שיווק בטכנולוגיות המתקדמות ביותר באינטרנט

למה דוראן?

דוראן מציעה שירותי שיווק באינטרנט באמצעות כלי קידום ופרסום מתקדמים, המאפשרים למותגים ובעלי אתרים להשתמש בקשת רחבה של כלים ופלטפורמות באמצעותם ניתן ליצור צמיחה במודעות למותג או האתר ועליה מאסיבית בכמות הגולשים לנכסים הדיגיטליים שברשותו, דברים שבאופן טבעי מביאים לגדילה משמעותית בהכנסות.

משפכי שיווק אוטומטיים באינטרנט - Online Marketing Funnels

יצירת משפכי שיווק חכמים באינטרנט מייעלת את פעילויות השיווק במותג ומעלה באופן דרסטי את הרווחיות של הקמפיינים באינטרנט.

שיווק מקצועי באינטרנט מתייחס אל כל האתרים בעולם כמכלול עצום ומלא פוטנציאל, ובונה מערכת טכנולוגית (המורכבת ממספר מערכות אינטרנט, עמודי אינטרנט ודפי נחיתה) המובילה את הגולשים לתוך סיפור או חוויה שלמה. באותה חוויה המועברת שוב ושוב על ידי שיווק מחדש (Inbound Marketing) ומדידה חוזרת של התוצאות הממשיות.

שלבים נכונים בקמפיין שיווק באינטרנט

משרד פרסום אשר יודע לבצע שיווק חכם באינטרנט לוקח בחשבון שישנם מספר רמות או שלבים של חשיפה שאנחנו רוצים ויכולים לייצר לגולשים, ובאמצעותם ובהתאם לרמה בה הם נמצאים, והטכנולוגיה שמשמשת אותנו לשלוט בהם, נוכל להציג לגולשים עוד ועוד מידע, ולכוון אותם יותר ויותר אל הכיוון שאנו רוצים שילכו בו.

גולש שנחשף לראשונה ובאופן ארעי לתוכן הקשור למותג (פרסומת) בפלטפורמה בה הוא גולש, ומבלי שחיפש משהו הקשור למוצרים או השירותים של המותג – והקליק על הפרסומת, אבל לא השאיר פניה באתר – יכול, וזאת במידה והוטמעו מערכות מדידה (Tracking) או מערכות לצביעת גולשים (Pixel Tracking) – להיכלל בתוך פלטפורמות אחרות ולקבל תוכן שמיוחד לאנשים שהקליקו, אבל טרם קיבלו החלטה לפנות למותג ולהתקדם איתו.

למשפך שיווק חכם ניתן ואף רצוי להכניס מספר רב של טכנולוגיות ופלטפורמות (כגון דיוור, שליחת הודעות SMS, שיווק חוזר [Remarketing] ברשתות נוספות, איגוד קהלים ברשתות פרסום טבעיות [Native Advertising Networks], ועוד). המטרה האופטימאלית של משפך השיווק היא להביא את הלקוחות למצב בו הם מיודעים לעומק על הערכים שיש למותג להציע לו והוא קיבל מספיק ידע בשביל ליצור קשר עם המותג.

לא משנה איזה קשר זה יהיה – קליק, הרשמה, השארת טופס יצירת קשר, או אפילו גלישה למספר עמודים – קשרים אלה מהווים אפשרויות לשיווק חכם ונוסף ללקוח הפוטנציאלי דרך אפיק אחר, המתייחס לכך שזהו אינו האפיק הראשון בו נוצר קשר עם הלקוח.

שיווק באינטרנט - דוראן

שיווק אוטומטי ללקוחות חוזרים באינטרנט

לא רק עבור השגת גולשים וחשיפות ראשונות, אלא גם עבודה עם מסדי נתונים (Data Bases) קיימים של גולשים או של לקוחות קיימים – שיווק חכם באינטרנט מכיל אפשרויות לקשר רציף ועקבי עם הלקוחות דרך האינטרנט.

אחרי שמצליחים לייצר זרימה מוצלחת של גולשים ממקומות רחוקים ברחבי האינטרנט, אל עבר עמוד הנחיתה או האתר של המותג – וממנו היישר על מחלקת המכירות – ניתן לייצר מערך של כניסות חוזרות לאתר המותג או דפי נחיתה חדשים ייעודיים, ובכך להעלות משמעותית את הרווחיות פר לקוח (Live Time Value Per Client) שחוזר שוב ושוב לבקש שירותים ומוצרים מהמותג. עם עבודה נכונה לניתוח והורדת עלויות הכנסת לקוח לתוך המערכת (First Time Client) ומינוף המקומות הרווחיים ביותר בפרסום במדידה ארוכת הטווח.
בשביל להצליח לעשות קמפיינים חכמים של שיווק באינטרנט, נדרשים שימושים בכלי שיווק ומדידה מתקדמים. אחד מעקרונות המפתח בחברת דוראן הוא שלא יכול להיות שיש קמפיין שאי אפשר למדוד ולשפר אותו – עקרון שהופך את המסע השיווקי למוצלח יותר ויותר ככל שעובר הזמן.

  • מיפוי של מכלול האפשרויות הרלוונטיות למותג
  • יצירת משפכי שיווק חכמים
  • חיבור כל המערכות הטכנולוגיות למערכות מדידה
  • פילוח מקיף של כל פעילויות השיווק באינטרנט
  • מדידה מקיפה של כל האירועים והיעדים שהושלמו
  • שיווק מחדש (Inbound Marketing)

ליצירת קשר בנושא שיווק באינטרנט בכלי קידום ופרסום מתקדמים, ניתן ליצור קשר בטלפון 03-5227221 – או באמצעות המייל info@duran-seo.co.il.

במה אנחנו מתמחים?

שיווק ווידאו באינטרנט

שיווק ווידאו וקידום סדרות סרטונים במנועי חיפוש מבוססים ווידאו, בשילוב עם כלי מדידה מתקדמים, מאפשר צמיחה מתמדת בצפיות ותגובות בסרטונים. וווידאו וסרטונים נחשבים לאלמנט שיווקי מנצח שכן הם מעבירים לגולש חוויה ייחודית שלא ניתנת להעברה במדיות אחרות.

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק אתרים ועמודי אוהדים ברשתות חברתיות, בשילוב תוכן עשיר (טקסטים, תמונות וסרטוני ווידאו) מאפשר יצירת קשר ייחודי ואישי עם גולשים. דוראן מנהלת למותגים מובילים קמפיינים חכמים לשיווק ברשתות חברתיות בשילוב טכנולוגיות הפרסום והקידום המתקדמות ביותר באינטרנט.

שיווק ברשתות שותפים

שיווק שותפים (Affiliate Marketing) או שיווק ברשתות שותפים (Affiliate Networks) מייצר עבור המותג צמיחה בהכנסות בצורה מדודה, מבלי להשקיע כספים בפרסום שאינו אפקטיבי – אלא רק על תוצאות בפועל (Cost Per Action) – יצירת קשר של גולשים, רכישות, או הרשמות לאתר.

שיווק ופרסום תוכן טבעי (Native Advertising)

שיווק מאמרים ודפי נחיתה באמצעות פרסומות שמשתלבות בטבעיות (להבדיל מבאנרים מעצבנים) באתרי תוכן גדולים באינטרנט, או בקיצור – פרסום תוכן טבעי (Native Content Advertising) תופס תאוצה כאפיק פרסומי מוצלח לקמפיינים מבוססי המלצות תוכן.

שיווק בניוזלטר

שיווק בניוזלטר ובאמצעי דיוור חכמים הופך כל קמפיין פרסומי לאפקטיבי ורווחי יותר בעשרות אחוזים. חיבור אפשרויות דיוור לקמפיינים, והכנסת גולשים או לקוחות קיימים לרשימות דיוור אוטומטיות מאפשר חשיפה חוזרת למותג באמצעי הזול ביותר הקיים באינטרנט – דיוור בדואר אלקטרוני.

שיווק בפייסבוק

שיווק ברשת החברתית הגדולה בעולם – פייסבוק – בשילוב טכנולוגיות מדידה וקידום מתקדמות, מאפשר עליה בכמות האוהדים האמיתיים (לא SPAM של חוות לייקים) ועליה במעורבות האמיתית, בשיתופים, ביצירת קשר ובסופו של דבר ברווחיות הקמפיינים השיווקיים באינטרנט.

בואו נתחיל שיחה