כמה חשוב לעדכן את הבלוג באופן תדיר ?

גם בקידום אתרים עלינו להסתכל קודם כל על הגולש ולבצע סינרגיה בין הגולש למנוע החיפוש, בוידאו שלפנינו מאט קאטס מתאר את התהליך בצורה כזו. במידה ואנו רוצים לשמור על חומר טרי לקוראים שלנו שיחזרו בכל יום לקרוא משהו חדש. עדכון יומיומי או שבועי יעשה את העבודה בצורה יעילה, אף גולש אינו אוהב להיכנס לבלוג ולראות […]

גם בקידום אתרים עלינו להסתכל קודם כל על הגולש ולבצע סינרגיה בין הגולש למנוע החיפוש, בוידאו שלפנינו מאט קאטס מתאר את התהליך בצורה כזו. במידה ואנו רוצים לשמור על חומר טרי לקוראים שלנו שיחזרו בכל יום לקרוא משהו חדש.

עדכון יומיומי או שבועי יעשה את העבודה בצורה יעילה, אף גולש אינו אוהב להיכנס לבלוג ולראות שהוא לא מעודכן.

יש עדויות מהשטח שאם נעדכן את התוכן בצורה תכופה יותר העכביש יגיע בצורה תכופה יותר. אך שמסתכלים במנוקדת מבט של מנוע החיפוש, ישנו דגש חשוב ביותר על איכות הפוסטים אותם אנו מעלים.

מאט קאטס מבהיר בצורה די ברורה.

מנוע החיפוש שם דגש על איכות הפוסטים ולא על תדירות הפוסטים. מאט קאטס אומר שכדאי מאד להשקיע באיכות הפוסטים שאנו מעלים לבלוג שלנו

גם הוא מעיד על עצמו שלפעמים הוא לא מעלה פוסטים גם שבוע או שבועיים, כי הוא רוצה להשקיע באיכות הפוסט.

עדיף לכתוב על משהו חדש ולא על איזה חדשה שעלתה לפני 5 ימים וכבר חמישים בלוגים כתבו עליה.

רק אם באמת יש לנו משהו איכותי להוסיף , כדאי לכתוב על הנושא. לא יקרה דבר אם לא נעדכן כמה זמן בבלוג שלנו, העיקר שמתי שכן נעדכן זה יהיה איכותי באמת ובעל ערך מוסף לגולש.

זה נחמד לראות שגם מאט קאטס מדגיש את העוצמה שיש ליצירתיות בדברים האלה, רק אם אתה יצירתי באמת ויכול להוסיף משהו חדש ומהפכני על נושא מסוים כדאי לך לכתוב עליו. אם אתה כותב מה שכולם כתבו לפניך זה פחות יעיל.

לסיכום: לקוראי הבלוג חשוב תדירות העדכון (יש האומרים גם לתכיפות ביקור בעכביש של גוגל)

למנוע החיפוש חשובה האיכות ופחות התדירות.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

בואו נתחיל שיחה