה ייעודית למותג.

בניית חנות וירטואלית

דוראן מתמחה בהקמת חנות ווירטואלית לסחר אלקטרוני באינטרנט לחנויות בגדלים שונים. ניתן להקים חנות וירטואלית קטנה (עד אלף או כמה אלפי מוצרים בודדים) עם מערכת וורדפרס WooCommerce, או חנות בינונית או גדולה במיוחד (עם 10,000 מוצרים ואפילו מיליון או 2 מיליון מוצרים) עם מערכת מג’נטו 2. בעוד הקמת חנות על מערכת וורדפרס היא דבר קל באופן יחסי ופשוט, בניית אתר מג’נטו 2  דורשת ניסיון תכנותי מעמיק יותר בכדי להביא את האתר לרמת גימור ונראות גבוהה, לצד ניסיון והבנה טובה יותר ביכולת מג’נטו 2 לעבוד עם מספר שרתים בו זמנית.

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל