שיווק בפייסבוק

שיווק ברשת החברתית הגדולה ביותר בעולם - פייסבוק

דוראן מציעה ללקוחותיה שירותי שיווק בפייסבוק – הקמת דפי אוהדים, יצירת קבוצות, העלאת מודעות למותג ושיווק מבוסס קמפיינים בפייסבוק, בשילוב טכנולוגיות הקידום והשיווק המתקדמות ביותר באינטרנט.

שיווק חברתי חכם בפייסבוק

פייסבוק לא מפסיקה לגדול ולצמוח, וכבר נטען לגביה שהיא עברה בפופולאריות שלה את ענקית החיפוש גוגל בארה"ב. איך ניתן להשתמש במדיה החברתית המתוחכמת הזאת ולשווק את עצמינו דרכה?

שיווק בפייסבוק הוא הטרנד החם היום בשוק בישראל. יותר ויותר חברות ועסקים – גדולים קטנים וזעירים, מתחילים להבין שיש כוח גדול שנמצא ממש מתחת לאף שלהם. באותו מקום בו הם מברכים את החבר הטוב שלהם על הילדה שנולדה לו, מוזמנים למסיבת שישי אצל הידידה מהצבא, או מאשרים הזמנה לארוחת חג – הם גם יכולים להתחיל לשווק את המוצר או השירות שלהם בצורה קלה ואיכותית. שיווק בפייסבוק הינו קל ופשוט, והכי חשוב מהנה, מכיוון והצורה שבה אנו עושים את זה היא דרך החברים הקרובים שלנו, המכרים מהמעגל הראשון והשני. כל שיווק יעיל בפייסבוק מתחיל מהאח והאחות, החברים מהעבודה הקודמת, וכל מי שאישרנו להיות חבר שלנו.
ברגע שפועלים בצורה חכמה, השיווק ברשת החברתית פייסבוק מתחיל להניע את עצמו. הגל הראשון שיתחיל מהמכרים שישמחו להצטרף לקבוצה שנפתח אפילו אם המוצר או השירות שלנו לא כל כך מעניינים אותם, יגרמו – כמעט בכלל בלי לדעת – ליותר ויותר בעלי עניין להגיע אלינו בעצמם.

דוראן שיווק בפייסבוק

שיווק תוכן מותג, ווידאו ופרסומות בפייסבוק

  • שימוש בכלי השיווק המתקדמים ביותר שיש לפייסבוק להציע
  • שימוש בכלי מדידה וצביעת גולשים (Video Pixel Tracking)
  • אינטגרציה עם כלי השיווק החברתיים של פייסבוק (Facebook Social Plugins)
  • הפקות קריאייטיב, הקמת דפי נחיתה ומשפכי שיווק (Marketing Funnels)
  • אופטימיזציה לתקציבי פרסום להעלאת רווחיות קמפיינים בגוגל
  • מחקר, איתור ומדידה של שטחי פרסום רווחיים בגוגל

אסטרטגיה נכונה לקמפיינים שיווקיים בפייסבוק

עם הגיע פייסבוק לעולם, ועם ההתפתחות בארץ, הפך הדבר ליעיל וברור בגלל המנגנונים המתוחכמים, אך עם זאת הפשוטים, בהם משתמש כל חבר בפייסבוק.
חשוב להבין דבר ראשון איך עובדת הפלטפורמה הזאת, ועוד יותר חשוב לדעת איך להיעזר בה לצרכינו.
המנגנון העיקרי והחשוב עבורינו להבנה, בבואנו לבצע שיווק בפייסבוק הוא הקיר שלנו, ומה שנקרא באנגלית News Feed, שזה עמוד הבית בו ישנו זרם העדכונים על הפעילויות של כל החברים שלנו.

עמוד החדשות והעדכונים הוא הדרך המרכזית בה אנו גורמים לקהילה שלנו להתעדכן במה שאנחנו עושים (לרוב אנחנו בכלל לא יודעים את זה…). בכל פעם שאני אוהב משהו, כותב סטטוס מסויים, או מצטרף לקבוצה – מיד כל החבר'ה יודעים. ככל שיש לי יותר חברים, כך אני יכול לגרום ליותר אנשים לדעת מה אני עושה, מה אני אוהב, ומה המידע שמעניין אותי.
שיווק חכם בפייסבוק הוא בבסיסו יצירת מספר רב ככל האפשר של חברים (לא מומלץ לצרף סתם אנשים שאנחנו לא מכירים), כדי שכמה שיותר אנשים יוכלו לצפות בעדכונים שלי.

