שיווק ופרסום באמצעות תוכן טבעי – Native Content Advertising

שיווק באמצעות תוכן פרסומי טבעי - Native Advertising

לדוראן ניסיון עשיר והצלחות רבות בקמפיינים שיווקיים מבוססי תוכן באינטרנט. דוראן מציעה ללקוחותיה שירותי שיווק תוכן וקמפיינים של פרסום תוכן באופן טבעי (Native Advertising) באתרי מדיה גדולים. אפיק פרסום ושיווק התוכן הוא מהצומחים ביותר בשנים האחרונות, ומאפשר למותגים להציג כתבות תוכן אטרקטיביות באתרי המדיה והתוכן הגדולים ביותר בעולם, בכלים טכנולוגיים הניתנים למדידה ומיטוב (Optimization).

דוראן שיווק פרסום תוכן - Native Content Advertising

פרסום מאמרים ושיווק תוכן באתרי מדיה גדולים באופן טבעי (Native)

שיווק תוכן ופרסום מאמרי תוכן באתרי מדיה ותוכן ברחבי העולם הוא מאפיק הפרסום הצומחים ביותר בשנים האחרונות, עקב הירידה המתמשכת במעורבות הגולשים בכלי פרסום אגרסיביים (באנרים, פופ-אפים ועוד) והצורך של מפרסמים להציג תוכן מעמיק ומושקע לגולשים באתרי תוכן.

במקום שאתרי התוכן יצטרכו בעצמם לכתוב ולערוך תכנים פרסומיים, לנהל קשר ישיר למפרסמים, להפעיל מודרציה לתוכן ולשאת בעלויות הגבוהות של המכירות והניהול הכרוכים בפרסום ושיווק מאמרי תוכן באתרי מדיה גדולים, צמחו חברות שיתוף התכנים הגדולות Taboola, Outbrain, Revcontent ואחרות כפיתרון יעיל לתקשורת בין מפרסמים לאתרי מדיה.

שיווק תוכן ופרסום אתרים וכתבות מאמרים חצי פרסומיות בפלטפורמות שיווק התוכן, מאפשרות למותגים לקנות בתשלום פר קליק צפיות למאמרי תוכן שלהם, המשולבים בטבעיות כחלק ממאמרים חדשותיים באתרי תוכן גדולים בארץ ובעולם

לדוראן למעלה מ-20 שנים בקמפיינים שיווקיים ופרסומיים באינטרנט

הטמעת כלי מדידה חכמים מאפשרת פרסום יעיל ורווחי בפלטפורמות הפצת תוכן

שימוש בכלי השיווק והפרסום המתקדמים ביותר באינטרנט

פרסום אפקטיבי, יעיל, ומדיד של תכנים ומאמרי עומק

ניתן לפרסם אתרים, סרטוני ווידאו, אפליקציות ושירותים מיידיים באופן "טבעי" (Native Advertising)

שילוב תכנים באתרי המדיה הגדולים ביותר בעולם


שיווק תוכן בשלבי המשפך השיווקי (Marketing Funnel)

שיווק תוכן מאפשר להגיע ללקוחות חדשים דרך אתרי מדיה וגופי תוכן גדולים ברחבי האינטרנט, אך הוא גם מאפשר גם באמצעות שיווק חוזר (Remarketing) להגיע ללקוחות שכבר נחשפו למותג ולהעמיק את הקשר שלהם עם האפשרויות של המותג, השירותים והמוצרים שלו.

דוראן מפעילה משלבת בעבודה עם לקוחותיה את כלי הפרסום והשיווק המתקדמים ביותר באינטרנט – ליצירת קשר בנושא שיווק תוכן או פרסום תוכן באתרים מובילים ניתן ליצור קשר בטלפון 03-5227221 או באמצעות המייל [email protected]

לקוחות נבחרים

יש לנו ניסיון רב בעבודה מול מותגים גדולים, בינויים וקטנים בשוק הישראלי ובשוק הבינלאומי

דרג