שיווק בווידאו – קידום סרטונים במנועי חיפוש

קידום סרטונים ושיווק במנועי חיפוש מבוססי ווידאו

דוראן מציעה ללקוחותיה אסטרטגיה מקיפה ושירותי שיווק בווידאו וקידום סרטונים במנועי חיפוש ווידאו בכלי הקידום והשיווק המתקדמים ביותר באינטרנט.

העלאת חשיפה ומודעות למותג באמצעות ווידאו וסרטונים

רשתות הווידאו (YouTube, Vimeo, Flix ועוד) עובדות בבסיסן ממש כמו מנוע חיפוש. גולשים נכנסים לאתר, כותבים ביטויים רלוונטים למידע שהם תרים אחריו, ומקבלים את התוכן האטרקטיבי והמדוייק ביותר למושאי חיפושייהם. סרטונים שמצליחים להתייצב במקומות גבוהים בביטויי חיפוש, או נמצאים לצידם של סרטונים פופולאריים – זוכים לחשיפות ולצפיות רבות ככל שעובר הזמן ונצבר להם הוותק.

סדרת סרטונים מעניינת ושימושית, היא כמו קבוצת שגרירים שמדברים בשמך בכל פעם שמישהו רק מעוניין להקשיב, ובכך הופכת את מלאכת השיבוץ והקידום במנועי חיפוש הסרטים לקריטית בחשיבותה. חברת דוראן העמיקה לאורך השנים בהבנה של הרובוטים השונים של מנועי החיפוש, ויצרה טקטיקות שיווק מתוחכמות שמאפשרות לנו להפיק קמפיין שיווק בווידאו איכותי עבור לקוחותינו. כולנו יודעים שכשגולש מוצא סרטון איכותי ושווה במיוחד, הוא דואג גם לספר על זה לחברים שלו, ולשתף את זה ברשתות החברתיות שבהם הוא נוהג להסתובב – אנחנו בדוראן יודעים לדאוג לכך שכל חודש יהיו יותר ויותר גולשים כאלה.

קידום סרטונים ושיווק ווידאו במנועי חיפוש

  • מעל ל-10 שנים ניסיון בשיווק ווידאו וסרטונים ברחבי האינטרנט
  • שימוש בכלי מדידה וצביעת גולשים (Video Pixel Tracking)
  • קידום סדרות סרטונים במנועי חיפוש מבוססי ווידאו
  • הטמעת סדרות סרטונים במקומות אסטרטגיים באתר המותג וברחבי האינטרנט
  • הוספת הערות (Annotations) וקריאות לפעולה לגולשים
  • קידום ווידאו בביטויי חיפוש ובשיוך לסרטונים מקבילים באינטרנט

סרטון ווידאו אחד יכול להיות שווה אלף מילים כתובות

מעבר להימצאותם של הסרטונים ברחבי הרשת, הצבתם במקומות אסטרטגיים באתר הבית מגדילה באופן משמעותי את הזמן בו גולשים נשארים באתר, מעמיקה את היכרותם עם אופי השירותים והמוצרים המוצעים ומעלה באופן מיידי את היכולת שלהם להפוך מגולשים אקראיים ללקוחות פוטנציאלים. הגולשים תמיד מעדיפים ללחוץPlay לצפות בתוכן ווידאו מאשר לקרוא טקסט, וסרטון ווידאו ממוקד ואיכותי עושה את העבודה יותר מעשרות רבות של עמודי תוכן שיווקי או מעמיק – כי כפתור ה-Play הוא תמיד יותר אטרקטיבי מתוכן טקסטואלי שחור-לבן.

שיווק בווידאו וסדרות סרטונים פרקטיים עדיפים בהרבה על גימיקים וטרנדים

מדית הווידאו פכה בשנים האחרונות לשיגעון פרסומי, ומשרדי פרסום השקיעו מיליונים מכספי לקוחותיהם בהפקה של סרטונים מדליקים, מגניבים, מצחיקים ואפילו לפעמים מגוכחים – העיקר שיהיו כאלה שיפיצו את עצמם בצורה וויראלית. אחד הסיפורים המפורסמים הוא של חברת הנעליים Hi-tech.

הסרטון שבו ראו אנשים עם נעלי המותג רצים על המים, כאילו יש ספורט אמיתי כזה שבו המנצח הוא מי שמצליח לצעוד צעדים רבים ככל האפשר, הופץ ברשת כמו אש בשדה קוצים. לאחר תקופה מסוימת הודיעה החברה שהיא זו האחראית להמצאת הספורט החדש, ואין באמת כזה דבר – אבל הרשת כבר ייצרה מיליונים של איזכורים בנושא, ואנשים רבים החלו מייצרים סרטונים שלהם מנסים לחקות את הספורט החדש והמשוגע. מיותר לציין שהפקות ענק כאלה שהצליחו הן מעטות לעומת אלה שכשלו, ולכן אנחנו בחברת דוראן מאמינים שכל עסק קטן, בינוני או גדול, יכול לייצר תוכן איכותי מספיק בשביל לייצר הד בקרב התעשייה שבה הוא מתקיים – ללא שימוש בדברים החורגים מתחום העיסוק שלו. סדרת סרטוני מידע, טיפים, חדשנות מהתחום, או אפילו סרטוני תדמית איכותיים, יכולים להיות דריסת רגל חשובה בעולם הווידאו – בעיקר אם למתחרים אין עדיין נוכחות קיימת, ואפשר להיות מביאי הבשורה לתחום.

יותר ויותר מהתחומים עוברים לווידאו, ומותגים שמשכילים להבין את זה מקודם יותר, ובוחרים עמם נותן שירות איכותי שמלווה את התהליך, ומפיץ את התוכן בפועל, הם אלה שגורפים את ההצלחה גם הרבה אחרי שהמתחרים מתעוררים ומתחילים לצעוד בדרך שנטוותה על ידם מתוקף היותם חלוצים בתחומם. התחילו היום, והיפכו עצמכם לאוטוריטות בתחומכם.

פרסום ווידאו וסרטונים באתרי תוכן בישראל

מספר רשתות לפרסום מבוססות מידע ופילוח סוציואקונומי (Data Driven Advertisment) מאפשר לפרסם ווידאו באתרי תוכן מובילים בישראל ואלה מוצגים לגולשים הרלוונטיים ביותר למותג.

בישראל ניתן לפרסם סרטונים באתרי המדיה הגדולים בישראל (וואלה, YNET, MAKO ועוד) ובעולם ניתן לפרסם ווידאו גם באתרי התוכן המובילים (CNN, FORBES, FOX ואחרים) וניתן גם לכוון את הווידאו כך שיוצג לגולשים ממדינות מסויימות בלבד, לדוברי שפות ספציפיות בלבד ועוד.

צרו איתנו קשר עוד היום ונוכל יחד ליצור עבורכם אסטרטגיה נכונה המשלבת שיווק בווידאו במנועי חיפוש, פרסום סרטונים באתרי תוכן מובילים או אסטרטגיה לסדרת סרטונים במשפך שיווק בטלפון 03-5227221 – או באמצעות המייל: info@duran-seo.co.il

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל