כיצד תמנעו כפילות תוכן באתרכם ? – סממנים מובהקים

תוכן העניינים  1. מבוא 2. סממנים מובהקים 3. כפילויות Title 4. כפילויות Description   בקטע הקודם למדנו מהם בעיות כפילות תכנים באתר, סיווגנו אותם לשלושה סוגים מרכזיים ולימדנו כיצד לזהות אותם באמצעות פקודת SITE וכעת נתחיל לעבור על הסימפטומים השונים שיש לשים לב אליהם. סממן מובהק לבעיית כפילות תכנים באתר לאחר ביצוע פקודת SITE, דפדפו […]

תוכן העניינים 

1. מבוא
2. סממנים מובהקים
3. כפילויות Title
4. כפילויות Description

 

בקטע הקודם למדנו מהם בעיות כפילות תכנים באתר, סיווגנו אותם לשלושה סוגים מרכזיים ולימדנו כיצד לזהות אותם באמצעות פקודת SITE וכעת נתחיל לעבור על הסימפטומים השונים שיש לשים לב אליהם.

סממן מובהק לבעיית כפילות תכנים באתר

לאחר ביצוע פקודת SITE, דפדפו קדימה בעמודי התוצאות בקפיצות של 5 עמודים כל פעם

 

 

המקסימום שגוגל יציג עבור אתר בפקודת SITE הוא 100 עמודי תוצאות. כאשר יש כפילות תוכן תתקבל ההודעה הזו :

 

 

בואו נשים לב לדגשים החשובים מלמעלה למטה לפי סדר הופעתם בתמונה:

שימו לב שהגענו למעשה לדף מס’ 701 מתוך 6,500 שגוגל מתיימר למצוא באתר.

מתחת לזה מתקבלת ההודעה המודגשת, “הסרנו כניסות דומות מאוד ל701 שכבר הוצגו. אם תרצה תוכל לחזור על החיפוש עם התוצאות שהוסרו…”

והעמוד האחרון שגוגל מציג הוא 71 ולא 100 . (חשוב לציין כי לפעמים גוגל מציג 100 דפים אך עדיין ישנה בעיית כפילות באתר, אך זהו אחד הסממנים המובהקים כאשר גוגל מציג פחות מ100 דפים).

 

וכעת נסביר בשפת בני אדם מה אנחנו למדים מכך :

גוגל מזהה 6500 דפים לערך באתר שבדקנו אך מתוכם מבחינתו רק 701 דפים נכללים באינדקס של גוגל או במילים אחרות אם יש באתר זה מודעות נדלן, דרושים רכב וכו’ (בערך 6,500 דפים שונים כאלו) גוגל מחשיב רק 701 מהם בתוצאות החיפוש השונות.

כלומר ישנן עוד בערך 5800 מודעות שונות ודפים שלא מופיעים בכלל בתוצאות החיפוש של גוגל !

כפילויות הינן גורם מרכזי לכך. הסימפטום החריף והבולט ביותר באתר זה הוא כפילויות כותרות (TITLE) וכפילויות בתיאור הדף (Description).

בקטע הבא נראה כיצד מזהים את אותן כפילויות דרך שימוש בפקודת SITE, וכיצד יש להתייחס ולטפל בהן.

 

<< לקטע הקודם לקטע הבא >>

No Comments

השאר תגובה

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל