כך תביא יותר גולשים מהפייסבוק לאתר העסק

בדקת כמה אנשים הגיעו לאתרך מהפייסבוק והתאכזבת ? גם אחרי שהשקעת רבות בעמוד עסקי והוספת לייקים לעמוד עדיין לא מגיעים לאתר שלך ? האם ידעת שבעזרת כמה מהלכים פשוטים תוכל לשפר באופן ניכר את כמות הגולשים לאתר שלך? התופעה הזו מאוד שכיחה וממש לא זניחה, התחושה הזו שדף הפייסבוק שלך לא מביא תנועה משמעותית לאתר […]

בדקת כמה אנשים הגיעו לאתרך מהפייסבוק והתאכזבת ?

גם אחרי שהשקעת רבות בעמוד עסקי והוספת לייקים לעמוד עדיין לא מגיעים לאתר שלך ?

האם ידעת שבעזרת כמה מהלכים פשוטים תוכל לשפר באופן ניכר את כמות הגולשים לאתר שלך?

התופעה הזו מאוד שכיחה וממש לא זניחה, התחושה הזו שדף הפייסבוק שלך לא מביא תנועה משמעותית לאתר האינטרנט של העסק ושום לקוח פוטנציאלי לא מגיע.

זאת למרות כל המאמצים והמשאבים שהושקעו בקידום העסק בפייסבוק.

בעזרת 2 מהלכים פשוטים ניתן יהיה להגדיל משמעותית את כמות הגולשים לאתר האינטרנט.

אמנם הטיפ הבא יכול להיראות לך פשוט מידיי, אך תתפלא לדעת כמה אנשים קוראים תוכן בפייסבוק ומעוניינים לדעת עוד על בעל העמוד ומחפשים שתוביל אותם ישירות לאתרך

הוספת כתובת אתר האינטרנט במידע העמוד

וודא כי הוספת את כתובת אתר העסק במידע הדף אשר נמצא תחת "מידע בסיסי" בהגדרות דף הפייסבוק. תוכל לעשות זאת בקלות בלחיצה על "ערוך דף" ולאחר מכן "עדכן מידע" בסרגל הניהול בראש דף הפייסבוק. כתובת אתר האינטרנט מופיעה גם כאשר לקוחות פוטנציאלים לוחצים עם "אודות העמוד", ובנוסף כתובת האתר תופיע כקישור בראש דף הפייסבוק שלך מתחת לתמונת הפרופיל. מיקום זה אסטרטגי ויעיל להבאת תנועת לקוחות פוטנציאלים לאתר האינטרנט.

הוספת קישורים לעמודים באתר כחלק מתיאור התמונות

חשוב לצרף קישורים לעמודים הרלוונטים באתר בתיאור התמונות שהעלית לעמוד, ניתן גם לערוך את התיאור של תמונות קיימות.
ניתן לעשות זאת בקלות, כאשר אתה צופים בתמונה הרלוונטית לוחצים על "עריכה" ומוסיפים את כתובת האתר לתיאור התמונה, לאחר מכן לוחצים "העריכה בוצעה"
קישורים אלו שהוספת בתיאור יופיעו גם בתקציר כאשר אתה משתף את התמונות על קיר העמוד וכמובן גם על הקיר של החברים שהצטרפו לעמוד, מהלך אשר מגביר משמעותית את החשיפות לאתר.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

בואו נתחיל שיחה