איך ניתן לעשות מפת אתר עם מעל מיליון קישורים ?

מפת אתר – מטרתה העיקרית היא לחשוף את כל העמודים באתר בצורה מסודרת למנוע החיפוש במידה ויש חסמים בסריקה עצמה, גוגל והעכבישים יודעים להבדיל בין מפת אתר לשאר האתר. אז מהי החוקיות למפת אתר תקינה ? בכל הקשור לקידום אתרים, גם למפת אתר יש חוקיות מבחינת מנוע החיפוש, מפת אתר יכולה להכיל עד כ 50,000 […]

מפת אתר – מטרתה העיקרית היא לחשוף את כל העמודים באתר בצורה מסודרת למנוע החיפוש במידה ויש חסמים בסריקה עצמה, גוגל והעכבישים יודעים להבדיל בין מפת אתר לשאר האתר.

אז מהי החוקיות למפת אתר תקינה ?

בכל הקשור לקידום אתרים, גם למפת אתר יש חוקיות מבחינת מנוע החיפוש, מפת אתר יכולה להכיל עד כ 50,000 קישורים . את אותם קישורים ניתן לפרק למפות אתר קטנות יותר. וגם כאלה ניתן להזין 50,000 .

האפשרות להרכיב אינדקס מפות אתר קטנות מעניק לנו כוח לחלק את מפות האתר בצורה כזו שנוכל להכיל כמות אדירה של מפות אתר והדבר יהיה תקין מבחינת מנוע החיפוש.

בחישוב זריז – 50,000 שורות במפת אתר , 50,000 מפות אתר קטנות שבתוכם ניתן לשים בכל אחת 50,000 קישורים. 50,000 כפול 50,000 = 2.5 ביליון קישורים.

לבנות אינדקס של מפות אתר , ולהכניס בפנים מפות אתר קטנות המכילות עד כ 50,000 קישורים זה תקין. השאלה מתייחסת כמובן לאתרים בחו"ל שסדר הגודל שלהם גדול ומשמעותי מן הארץ.

בארץ מפות האתר קטנות יותר והדבר אינו מהווה בעיה. יש להשתדל לשים רק כמה אלפים בודדים בכל מפת אתר וכן לחלק את מפות האתר למפות קטנות יותר.

1
הגב

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
אורן Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
אורן
Guest
אורן

שלום
קודם כל רציתי להגיד כל הכבוד על הבלוג מאד מעניין ומיוחד. שנית רציתי לשאול אים אתה יכול לתת דוגמא לאך בדיוק עושים את זה או אפילו להראות אתר שעשה את זה ולתת קישור לsitemap שלו אני שואל את זה כי אני מתכוון להקים אתר מאד גדול והמתכנתים שלי לא מבינים מה זה מפת אתר של מפות אתר. איפה יש דוגמא לזה?

בואו נתחיל שיחה