שיווק ברשתות חברתיות

שיווק ברשתות חברתיות מרובות ברחבי האינטרנט

דוראן מציעה ללקוחותיה פילוח מדויק של הרשתות הרלוונטיות אליהם, הכנת אסטרטגיה רחבה וכוללת, וביצוע בפועל של שיווק ברשתות חברתיות מרובות, בשפות שונות, בישראל ובעולם, בשילוב טכנולוגיות הקידום והשיווק המתקדמות ביותר באינטרנט.

יצירת שיח ושיווק ערכי המותג ברשתות החברתיות

הרשתות החברתיות הפכו כבר ממזמן למקום בו הגולשים מבלים את רוב זמנם – רובם כלל לא סוגרים את האתר בגמר השימוש, אלא משאירים אותו פתוח בעודם עובדים או גולשים באתרים אחרים, רק כדי שיוכלו לחזור ולהציץ בו אחת לפרק זמן מסויים, כדי לבדוק מה התחדש בקרב חבריהם והמותגים אותם הם מחבבים.

לא בכדי רוב בעלי העסקים כבר יודעים שהם חייבים שתהיה להם חזתית מכבדת ברשת פייסבוק וברשתות נוספות – אבל בחברת דוראן מאמינים שלא צריך רק חזית נאותה, אלא כדאי וגם ראוי להפוך אותה לכור מבעבע של התעניינות ושיח של לקוחות פוטנציאליים. בעזרת כלים רבים וטכניקות שיווקיות יצירתיות דוראן הופכת את עמוד המותג למקור של חשיפה מרובה למסרים שיווקיים, שירותים או מוצרים – ובכך הופכת אותו לסניף של ממש עבור הלקוח, ולמוקד רווח עקבי לאורך זמן.

משרד פרסום מומלץ - דוראן

קידום סרטונים ושיווק ווידאו במנועי חיפוש

  • מעל ל-10 שנים ניסיון מוצלח בשירותי שיווק ברשתות חברתיות
  • שימוש בכלי מדידה וצביעת גולשים (Pixel Tracking)
  • קידום תוכן עשיר (טקסט, תמונה ווידאו) ברשתות חברתיות
  • הקמת עמודי מותג ומשפכי שיווק (Marketing Funnels) בטכנולוגיות מתקדמות
  • קידום דפי אוהדים, קידום אתרים, וקידום אפליקציות ברשתות חברתיות
  • קמפיינים ממוקדי יעדים בפרסום ושיווק ברשתות חברתיות

יצירת קשרים בין הגולשים למותג

הרשתות החברתיות מציעות שלל צורות ודרכים להפיץ את המסרים שאנחנו מעוניינים להפיץ, ולקשור את הקשרים עם האנשים שאנו מעוניינים להתקרב אליהם, ובכך נפתח לארגונים ולעסקים עולם בלתי נגמר של תוכן ואנשים המעוניינים לצרוך אותו. הרשתות החברתיות לא רק מספקות עולמות תוכן לגולשים – אלא גם מסייעות להם להפוך למעורבים במידע המוצג להם על גבי המסך. על מנת להחדיר את המותג בצורה יעילה, אנו מעוררים שיח גולשים ער, מייצרים פעילות וויראלית שמפיצה את עצמה, ומפיצים בצורה רחבה ומפולחת את המסרים שנקבעו מראש באסטרטגיה שנרקמה במשותף עם הלקוח. כתוצאה מקמת האינטראקטיביות הגבוהה שנוצרת, מחודש לחודש רואה הלקוח שיותר ויותר אנשים נחשפים למסרים השיווק שלו, ויתרה מכך – אף מגיבים ומביעים את דעתם החיובית על ידי מעורבות יזומה מצידם, בשיתוף והעברת המידע הלאה לחבריהם.

למצוא את הליבה ששורדת את הטרנדים החולפים

יעילות השיווק עולה פלאים על ידי שליטה בטכניקות השיווק הייחודיות לכל פלטפורמה חברתית. החדשנות שמספקים לנו האתרים הגדולים (פייסבוק, טוויטר וכדומה) אינה נגמרת, וכלים המתוחכמים המוצעים לשיתוף מידע לא מפסיקים להופיע. שיווק איכותי ברשתות חברתיות לא יכול להתקיים ללא היכרות ושליטה בצורה אבסולוטית בכל אפשרות וטכניקה שקיימת בפלטפורמות השונות. צוות המדיה החברתית בדוראן ניצבים בחזית המחקר, החדשנות, והטכנולוגיה המתפתחת והגדלה במדיות החברתיות השונות.