עמודי אוהדים וקבוצות בפייסבוק

ישנם שלוש אפשרויות מרכזיות לפעילות חברתית בפייסבוק. כרטיס החבר נוצר עבורינו בשביל שנוכל לפתוח לנו את הכרטיס האישי – מי אנחנו, מה אנו עושים, אפשרות להעלאת תמונות ולצרף חברים. עמוד המעריצים, הוא כרטיס שבד"כ אמור לייצר את העסק שלנו, או מיזם כלשהו שאותו אנו מעוניינים לקדם. קבוצה היא הכלי החזק ביותר בפייסבוק, מכיוון והיא מאפשרת לחברים להצטרף ולהתדיין ביניהם ועם יוצר הקבוצה – וזה הכלי העיקרי ביותר והמוצלח ביותר בכל הנוגע לשיווק בפייסבוק.

ישנם הבדלים מהותיים בין הצורות השונות המתוארות לעיל, ובבסיסן היא האפשרות להנעת הגולשים לפעולות שאנו רוצים שינועו אליהן. הבדלים נוספים הם האפשרויות השונות של מנועי החיפוש לסרוק את אותם דפים, צורות התקשורת עם החברים ועוד.

שיווק בפייסבוק וברשתות חברתיות הוא כלי יעיל בעל יתרון משמעותי על שיטות פרסום אחרות. שיטת השיווק בין חברים ומכרים, כשעושים אותה בתבונה, יכולה להיות מומשלת לאש בשדה בשדה קוצים. ככל שהידיעה \ מוצר \ שירות יעיל יותר ותורם יותר לקבוצה שלנו, ואנו מזרימים אותו בחוכמה, כך המסר יעבור הלאה ויפיץ את עצמו

יצירת קבוצה ממוקדת ואיכותית שנוגעת ישירות למוצר \ שירות שלנו היא דרך יעילה בצורה בלתי רגילה להעלות את כמות הגולשים לאתר שלנו, וליצירת המרות – אפילו ישירות דרך הקבוצה. נוכל להניב לנו רווחים נקיים, ללא כל הוצאה מיותרת, מלבד הזמן שכרוך בתגובות לגולשים.

ליצירת קשר בנושא שיווק בפייסבוק בשילוב טכנולוגיות הפרסום המתקדמות ביותר באינטרנט, צרו קשר בטלפון 03-5227221 או באמצעות המייל info@duran-seo.co.il

במה אנחנו מתמחים?

שיווק ווידאו באינטרנט

שיווק ווידאו וקידום סדרות סרטונים במנועי חיפוש מבוססים ווידאו, בשילוב עם כלי מדידה מתקדמים, מאפשר צמיחה מתמדת בצפיות ותגובות בסרטונים. וווידאו וסרטונים נחשבים לאלמנט שיווקי מנצח שכן הם מעבירים לגולש חוויה ייחודית שלא ניתנת להעברה במדיות אחרות.

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק אתרים ועמודי אוהדים ברשתות חברתיות, בשילוב תוכן עשיר (טקסטים, תמונות וסרטוני ווידאו) מאפשר יצירת קשר ייחודי ואישי עם גולשים. דוראן מנהלת למותגים מובילים קמפיינים חכמים לשיווק ברשתות חברתיות בשילוב טכנולוגיות הפרסום והקידום המתקדמות ביותר באינטרנט.

שיווק ברשתות שותפים

שיווק שותפים (Affiliate Marketing) או שיווק ברשתות שותפים (Affiliate Networks) מייצר עבור המותג צמיחה בהכנסות בצורה מדודה, מבלי להשקיע כספים בפרסום שאינו אפקטיבי – אלא רק על תוצאות בפועל (Cost Per Action) – יצירת קשר של גולשים, רכישות, או הרשמות לאתר.

שיווק ופרסום תוכן טבעי (Native Advertising)

שיווק מאמרים ודפי נחיתה באמצעות פרסומות שמשתלבות בטבעיות (להבדיל מבאנרים מעצבנים) באתרי תוכן גדולים באינטרנט, או בקיצור – פרסום תוכן טבעי (Native Content Advertising) תופס תאוצה כאפיק פרסומי מוצלח לקמפיינים מבוססי המלצות תוכן.

שיווק בניוזלטר

שיווק בניוזלטר ובאמצעי דיוור חכמים הופך כל קמפיין פרסומי לאפקטיבי ורווחי יותר בעשרות אחוזים. חיבור אפשרויות דיוור לקמפיינים, והכנסת גולשים או לקוחות קיימים לרשימות דיוור אוטומטיות מאפשר חשיפה חוזרת למותג באמצעי הזול ביותר הקיים באינטרנט – דיוור בדואר אלקטרוני.

שיווק בפייסבוק

שיווק ברשת החברתית הגדולה בעולם – פייסבוק – בשילוב טכנולוגיות מדידה וקידום מתקדמות, מאפשר עליה בכמות האוהדים האמיתיים (לא SPAM של חוות לייקים) ועליה במעורבות האמיתית, בשיתופים, ביצירת קשר ובסופו של דבר ברווחיות הקמפיינים השיווקיים באינטרנט.

בואו נתחיל שיחה