ארכיטקטורה פנימית

ארכיטקטורה פנימית – Hierarchy בעזרת שימוש הגיוני מחד, אך יצירתי מאידך במחקר מילות המפתח שבוצע עם תחילת הפרויקט, כל משורטט בבירור המבנה האידיאלי של עץ האתר. היררכיית ביטויים מתוחכמת וחזקה תוביל את האתר להתקדם בצורה מהירה, ממוקדת ורחבה יותר. בכל מחקר נוצר מיפוי של המבנה הקיים וניתנת הדרכה מלאה כיצד להתמירו לאופק החדש שנפרש, תוך […]

ארכיטקטורה פנימית – Hierarchy

בעזרת שימוש הגיוני מחד, אך יצירתי מאידך במחקר מילות המפתח שבוצע עם תחילת הפרויקט, כל משורטט בבירור המבנה האידיאלי של עץ האתר. היררכיית ביטויים מתוחכמת וחזקה תוביל את האתר להתקדם בצורה מהירה, ממוקדת ורחבה יותר. בכל מחקר נוצר מיפוי של המבנה הקיים וניתנת הדרכה מלאה כיצד להתמירו לאופק החדש שנפרש, תוך שמירה על התייחסות לצרכים השיווקיים והמיתוגיים של הלקוח.


ייעול עבודתו של צוותי התוכן

מנהלי התוכן באתרים הם החלק החי והנושם בכל פרויקט אינטרנטי. לכן כחלק מהשירות אותו דוראן מספקים יהיה להעביר הדרכה אישית את אותו אדם או צוות האחראים על התוכן באתר, שמטרתה הברורה היא להחדיר את עקרונות הקידום החשובים כשיקול נוסף לצרכי הקופירייטינג שלהם. לאחר תהליך ההדרכה הצוות מלווה באופן שוטף את מנהלי התוכן בשאלות השונות על מנת לאפשר מצב שבו אנשי התוכן יודעים ליצור את התכנים הטובים ביותר ומעבים באופן מתמיד את ההיררכיה המדויקת שהותוותה מבעוד מועד. בסופו של דבר שאיפתה האידיאלית של הסינרגיה המשותפת היא להביא למצב בו כל עמוד תוכן שמתווסף עומד במדויק במקומו כבורג בתוך אסטרטגית תוכן שלמה ומקיפה, ולא עמוד עצמאי חסר היקשר.

מאתר גדול ומסועף – לפירמידה מובנית ועוצמתית במיוחד

הקישורים המעבירים את הגולשים בין עמוד לעמוד, מהווים עבור מנועי החיפוש אינדיקציה למיקוד האתר בתחומים כאלה ואחרים. ככל שיש יותר קישורים לעמוד מסוים, ניתן להניח שבעל האתר רצה להבליט אותו על פני השאר. כשמדובר באתרי תוכן גדולים מבנה הקישורים הפנימי הופך מסועף ביותר, וחשוב ביותר לדעת כיצד נראים הדברים לרובוטים אשר סורקים את המבנים המורכבים הללו. ניתוב לא נכון של משקלי קישורים באתר האינטרנט יכול להיות הגורם לכשלים רבים ביכולות ההתקדמות שלו במנועי החיפוש. בעזרת כלים חיצוניים, צוות דוראן ממפה את המשקלים השונים ויוצר מפה מחודשת אשר מטרתה לסדר את המשקלים בצורה האופטימאלית ביותר עבור צריך הקידום. כאשר התהליך מבוצע כהלכה, מתאפשר לכל האתר להתקדם בתנועה אחת יציבה ומובנית, כשהדפים החשובים באמת מקבלים את היחס המועדף בתוצאות המוצגות במנועי החיפוש.

מפת דרכים להמשך הדרך

הארכיטקטורה טומנת בחובה גם יעדי התפתחות נוספים של האתר לאורך התקופה הנראית לעין. לאחר תקופת הקידום הראשונית מנהלי התוכן לומדים כיצד להשתמש במסמך הראשוני שנוצר על מנת להתרחב ולעבות אגפי תוכן נוספים באתר. כך תמיד יכולות להיות התפתחויות חדשות, כיווני עיסוק נוספים באותם נישות ממש, ואוקיינוסים חדשים של גולשים פוטנציאלים לפנות אליהם

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

בואו נתחיל שיחה