מדידת אפקטיביות השיווק ברשתות חברתיות

חברת דוראן מאמינה שהלקוח הוא לא רק זה שמשלם – הוא גם זה שראוי שיהיה בשליטה ובהבנה מעמיקה של מה שקורה בשטח, ועל כן פותח לאורך השנים מערך של דיווח מפורט ומקיף עבור לקוחותינו. בעזרת מעקב צמוד אחר הערוצים החברתיים שאנו מפעילים, אנו מייצרים עבור הלקוח דו"ח תקופתי המציג את התכנים הפופולאריים, הסטאטוסים המוצלחים, השיתופים הקבועים והנקודות בולטות בתקופה האחרונה. לייקים זה משהו שאפשר לקנות בכסף, אבל ההצלחה האמיתית מגיעה כשרואים שכמות הגולשים שנחשפו למסרים, כמות האינטראקציות שקרו בעקבות התוכן, ומספר הגולשים שמגיע לאתר בפועל הולכת וגדלה מחודש לחודש. אנו מאמינים שהלקוח צריך לדעת את זה כל הזמן, ולמדוד בפועל את ההצלחה הישירה של הכסף שמושקע מבחינתו בקמפיין השיווק ברשתות החברתיות השונות.

דוראן מציעה ללקוחותיה שירותי שיווק ברשתות חברתיות, קידום עמודי עסק או אתרים (להוצאת גולשים החוצה מהרשת החברתית לאתר)
צרו קשר בטלפון 03-5227221 או במייל Info@duran-seo.co.il

במה אנחנו מתמחים?

שיווק ווידאו באינטרנט

שיווק ווידאו וקידום סדרות סרטונים במנועי חיפוש מבוססים ווידאו, בשילוב עם כלי מדידה מתקדמים, מאפשר צמיחה מתמדת בצפיות ותגובות בסרטונים. וווידאו וסרטונים נחשבים לאלמנט שיווקי מנצח שכן הם מעבירים לגולש חוויה ייחודית שלא ניתנת להעברה במדיות אחרות.

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק אתרים ועמודי אוהדים ברשתות חברתיות, בשילוב תוכן עשיר (טקסטים, תמונות וסרטוני ווידאו) מאפשר יצירת קשר ייחודי ואישי עם גולשים. דוראן מנהלת למותגים מובילים קמפיינים חכמים לשיווק ברשתות חברתיות בשילוב טכנולוגיות הפרסום והקידום המתקדמות ביותר באינטרנט.

שיווק ברשתות שותפים

שיווק שותפים (Affiliate Marketing) או שיווק ברשתות שותפים (Affiliate Networks) מייצר עבור המותג צמיחה בהכנסות בצורה מדודה, מבלי להשקיע כספים בפרסום שאינו אפקטיבי – אלא רק על תוצאות בפועל (Cost Per Action) – יצירת קשר של גולשים, רכישות, או הרשמות לאתר.

שיווק ופרסום תוכן טבעי (Native Advertising)

שיווק מאמרים ודפי נחיתה באמצעות פרסומות שמשתלבות בטבעיות (להבדיל מבאנרים מעצבנים) באתרי תוכן גדולים באינטרנט, או בקיצור – פרסום תוכן טבעי (Native Content Advertising) תופס תאוצה כאפיק פרסומי מוצלח לקמפיינים מבוססי המלצות תוכן.

שיווק בניוזלטר

שיווק בניוזלטר ובאמצעי דיוור חכמים הופך כל קמפיין פרסומי לאפקטיבי ורווחי יותר בעשרות אחוזים. חיבור אפשרויות דיוור לקמפיינים, והכנסת גולשים או לקוחות קיימים לרשימות דיוור אוטומטיות מאפשר חשיפה חוזרת למותג באמצעי הזול ביותר הקיים באינטרנט – דיוור בדואר אלקטרוני.

שיווק בפייסבוק

שיווק ברשת החברתית הגדולה בעולם – פייסבוק – בשילוב טכנולוגיות מדידה וקידום מתקדמות, מאפשר עליה בכמות האוהדים האמיתיים (לא SPAM של חוות לייקים) ועליה במעורבות האמיתית, בשיתופים, ביצירת קשר ובסופו של דבר ברווחיות הקמפיינים השיווקיים באינטרנט.

בואו נתחיל שיחה