דוראן בקהילה

עמותת טבקה החזון המרגש של עמותת טבקה ("עושה צדק" באמהרית) הוא לאפשר לכמה שיותר מיוצאי אתיופיה להשתלב בכל רקמות החיים של החברה הישראלית כשווים בין שווים, ללא שום אפליה או גזענות. דרך הקנית ידע לבני הקהילה, טיפוח וחיזוק השכבות החלקות, וסיוע בנושאים הקשורים לצדק ומשפט הצליחה ועודנה מצליחה העמותה לעזור לאלפי אתיופים בצמיחה, שגשוג והתפתחות. […]

עמותת טבקה

החזון המרגש של עמותת טבקה ("עושה צדק" באמהרית) הוא לאפשר לכמה שיותר מיוצאי אתיופיה להשתלב בכל רקמות החיים של החברה הישראלית כשווים בין שווים, ללא שום אפליה או גזענות. דרך הקנית ידע לבני הקהילה, טיפוח וחיזוק השכבות החלקות, וסיוע בנושאים הקשורים לצדק ומשפט הצליחה ועודנה מצליחה העמותה לעזור לאלפי אתיופים בצמיחה, שגשוג והתפתחות.

עמותת אחווה

עמותת אחווה לליווי רוחני קמה כדי ללוות חולים סופניים ובני משפחותיהם בתקופה הרגישה והכואבת של גילוי המחלה, וההתמודדות שלאחר מכן. העמותה מסייעת לחולים רבים מבחינה אישית ורוחנית בהתמודדות עם מחלות מאיימות חיים, או בשלבים האחרונים בחייהם של החולה ובני משפחתו. לעמותה יש קבוצת מלווים מוסמכת, ואחת לתקופה מתקיימת הכשרה מקצועית שמטרתה להגדיל את העוסקים במקצוע הכה חשוב הנקרא 'ליווי רוחני'.

'עזרה לזולת'

קבוצת עזרה לזולת הינה הקבוצה הגדולה ביותר בארץ בתחום הסיוע והתמיכה לכל אלה שזקוקים לכך. הקבוצה הולכת וגדלה (מעל 16,000 חברים נכון לכתיבת שורות אלו) באנשים אשר צריכים עזרה כלשהי, או מעוניינים לעזור ולתמוך – בין אם מדובר בהתנדבות, סיוע כלכלי כתרומה, שיתופים על פרוייקטים קיימים, או רעיונות ויזמויות חברתיות שמעוניינות לרקום עור וגידים. בשנים האחרונות נרקמו בתוך הקבוצה מאות פרוייקטים ששינו לאנשים את החיים.

PeopleDoGood

הרשת החברתית הראשונה למעשים טובים – האתר הוקם על מנת להזכיר ולגרום לאנשים הטובים להבין שהם לא לבד. התקשורת תמיד מתרכזת במה ששלילי, והציבור מקבל תמונה מייאשת ולא נכונה, וכך נצבעים חייו בצבע אפור הגורר עמו תוקפנות, אלימות, ובעיקר הרבה מאוד סבל בחיים האישיים. מטרת האתר היא לסחוף את אלה אשר כבר פועלים בחייהם בצורה שונה וחיובית, וליצור מאסה קריטית של חיוביות, ובעזרת רשת אופטימיות לקדם את החיוביות והטוב באשר הוא

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

בואו נתחיל שיחה