שיווק בניוזלטר ובכלי דיוור חכמים

שיווק בניוזלטר ויצירת מערך שיווק אוטומטי בדואר אלקטרוני

לדוראן ניסיון עשיר והצלחות רבות בקמפיינים שיווקיים מבוססי תוכן באינטרנט. דוראן מציעה ללקוחותיה שירותי שיווק בניוזלטר ושירותי הקמת משפכי שיווק ומערכי שיווק אוטומטיים בדיוור בדואר אלקטרוני. אפיק השיווק בניוזלטר הוא אפקטיבי ביותר, והקמת מערך אוטומטי של משלוח דיוורים חכמים ללקוחות הוא אפיק הפרסום והשיווק הזול ביותר ואולי פוטנציאלית הרווחי ביותר עבור מותגים באינטרנט.

להגיע באמצעות הניוזלטר לדואר האלקטרוני של הלקוחות

כל האתרים, כל דפי הנחיתה, כל הקמפיינים, כל עמודי האוהדים וכל פעילויות הפרסום והקידום אתרים האורגני שמבצע מותג מניבים לו קהל גולשים חדש מידי יום. אלה עוברים בנכסים הדיגיטליים של הלקוח ומבצעים פעולות שונות בדרכם החוצה הלאה לנכסים דיגיטליים של מותגים אחרים.

קמפיינים איכותיים באינטרנט מצליחים להשיג תוצאות טובות מהגולשים החדשים שלהם, אבל את התוצאות הגבוהות ביותר משיגים מותגים שעושים שימוש מושכל בגולשים שכבר יצאו מהם הלאה. שימוש מושכל כזה יכול להיעשות במספר דרכים יקרות יחסית (פרסום חוזר למשל) או בכלי זול במיוחד – הדואר האלקטרוני.

על מותגים שרוצים להצליח באופן משמעותי באינטרנט להשתמש בשיווק בניוזלטר כאמצעי בסיסי בעבודת הקידום האינטרנטי שלהם. שיווק בדואר אלקטרוני צריך להפוך לטבע שני של כל פעילות שיווקית, באמצעות קודם כל הגדרת מטרות הקמפיין כך שיצברו דאטה (Email Data) ואיפשרו את הצורה הבסיסית של יצירת קשר מחדש, ובחינם (באמצעות הדואר האלקטרוני) עם הגולשים הפוטנציאלים להיהפך ללקוחות.

שיווק בניוזלטר הוא הכרחי ביצירת משפכי שיווק חכמים, כחלק בסיסי בהבנה שכדי לגרום לאנשים לבצע פעולה כלשהי עם המותג, יש לתקשר איתם מספר פעמים ולהדגיש שוב ושוב את ערכי המותג (בין אם ללקוחות חדשים, או ללקוחות קיימים).

  • שיווק בניוזלטר ודיוור אוטומטי באמצעות דואר אלקטרוני
  • דואר אלקטרוני הוא האפיק הזול ביותר לשיווק באינטרנט
  • שיווק תכנים, סרטונים ואתרים באמצעי דיוור ומדידה חכמים
  • לדוראן למעלה מ-20 שנים בקמפיינים שיווקיים ופרסומיים באינטרנט
  • יצירת משפכי שיווק (Marketing Funnels) וסדרות דיוור אוטומטי בדואר אלקטרוני
  • שימוש בכלי השיווק והפרסום המתקדמים ביותר באינטרנט

יצירת מערך שיווק אוטומטי בניוזלטר

לכל מותג או עסק יש כבר (גם אם באופן מפוזר ובמקומות שונים) מסד נתונים עם כתובות דואר אלקטרוני רבות – ניתן באופן פרקטי ופשוט להתחיל להשתמש ברשימות אלו כדי לייצר עבור המותג התעניינות בשירותים או המוצרים הקיימים שלו.

שילוב נכון של הרשימות הקיימות עם צבירה מחודשת של רשימות חדשות מהנכסים הדיגיטליים הקיימים של הלקוח, מאפשר יצירת מערך אוטומטי של מיילים היוצא ללקוחות הפוטנציאליים בהתאם לזמנים ומקומות ידועים מראש. קמפיין שיווק חכם בניוזלטר מאפשר לנו לייצר קשר אוטומטי ומעורר עניין עם הלקוחות הפוטנציאליים שלנו, כך שלאורך זמן נוכל שוב ושוב (מבלי לעבוד קשה בפועל) להדגיש להם את היתרונות שלנו ולהעמיק איתם שוב ושוב לאורך זמן בחוזקות הייחודיות שלנו כמותג.

דוראן מציעה ללקוחותיה שירותי שיווק בכלים המתקדמים ביותר באינטרנט
ליצירת קשר בנושא שיווק בניוזלטר או שיווק באמצעות דיוורים בדואר האלקטרוני ניתן ליצור קשר בטלפון 03-5227221
או באמצעות המייל info@duran-seo.co.il

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל