איך ניתן לעשות מפת אתר עם מעל מיליון קישורים ?

מפת אתר – מטרתה העיקרית היא לחשוף את כל העמודים באתר בצורה מסודרת למנוע החיפוש במידה ויש חסמים בסריקה עצמה, גוגל והעכבישים יודעים להבדיל בין מפת אתר לשאר האתר. אז מהי החוקיות למפת אתר תקינה ? בכל הקשור לקידום אתרים, גם למפת אתר יש חוקיות מבחינת מנוע החיפוש, מפת אתר יכולה להכיל עד כ 50,000 […]

מפת אתר – מטרתה העיקרית היא לחשוף את כל העמודים באתר בצורה מסודרת למנוע החיפוש במידה ויש חסמים בסריקה עצמה, גוגל והעכבישים יודעים להבדיל בין מפת אתר לשאר האתר.

אז מהי החוקיות למפת אתר תקינה ?

בכל הקשור לקידום אתרים, גם למפת אתר יש חוקיות מבחינת מנוע החיפוש, מפת אתר יכולה להכיל עד כ 50,000 קישורים . את אותם קישורים ניתן לפרק למפות אתר קטנות יותר. וגם כאלה ניתן להזין 50,000 .

האפשרות להרכיב אינדקס מפות אתר קטנות מעניק לנו כוח לחלק את מפות האתר בצורה כזו שנוכל להכיל כמות אדירה של מפות אתר והדבר יהיה תקין מבחינת מנוע החיפוש.

בחישוב זריז – 50,000 שורות במפת אתר , 50,000 מפות אתר קטנות שבתוכם ניתן לשים בכל אחת 50,000 קישורים. 50,000 כפול 50,000 = 2.5 ביליון קישורים.

לבנות אינדקס של מפות אתר , ולהכניס בפנים מפות אתר קטנות המכילות עד כ 50,000 קישורים זה תקין. השאלה מתייחסת כמובן לאתרים בחו”ל שסדר הגודל שלהם גדול ומשמעותי מן הארץ.

בארץ מפות האתר קטנות יותר והדבר אינו מהווה בעיה. יש להשתדל לשים רק כמה אלפים בודדים בכל מפת אתר וכן לחלק את מפות האתר למפות קטנות יותר.

1 Comment

אורן on 12 במאי 2007

שלום
קודם כל רציתי להגיד כל הכבוד על הבלוג מאד מעניין ומיוחד. שנית רציתי לשאול אים אתה יכול לתת דוגמא לאך בדיוק עושים את זה או אפילו להראות אתר שעשה את זה ולתת קישור לsitemap שלו אני שואל את זה כי אני מתכוון להקים אתר מאד גדול והמתכנתים שלי לא מבינים מה זה מפת אתר של מפות אתר. איפה יש דוגמא לזה?

השאר תגובה

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל