שיווק בווידאו – קידום סרטונים במנועי חיפוש

קידום סרטונים ושיווק במנועי חיפוש מבוססי ווידאו

דוראן מציעה ללקוחותיה אסטרטגיה מקיפה ושירותי שיווק בווידאו וקידום סרטונים במנועי חיפוש ווידאו בכלי הקידום והשיווק המתקדמים ביותר באינטרנט.

העלאת חשיפה ומודעות למותג באמצעות ווידאו וסרטונים

רשתות הווידאו (YouTube, Vimeo, Flix ועוד) עובדות בבסיסן ממש כמו מנוע חיפוש. גולשים נכנסים לאתר, כותבים ביטויים רלוונטים למידע שהם תרים אחריו, ומקבלים את התוכן האטרקטיבי והמדוייק ביותר למושאי חיפושייהם. סרטונים שמצליחים להתייצב במקומות גבוהים בביטויי חיפוש, או נמצאים לצידם של סרטונים פופולאריים – זוכים לחשיפות ולצפיות רבות ככל שעובר הזמן ונצבר להם הוותק.

סדרת סרטונים מעניינת ושימושית, היא כמו קבוצת שגרירים שמדברים בשמך בכל פעם שמישהו רק מעוניין להקשיב, ובכך הופכת את מלאכת השיבוץ והקידום במנועי חיפוש הסרטים לקריטית בחשיבותה. חברת דוראן העמיקה לאורך השנים בהבנה של הרובוטים השונים של מנועי החיפוש, ויצרה טקטיקות שיווק מתוחכמות שמאפשרות לנו להפיק קמפיין שיווק בווידאו איכותי עבור לקוחותינו. כולנו יודעים שכשגולש מוצא סרטון איכותי ושווה במיוחד, הוא דואג גם לספר על זה לחברים שלו, ולשתף את זה ברשתות החברתיות שבהם הוא נוהג להסתובב – אנחנו בדוראן יודעים לדאוג לכך שכל חודש יהיו יותר ויותר גולשים כאלה.

קידום סרטונים ושיווק ווידאו במנועי חיפוש

  • מעל ל-10 שנים ניסיון בשיווק ווידאו וסרטונים ברחבי האינטרנט
  • שימוש בכלי מדידה וצביעת גולשים (Video Pixel Tracking)
  • קידום סדרות סרטונים במנועי חיפוש מבוססי ווידאו
  • הטמעת סדרות סרטונים במקומות אסטרטגיים באתר המותג וברחבי האינטרנט
  • הוספת הערות (Annotations) וקריאות לפעולה לגולשים
  • קידום ווידאו בביטויי חיפוש ובשיוך לסרטונים מקבילים באינטרנט

סרטון ווידאו אחד יכול להיות שווה אלף מילים כתובות

מעבר להימצאותם של הסרטונים ברחבי הרשת, הצבתם במקומות אסטרטגיים באתר הבית מגדילה באופן משמעותי את הזמן בו גולשים נשארים באתר, מעמיקה את היכרותם עם אופי השירותים והמוצרים המוצעים ומעלה באופן מיידי את היכולת שלהם להפוך מגולשים אקראיים ללקוחות פוטנציאלים. הגולשים תמיד מעדיפים ללחוץPlay לצפות בתוכן ווידאו מאשר לקרוא טקסט, וסרטון ווידאו ממוקד ואיכותי עושה את העבודה יותר מעשרות רבות של עמודי תוכן שיווקי או מעמיק – כי כפתור ה-Play הוא תמיד יותר אטרקטיבי מתוכן טקסטואלי שחור-לבן.

שיווק בווידאו וסדרות סרטונים פרקטיים עדיפים בהרבה על גימיקים וטרנדים

מדית הווידאו פכה בשנים האחרונות לשיגעון פרסומי, ומשרדי פרסום השקיעו מיליונים מכספי לקוחותיהם בהפקה של סרטונים מדליקים, מגניבים, מצחיקים ואפילו לפעמים מגוכחים – העיקר שיהיו כאלה שיפיצו את עצמם בצורה וויראלית. אחד הסיפורים המפורסמים הוא של חברת הנעליים Hi-tech.

הסרטון שבו ראו אנשים עם נעלי המותג רצים על המים, כאילו יש ספורט אמיתי כזה שבו המנצח הוא מי שמצליח לצעוד צעדים רבים ככל האפשר, הופץ ברשת כמו אש בשדה קוצים. לאחר תקופה מסוימת הודיעה החברה שהיא זו האחראית להמצאת הספורט החדש, ואין באמת כזה דבר – אבל הרשת כבר ייצרה מיליונים של איזכורים בנושא, ואנשים רבים החלו מייצרים סרטונים שלהם מנסים לחקות את הספורט החדש והמשוגע. מיותר לציין שהפקות ענק כאלה שהצליחו הן מעטות לעומת אלה שכשלו, ולכן אנחנו בחברת דוראן מאמינים שכל עסק קטן, בינוני או גדול, יכול לייצר תוכן איכותי מספיק בשביל לייצר הד בקרב התעשייה שבה הוא מתקיים – ללא שימוש בדברים החורגים מתחום העיסוק שלו. סדרת סרטוני מידע, טיפים, חדשנות מהתחום, או אפילו סרטוני תדמית איכותיים, יכולים להיות דריסת רגל חשובה בעולם הווידאו – בעיקר אם למתחרים אין עדיין נוכחות קיימת, ואפשר להיות מביאי הבשורה לתחום.

יותר ויותר מהתחומים עוברים לווידאו, ומותגים שמשכילים להבין את זה מקודם יותר, ובוחרים עמם נותן שירות איכותי שמלווה את התהליך, ומפיץ את התוכן בפועל, הם אלה שגורפים את ההצלחה גם הרבה אחרי שהמתחרים מתעוררים ומתחילים לצעוד בדרך שנטוותה על ידם מתוקף היותם חלוצים בתחומם. התחילו היום, והיפכו עצמכם לאוטוריטות בתחומכם.

פרסום ווידאו וסרטונים באתרי תוכן בישראל

מספר רשתות לפרסום מבוססות מידע ופילוח סוציואקונומי (Data Driven Advertisment) מאפשר לפרסם ווידאו באתרי תוכן מובילים בישראל ואלה מוצגים לגולשים הרלוונטיים ביותר למותג.

בישראל ניתן לפרסם סרטונים באתרי המדיה הגדולים בישראל (וואלה, YNET, MAKO ועוד) ובעולם ניתן לפרסם ווידאו גם באתרי התוכן המובילים (CNN, FORBES, FOX ואחרים) וניתן גם לכוון את הווידאו כך שיוצג לגולשים ממדינות מסויימות בלבד, לדוברי שפות ספציפיות בלבד ועוד.

צרו איתנו קשר עוד היום ונוכל יחד ליצור עבורכם אסטרטגיה נכונה המשלבת שיווק בווידאו במנועי חיפוש, פרסום סרטונים באתרי תוכן מובילים או אסטרטגיה לסדרת סרטונים במשפך שיווק בטלפון 03-5227221 – או באמצעות המייל: info@duran-seo.co.il

במה אנחנו מתמחים?

שיווק ווידאו באינטרנט

שיווק ווידאו וקידום סדרות סרטונים במנועי חיפוש מבוססים ווידאו, בשילוב עם כלי מדידה מתקדמים, מאפשר צמיחה מתמדת בצפיות ותגובות בסרטונים. וווידאו וסרטונים נחשבים לאלמנט שיווקי מנצח שכן הם מעבירים לגולש חוויה ייחודית שלא ניתנת להעברה במדיות אחרות.

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק אתרים ועמודי אוהדים ברשתות חברתיות, בשילוב תוכן עשיר (טקסטים, תמונות וסרטוני ווידאו) מאפשר יצירת קשר ייחודי ואישי עם גולשים. דוראן מנהלת למותגים מובילים קמפיינים חכמים לשיווק ברשתות חברתיות בשילוב טכנולוגיות הפרסום והקידום המתקדמות ביותר באינטרנט.

שיווק ברשתות שותפים

שיווק שותפים (Affiliate Marketing) או שיווק ברשתות שותפים (Affiliate Networks) מייצר עבור המותג צמיחה בהכנסות בצורה מדודה, מבלי להשקיע כספים בפרסום שאינו אפקטיבי – אלא רק על תוצאות בפועל (Cost Per Action) – יצירת קשר של גולשים, רכישות, או הרשמות לאתר.

שיווק ופרסום תוכן טבעי (Native Advertising)

שיווק מאמרים ודפי נחיתה באמצעות פרסומות שמשתלבות בטבעיות (להבדיל מבאנרים מעצבנים) באתרי תוכן גדולים באינטרנט, או בקיצור – פרסום תוכן טבעי (Native Content Advertising) תופס תאוצה כאפיק פרסומי מוצלח לקמפיינים מבוססי המלצות תוכן.

שיווק בניוזלטר

שיווק בניוזלטר ובאמצעי דיוור חכמים הופך כל קמפיין פרסומי לאפקטיבי ורווחי יותר בעשרות אחוזים. חיבור אפשרויות דיוור לקמפיינים, והכנסת גולשים או לקוחות קיימים לרשימות דיוור אוטומטיות מאפשר חשיפה חוזרת למותג באמצעי הזול ביותר הקיים באינטרנט – דיוור בדואר אלקטרוני.

שיווק בפייסבוק

שיווק ברשת החברתית הגדולה בעולם – פייסבוק – בשילוב טכנולוגיות מדידה וקידום מתקדמות, מאפשר עליה בכמות האוהדים האמיתיים (לא SPAM של חוות לייקים) ועליה במעורבות האמיתית, בשיתופים, ביצירת קשר ובסופו של דבר ברווחיות הקמפיינים השיווקיים באינטרנט.

בואו נתחיל שיחה