קידום אתרים אורגני

עם ניסיון של למעלה מ-7 שנים, מעניקה חברת דוראן שירותי קידום אתרים אורגני (העלאת האתר בתוצאות המוצגות במנועי החיפוש) לעשרות לקוחות בארץ ובעולם. תוך שמירה על רמת איכות גבוהה וקפדנית לקוחותינו נהנים מקידום איכותי המחזיק לאורך זמן רב אל מול המתחרים, ומניב עבורם כמויות גולשים רבות, ורווחים הולכים וגדלים משנה לשנה. חושבים אתכם בגדול ורצים […]

עם ניסיון של למעלה מ-7 שנים, מעניקה חברת דוראן שירותי קידום אתרים אורגני (העלאת האתר בתוצאות המוצגות במנועי החיפוש) לעשרות לקוחות בארץ ובעולם. תוך שמירה על רמת איכות גבוהה וקפדנית לקוחותינו נהנים מקידום איכותי המחזיק לאורך זמן רב אל מול המתחרים, ומניב עבורם כמויות גולשים רבות, ורווחים הולכים וגדלים משנה לשנה.

חושבים אתכם בגדול ורצים למרחקים ארוכים

בעבודת קידום אתרים איכותית אין קיצורי דרך. בבניית אסטרטגית קידום נכונה, ההתקדמות נעשית בקצב טבעי ומתוקף כך הופכת אמינה וסמכותית יותר אל מול המתחרים לאורך זמן. הרעיון המוביל בקידום אורגני נכון הוא להעלות בצורה משמעותית את מדד האמינות (Trustrank) ומדד הסמכותיות (Authority rank) של אתרכם ועל ידי כך לגרום לו להתמקם בצורה הולכת וגוברת בעוד ועוד ביטויים לאורך ציר הזמן, אך לא פחות מכך להביא למצב בו כל התמקמות בביטוי זה או אחר במנוע חיפוש כלשהו, היא יציבה ושומרת על עצמה לאורך תקופות ארוכות. להתקדם בגוגל יכול להיות דבר פשוט – אך שיטות קידום מפוקפקות עלולות להסב נזק רב יותר מכל תועלת שהפיקו עבור הלקוח בזמן הקצר שסייעו לו (בעיקר כשנעשים על ידי חובבנים, או בעזרת מניפולציות טכנולוגיות שונות ומשונות). דרושים מומחים בעלי ניסיון רב כדי להצליח לגרום לאתר אינטרנט לא רק להתקדם, כי אם להפוך לאתר בר-הסמכא, המוביל והדומיננטי ביותר בתחומו, דבר שמוביל באופן טבעי לנהירת גולשים אחריו.

 

לוקחים את השירות רמה אחת קדימה

תנאי חשוב ביותר להצלחה של קמפיין הוא היכרות מעמיקה של כל הגורמים הלוקחים בו חלק, והבנה ברורה של היעדים והדקויות שצריך לקחת בחשבון בתוך הפעילות. קמפיין איכותי הוא תוצאה של ניהול התיאום בין צוותי התוכן, הפיתוח והשיווק של החברה, ומקורו במחקר התחום, הנישות והמתחרים הקיימים – בצורה שלא משאירה מקום לספק מהי האסטרטגיה הנכונה לפעול בה. מתוך היכרות עם סוגי טכנולוגיה רבים, וידע עצום שנצבר לאורך השנים נוכל לבחון מהם המהלכים הנכונים ביותר לביצוע, לתזמן את היישומים השונים על גבי האתר, ולברור מבין שלל האפשרויות את אלה אשר יסייעו בטווחים המידיים ביותר ליצור את התוצאות הרצויות.

 

תמיד בחזית הטכנולוגיה

דוראן היא אוטוריטה בתחום השיווק באינטרנט ומרכזת קורסים והכשרות מקצועיות בתחום במגוון מכללות וגופים נחשבים בארץ. כחלק בלתי נפרד מהעבודה היומיומית, הצוות תמיד מתעדכן בכל השינויים שמתרחשים במנועי החיפוש ובענף השיווק באינטרנט העולמי בכלל, וזאת בכדי לדאוג שכל הלקוחות יישארו תמיד מעודכנים בשינויים חשובים שיש לבצע. תמיד נקדים תרופה למכה, ולקוחותינו לעולם לא ייפגעו מעדכוני אלגוריתמים שמופיעים חדשות לבקרים במדיות השיווק השונות. קבוצת דוראן מאמינה שמתנות צריך לחלק, ולא לשמור לעצמם בלבד, ועל כן הצוות מתחזק מספר בלוגים אשר נחשבים כמובילים בתעשייה הישראלית, ובכך מהווים מקור התעדכנות לחברות ואנשי שיווק וקידום בארץ.

 

עד שתגיע למקום הראשון – איך תדע מה עושים עבורך? שקיפות מלאה היא שם המשחק

עבודת קידום אתרים עלולה לעיתים להיראות להדיוטות כמשהו מסתורי ובלתי ברור, אבל האמת היא שכל מקבל שירות חייב לדעת מה עושים עבורו בפועל. ייתכן שההבל הברור בין פעולה כזו או אחרת יישאר מעורפל, אבל חייבת להיות שקיפות מלאה בדבר הפעולות שנעשות בעבור הכסף שמשולם. דוראן עובדת בסטנדרטים המקובלים כיום בחו"ל, ומשתמשת במערכת דוחות ייחודית שפותחה על ידה, על מנת להעניק ללקוח דיווח שקוף ומלא על כל הפעילות שנעשתה עבורו בכל חודש נתון. הצוות דואג להדריך את הלקוחות כיצד לקרוא את הנתונים ולהבין את המדדים השונים על מנת לראות בכל חודש בצורה שקופה וללא הטיות את התמורה המלאה לכספו. כך נוצרת מחויבות אמיתית – דוראן מתחייבת ליעדים מסוימים אותם היא משלימה בכל חודש, ומציגה את השגתם בצורה ברורה בתומו.

 

עובדים עם הלב

קידום אתרים אינו עיסוק לרובוטים אלא לבני אדם. צוות דוראן מנוסה בעבודת צוות בגופים גדולים ומסועפים ויודע להוביל את הפרויקט דרך כל המשוחות אל עבר ההצלחה הרצויה. לשם כך נדרשות יכולות אנושיות ותקשורתיות גבוהות והצוות נבחר בקפידה לעמוד בסטנדרטים אלו כדי לתת שירות ברמה גבוהה לכל לקוחותינו. אם לקוח מחפש רק חברה שתדע לעבוד – דוראן אינה הכתובת – אך במידה והלקוח מעוניין בקבוצת אנשים מלאי להט, אהבה גדולה למקצוע, ובעיקר מלאי אכפתיות עבור הלקוח היחיד והמיוחד העומד בפניהם – הוא הגיע למקום הנכון.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

בואו נתחיל שיחה