שיווק באמצעות רשתות שותפים – Affiliate Networks Marketing

שיווק מבוסס תוצאות באמצעות רשתות שיווק שותפים

דוראן מתמחה בקידום ושיווק אתרים ומותגים בטכנולוגיות הקידום והשיווק המתקדמות ביותר באינטרנט, ביניהם בולט במיוחד האפיק המתקדם שיווק באמצעות רשתות שותפים. לאורך 20 השנה האחרונות אנו מלווים ובונים מותגים מערכות אינטרנט ואתרים מתקדמים, ומקדמים אותם בכלי שיווק מתקדמים וברשתות שיווק שותפים בארץ ובעולם

בניית רשת של שותפים העובדים עם המותג (Affiliates)

מעבר לפעילויות השיווק הפופלאריות ביותר למותגים (ביניהם קידום אתרים אורגני, פרסום פר קליק, פרסום סרטונים ועוד) ישנו אפיק שנחשב פופולארי ביותר בקרב מי שמשתמש בו, אך עלום ונסתר בקרב מותגים שעוד לא נחשפו אליו.
שיווק באמצעות שותפים משמעותו מציאת שיתופי הפעולה עם מפיצי תוכן באינטרנט (Publishers) המעוניינים לקדם ולפרסם את המותג והצעות השירותים או המוצרים שלו, והם מוכנים לעשות זאת על בסיס תוצאות בלבד – משמעות הדבר, שלמותג המפרסם באמצעות רשתות שיווק שותפים יש הוצאות פרסום רק על התוצאות שהוא הגדיר בקמפיין.
ניתן לכוון קמפיינים ולבססם על תוצאת לקוחות שרכשו משהו בפועל, ניתן לכוון את הקמפיין להשגת כמות פניות חדשות דרך טפסי יצירת קשר, ניתן לכוון קמפיינים להשגת הורדות לאפליקציה ועוד צורות מגוונות של התאמת הפרסום ליעד מדוייק – יצירתי ככל שיכול להמציא המותג המפרסם.
שיווק שותפים ושיווק חכם ברשתות שותפים נחשב לאפיק שיווק דיגיטלי מתוחכם מצד אחד, אבל פשוט מהצד השני – ומאפשר למותגים לייעל את הוצאות השיווק והפרסום שלהם ולמקד אותם בקמפיינים רווחיים יותר וספקולטיביים פחות.

יצירת קשר לשותפים פוטנציאליים באופן ישיר

שיווק שותפים מבוסס תוצאות  Preformance Based Affiliate Marketing

שיטת השיווק המתקדמת והצומחת ביותר בעולם

לדוראן ניסיון של למעלה מ-20 שנים בשיווק באמצעות רשתות שותפים

מיפוי חכם של כל רשתות השותפים הרלוונטיות למותג בארץ ובעולם

בניית קמפיינים מבוססי תוצאה למציאת שותפים (Cost Per Action Campaigns)

רשתות מבוססות שיווק באמצעות שותפים - Affiliate Marketing Networks

יש להבדיל בין רשתות מבוססות שיווק באמצעות שותפים (Affiliate Networks) לבין פלטפורמות לשיווק שותפים (Affiliate Marketing Platforms).

רשתות מבוססות שיווק שותפים הם אתרי אינטרנט גדולים המאגדים מפרסמים (Advertisers) עם משווקים (הקרויים גם מפיצים – Publishers – או שותפים – Affiliates) ומספקים פלטפורמה מלאה להרשמה, קישור, מדידה גולשים, גבייה, העברות תשלומים, ובעצם כל מה שצריך כדי להשיג שותפים שישווקו את המוצר או השירות של המותג. הייתרון הגדול של רשתות אלו הוא בהיצע העצום שהם מציעות לשני הצדדים המשתמשים (מותגים ומשווקים), אמינות גבוהה בדירוג הצדדים, אבטחה מסויימת בביצוע העסקאות ועוד.

רכיב חשוב שצריך לקחת בחשבון בשיווק ברשתות שיווק שותפים הוא שהרשת בה אנו מקיימים את המסחר עם השותפים היא לרוב רשת סגורה, בעלת דרישות שונות לגבי ההרשמה והסליקה של המותגים (בכדי למדוד באופן מדויק את התוצאות של השותפים) ולרוב לא מאפשרת שום קיום קשר ישיר עם שותפים מחוץ לרשת עצמה.

פלטפורמת שיווק באמצעות שותפים - Affiliate Marketing Platform

פלטפורמה לשיווק שותפים משמעותה התקנת רכיבי הרשמה למשווקים חדשים, מדידה וניתור של התוצאות והגולשים ותקשורת עם המשווקים עצמם – כשכל הרכיבים מותקנים בממשק ייעודי של המותג, בו הוא יכול להוסיף משווקים חדשים ולנהל איתם קשר ישיר ללא התערבות של רשת כזו או אחרת.

עבודה נכונה המשלבת שימוש בפלטפורמה להרשמה ומדידה של משווקים שותפים (Affiliate Marketing Platform) והשגת משווקים ייעודיים איתם יש למותג קשר ישיר, בשילוב עם הכמות הגדולה של הגולשים והלקוחות היכולה להגיע למותג דרך שיווק באמצעות רשתות לשיווק שותפים (Affiliate Marketing Networks) מאפשרת צמיחה דרסטית בכמות הגולשים והמודעות למותג. בניית אסטרטגיה נכונה להכוונת הגולשים לתוצאות אליהם מעוניין המותג להגיע מאפשרת צמיחה לא רק בכמויות הגולשים בפרט, אלא גם בהכנסות ורווחיות הקמפיינים השיווקיים באינטרנט בכלליות.

יצירת תוכנית שיווק שותפים מנצחת - Branded Affiliate Program

למותגים הרוצים לכבוש את היעדים הגבוהים ביותר ולהשיג הכנסות מקמפיינים מבוססי תוצאה (ועל ידי כך לא לשאת בסיכונים הכרוכים בקמפיינים שיווקיים שאינם מבוססי תוצאה) נדרשת הבנה גבוהה בכלים הטכנולוגיים והתרבות המקיפה את המשווקים העובדים על בסיס תוצאה ברשתות שיווק שותפים.

לדוראן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בשיווק תוכניות שותפים באמצעות פלטפורמה ייעודית וברשתות שיווק שותפים מובילות בארץ ובעולם.

צרו איתנו קשר עוד היום ויחד ניצור אסטרטגיה מנצחת לשיווק באמצעות שותפים – בטלפון 03-5227221 או באמצעות המייל [email protected]

לקוחות נבחרים

יש לנו ניסיון רב בעבודה מול מותגים גדולים, בינויים וקטנים בשוק הישראלי ובשוק הבינלאומי

דרג